Się dzieje…

HusseinWaren

 

 

Z translatora:

Lake Forest, Kalifornia – W celu pobudzenia głębszej jedności między biblijnie niepiśmiennymi chrześcijanami i muzułmanami, a jednocześnie aby pomóc promować swoją nową książkę, Cel-Driven Meczet , Sedlo mega-Kościoła pastor i ikona Chrislamic Rick Warren, oficjalnie zmienił nazwisko na Muhammad Hussein Warren ,

“To nic wielkiego, naprawdę,” zauważył nowo ochrzczony Mahometa podczas entuzjastycznie przyjęty adres do islamskiego Society of North America. “Chodzi mi o to, co jest w nazwie? Rick, Muhammad … Allah, Jahwe … cokolwiek. To wszystko jest praktycznie takie samo na koniec dnia. ”

“Szczegół”.

“Co tak naprawdę się liczy, to pokój, miłość i jedność wokół Boga, bez względu na nazwę chcesz dać Mu:” Muhammad dodany jako szabla polerowania tłum wdzięcznych muzułmanów zebrało się, aby pomóc promować swoją nową książkę i misja wybuchły okrzyki i okrzyki “Allah Akbar ! ”

“”Nie możemy być niewolnikami starych, martwych tradycji i sztywnych, dogmatycznych poglądów na temat rzeczywistej imię Boga, natury Boga, czy słowo Boże”, ostrzegł Muhammad kilka minut później po erupcji “Śmierć Ameryce!” Przyśpiewki wreszcie ucichły nieco. “Musimy być bardziej otwarci i gościnni nawzajem w swoich pomysłów.”

źródło: http://theendtimes.news/2016/04/25/rick-warren-changes-name-to-muhammad-hussein-warren-assures-everyone-that-its-no-big-deal/

______

Dziekuję fabrosowi za link.

 

Pewne sprawy sa tutaj oczywiste jak chrislam, czyli połączenie Chrześcijaństwa z islamem. Ta konwersja jest nieuchronna w świecie zorganizowanej religii instytucjonalnej. Pragnę jednak zwrócić uwagę na ważną część wypowiedzi Warrena:

“Allah, Jahwe … cokolwiek. To wszystko jest praktycznie takie samo”

Od jakiegoś czasu coś mi każe zainteresować się imieniem Jahwe. Wg mojej pobieżnej oceny, aczkolwiek niepozbawionej argumentów imię Jahwe jest prawdopodobnie jednym z imion szatana.

2 tygodnie temu poprosiłem Martę, aby przetłumaczyła ważny tekst na ten temat, ale chyba nie ma czasu.

Tak czy owak niebawem opublikuje go.

 

 

Na temat zwodniczej działalności pastora Warena tutaj więcej:

 

http://zwiedzenie.blogspot.com/p/rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.html