Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Islamiści wzywają do ataku na Zachód podczas ramadanu

“W zamieszczonym w sobotę na Twiterze przesłaniu audio, osoba podająca się za rzecznika Państwa Islamskiego Abu Muhammada al-Adnaniego wezwała do ataków w Stanach Zjednoczonych i w Europie podczas ramadanu, rozpoczynającego się na początku czerwca.

“Ramadan, miesiąc podboju. Przygotujcie się, bądźcie gotowi (…) aby uczynić go miesiącem klęski niewiernych” – głosi przesłanie, sugerujące ataki na cele cywilne i wojskowe.

Nagranie audio zostało zamieszczone na Twitterze, na kontach upubliczniających zwykle oświadczenia Państwa Islamskiego. Reuters zastrzega, że jego autentyczności nie udało się potwierdzić z niezależnych źródeł.”

 

Tak się składa, że Od 10 czerwca do 10 lipca 2016 będą Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

Myślę, że jest to doskonały moment na spektakularny atak tzw terrorystyczny. Panika, TV show spowodują poruszenie społeczeństwa tak, aby politycy stworzyli ustawy ograniczające swobodę obywatelską. Tak czy owak już niebawem mamy za obowiązek rejestrować karty sim bez abonamentu. Jeszcze się nic nie wydarzyło, a już system chce mieć kontrole nad społeczeństwem. W Polsce nie miały jeszcze miejsca ataki terrorystyczne, a już się tworzy atmosferę strachu i ogranicza wolność.

Nie twierdzę, że coś będzie podczas ME w piłce nożnej, ale staram się wczuć w ten system władzy rzymsko-egipsko-syjonistycznej i na podstawie tego wydaję mi się, że coś mogą nam zaaranżować. Jakiś teatrzyk.

Nowym czytelnikom pragnę nadmienić, iż nie ma się czego bać. Nie dajcie się zastraszyć ani teoriami spiskowymi, ani wtedy, kiedy już się coś ewentualnie wydarzy.

Myślę, że żaden chrześcijanin nie będzie brał udziału w tej farsie, jaką są owe mistrzostwa. To jest nowy rodzaj igrzysk dla mas. Świat idolatrii i pieniądza. Tam Jezusa nie ma.

Jest za to Europa:

 

Europa, Tyr i Baal

 

Swoją drogą tak na marginesie, Lewandowski brał udział w rzymskokatolickiej akcji Nie wstydzę się Jezusa:

 

 

Updated: 23 maja 2016 — 18:46

19 komentarzy

Add a Comment
 1. Islam to tylko taran dla hord złego. Mają swoje do odegrania i tyle 🙁

 2. Ile to jeszcze będzie trwało…

  1. może powoli nadchodzi nowa moda na sterylizację kobiet ?

   1. Wygląda mi to na zakamuflowane propagowanie depopulacji, co jest zgodne z planami elity objawionymi choćby na Georgia Guidestones zakładającymi redukcję liczby ludności na świecie o jakieś 90%. Każdy sposób ograniczenia przyrostu naturalnego godzi w interesy lucyferian. Łatwiej wszak oznakować i kontrolować mniejszą grupę, a nie większą.

    1. * miało być: “promowania” przyrostu naturalnego.

 3. “Myślę, że żaden chrześcijanin nie będzie brał udziału w tej farsie, jaką są owe mistrzostwa. To jest nowy rodzaj igrzysk dla mas. Świat idolatrii i pieniądza. Tam Jezusa nie ma.” – jest to oczywiste dla nas, pragnących oddzielić się od tego świata. Nie wiem, czego chrześcijanin biblijny miałby szukać w uczestnictwie w takich imprezach, czy nawet w oglądaniu transmisji z nich.

  Akurat wczoraj wracając pieszo ze zboru obserwowałem pochód kiboli główną ulicą miasta w eskorcie policji i pomyślałem, jak wspaniale by było, gdyby ten tłum młodych gniewnych cały swój zapał do wymachowania szalikami, odpalania świec dymnych, przeklinania i manifestowania swojej agresji w stosunku do fanów drużyny przeciwnej przemienił w chęć głoszenia Ewangelii… A tak wyglądało to doprawdy żałośnie i smutno. Szalikowcy są niczym psy obronne, bezrozumni w swoim zezwierzęceniu.

 4. Powiem tak od połowy grudnia nie oglądam nie śledzę piłki nożnej.Bóg dał mi w tym zwycięstwo w moim przypadku było mi ciężko z tego zrezygnować bo od dziecka mnie to interesowało ale dziękuje Bogu za uwolnienie 🙂

  1. super Chwała Bogu

   1. Ja podobnie straciłem pasję do gier video i konsol. Chwała Bogu Ojcu i Panu Jezusowi Chrystusowi.

  2. ja miałem podobnie, wiedziałem o piłce wszystko, oglądałem każdy mecz Barcelony, codziennie spędzałem 1-1,5h godziny na czytaniu newsów o piłce, była całym moim życiem, i nagle koniec, z dnia na dzień , dzis rzuczę okiem na nagłówki tylko, i to wszystko, meczów praktycznie nie oglądam, nie wiem czy to wiek, ale nie sądzę, im więcej w moim życiu Jezusa, tym mniej “zagłuszaczy” tylko, gry, czy własnie piłka… Pozytywny Szok 🙂

   1. Chwała Panu 🙂
    Bóg jest zazdrosny i nie toleruje innych bożków. Fajnie napisałeś, że im więcej Jezusa tym mniej zagłuszaczy… 🙂 ja dodam także – im więcej Jezusa tym więcej spokoju, radości i błogosławieństw Bożych 🙂

   2. Ja tez nie oglądam w moim przypadku koszykówka i piłka nożna.

 5. http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18119&Itemid=47

  Królowa Elżbieta powiedziała : “Nadciąga taki sztorm jakiego Wielka Brytania nigdy dotąd nie oglądała. W porównaniu do tego, co się zbliża, II wojna światowa będzie wydawać się jedynie czymś w rodzaju nierówności w nawierzchni drogi”. Ciekawe, czy to prawdziwa wpadka, czy reżyserowana.

 6. 24.06.2016 zamachy maja byc , ponoc. Tak pisal gosc na znz.

  1. Priest tj nieważne kiedy. Nie nakręcaj się bo znów będziesz prosil o pomoc.
   Tj nie istotne. Wiesz, że tj teatr i wszystko musi sie stać.
   W twoim przypadku ma to podłoże sam wiesz jakie.

   1. Podłoże to emocje również wrażliwość.
    Nie bez powodu Ferdynand mówił do Halinki “Nie nakręcaj się”, chciał studzić emocje.
    Ja nie używam telewizora więc mecze stały się mi obce już dawno, lecz sporadycznie przeglądając dział sportowy na onet, zauważyłem że jest tam dużo filmików tematycznych w tych artykułach w dziale sport, prawie wszystkie mają ten sam początek od kilku lat: W pierwszej sekundzie pokazuje się wieża eiffla, od razu po niej Łuk baala, po tym stadion, dopiero po tym informacja tematyczna sportowa.
    Pominę fakt że moich komentarzy onet w ogóle nie publikuje, widocznie moje opinie były idealnie niepoprawne 😉

 7. Ja tylko pzredstawiam co ludzie mowia co sie wydarzy , bez nakrecania sie , ja mam problemy ze zdrowiem , ale coz niestety , modl sie za mnie moze bedzie dobrze .

  1. @ Priest
   Tak jak napisałem to też świadczy o ludzkiej wrażliwości co jest pozytywną cechą emocji.
   Czyż ludzie oglądając zdjęcia z wojen na których są smutne lub ranne małe niewinne i bezbronne dzieci, czy ci ludzie nie przejmują się ? Oczywiście że ludzi boli obraz przemocy i okrucieństwa współczesnego świata, do tego stopnia że niektórych artykułów nie są w stanie doczytać do końca jeśli są tam obrazy lub fakty przemocy.
   Więc Priest w ten sposób ujawnia się ludzka wrażliwość na krzywdę innych, czyli pozytywna cnota naszej duszy, niemniej jednak musimy wziąć pod uwagę słowa:
   “Baczcie abyście się nie trwożyli bo to się musi stać”.
   Te słowa chcą odsunąć od nas lęk.
   Jednak nie dziwię Ci się bo każdy z nas przejmuje się potencjalnymi zamachami, ludźmi którzy giną w wyniku działania wulkanów i innych kataklizmów, taka jest nasza ludzka natura, efektem ubocznym jest stres. Dlatego też ważne jest odreagowanie, może jakieś hobby, może więcej kontaktu z dziełem Stwórcy czyli przebywaniem na wolnym powietrzu.
   Oczywiście pomodlę się za Ciebie i niech dobry Bóg Ojciec Jezus Chrystus i Duch Święty mają Cię w swojej opiece.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: