“W zamieszczonym w sobotę na Twiterze przesłaniu audio, osoba podająca się za rzecznika Państwa Islamskiego Abu Muhammada al-Adnaniego wezwała do ataków w Stanach Zjednoczonych i w Europie podczas ramadanu, rozpoczynającego się na początku czerwca.

“Ramadan, miesiąc podboju. Przygotujcie się, bądźcie gotowi (…) aby uczynić go miesiącem klęski niewiernych” – głosi przesłanie, sugerujące ataki na cele cywilne i wojskowe.

Nagranie audio zostało zamieszczone na Twitterze, na kontach upubliczniających zwykle oświadczenia Państwa Islamskiego. Reuters zastrzega, że jego autentyczności nie udało się potwierdzić z niezależnych źródeł.”

 

Tak się składa, że Od 10 czerwca do 10 lipca 2016 będą Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

Myślę, że jest to doskonały moment na spektakularny atak tzw terrorystyczny. Panika, TV show spowodują poruszenie społeczeństwa tak, aby politycy stworzyli ustawy ograniczające swobodę obywatelską. Tak czy owak już niebawem mamy za obowiązek rejestrować karty sim bez abonamentu. Jeszcze się nic nie wydarzyło, a już system chce mieć kontrole nad społeczeństwem. W Polsce nie miały jeszcze miejsca ataki terrorystyczne, a już się tworzy atmosferę strachu i ogranicza wolność.

Nie twierdzę, że coś będzie podczas ME w piłce nożnej, ale staram się wczuć w ten system władzy rzymsko-egipsko-syjonistycznej i na podstawie tego wydaję mi się, że coś mogą nam zaaranżować. Jakiś teatrzyk.

Nowym czytelnikom pragnę nadmienić, iż nie ma się czego bać. Nie dajcie się zastraszyć ani teoriami spiskowymi, ani wtedy, kiedy już się coś ewentualnie wydarzy.

Myślę, że żaden chrześcijanin nie będzie brał udziału w tej farsie, jaką są owe mistrzostwa. To jest nowy rodzaj igrzysk dla mas. Świat idolatrii i pieniądza. Tam Jezusa nie ma.

Jest za to Europa:

 

Europa, Tyr i Baal

 

Swoją drogą tak na marginesie, Lewandowski brał udział w rzymskokatolickiej akcji Nie wstydzę się Jezusa: