Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wszystko mogę w Tym, Który mnie umacnia

 

 

Chwała Panu Jezusowi Chrystusowi. Królowi królów.

Updated: 19 maja 2016 — 10:49

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Od kiedy pamiętam cierpiałam na nyktofobię, panicznie bałam się tego co jest ukryte w ciemności, najdrobniejszy dźwięk przerażał mnie kiedy wieczorami zostawałam sama w domu, mimo zapalonych świateł w całym domu, mimo zakluczonych drzwi i tak wydawało mi się że coś lub ktoś jest gdzieś w domu, nie mogłam sobie z tym poradzić, nie mogłam normalnie przez to funkcjonować, jak to się dziś mówi totalnie siadała mi psychika. Nie chciałam iść do żadnego psychologa bądź kogoś innego od takich zaburzeń, ponieważ również panicznie bałam się obcych sobie ludzi. Ale od kiedy zaprosiłam Jezusa do swego serca, kiedy zaufałam naszemu Zbawicielowi, lęki zaczęły mnie opuszczać, moje fobie zaczęły z listy się wykreślać. Przy każdym ataku paniki wymawiałam proste słowa z Księgi Psalmów, głośno, aby wszystkie demony rządzące moimi fobiami mnie usłyszały, aby usłyszały kto tu rządzi, że jedynie Jezus Chrystus ma władzę absolutną, codziennie śpiewam właśnie tę piosenkę. Dzięki sile wiary, nie czuję tych lęków, śmiało stawiam każdy krok.

  Chwała naszemu Panu, Jezusowi Chrystusowi

 2. A i moje lèki znikały wraz z oddaniem życia Panu Jezusowi 🙂 wiele się zmieniło na lepsze 🙂 jestem silniejsza,bo wiem ,ze mam w Nim wsparcie i zawsze mogè liczyć na Jego pomoc 🙂 najcenniejsze…

 3. Jak ”schizofrenik’ nie zda sobie sprawy ze to sprawka demonów i ze wiara w Jezusa naszego Boga odpędzi to zlo nawet z najgrosniejszych przypadków to albo lekarze zalatwią delikwenta prochami na amen albo da na nich rade jednak zmieli mu to tak baniaczek, ze hohoho…. Precz z prochami jakiegokolwiek typu!

  1. Zupełnie co innego widziałem dziś w którymś brukowcu. Tam najpierw zagrali na emocjach (“świat schizofrenika się wali w posadach i nie ma nadziei”), by potem zaoferować satysfakcjonujące mafię farmaceutyczną rozwiązanie, czyli ambulatoryjną farmakoterapię. Problem w tym, że akurat nie każdy “chory paychicznie” chce “współpracować”, co przekłada się na straty dla Big Pharmy.

   Co więc wymyślono? Tym novum są zastrzyki. Zamiast przyjmować środki psychotropowe będą takich ludzi trzymać na wolności, ale pod warunkiem poddania się ostrzykiwaniu, którego “efekt terapeutyczny utrzymuje się przez parę miesięcy. Co sprawia, że strach pomyśleć, jakie to podłe chemikalia ludziom serwują. Na razie podobno nie jest to za bardzo refundowane, ale jestem w stanie sobie wyobrazić powszechną akcję ostrzykiwania środkami uspokajającymi tych złych radykałów biblijnych stojących okoniem wobec działań globalistycznych lucyferiańskiej, żydomasońskiej elity.

   1. Poznanie Prawdy

    Tak to jest właśnie, ten biznes zarabia na ludzkiej ułomności, niewiedzy, praniu mózgu i tak programuje, że ludzie myślą że im jakieś leki pomagają, ale co z tego jak tylko skutek leczą… A nie przyczynę problemu!

   2. U sowietów ( ruskich ) jak ktoś nie zgadzał się z przodującym ustrojem czerwonym-socjalistycznym to dostawał łatkę psychicznie chorego ( schizofrenika BEZOBJAWEGO ) i lądował w szpitalu-więzieniu https://pl.wikipedia.org/wiki/Psychiatria_represyjna_w_ZSRR

    1. Poznanie Prawdy

     U ruskich jednocześnie popularne są metody naturalne, tzw. alternatywne. Medycyna ludowa.

     1. Poznanie Prawdy

      Cały współczesny system, świat to jedna wielka schizofrenia. Niewolnictwo energetyczne, mentalne, fizyczne i duchowe. Kiedy uwolnimy się od tego raz na zawsze?

      1. Dlatego trzeba umieć oddzielić rzeczywistość realną od fikcyjnej, byśmy nie doznali zmysłów/pojęć pomieszania.

       1. Poznanie Prawdy

        Dokładnie tak.

 4. Poznanie Prawdy

  Piękna piosenka, polecam też “W Tobie jest światło”. Swoją drogą pewność czy też to właśnie połączenie z Bogiem jest niezwykłe.
  Wszystko mogę w Tym, Który mnie umacnia. Biblia ma niezwykły przekaz dla ludzkości.
  Czytając ostatnio artykuł admina, odniosłem wrażenie, że tak musi być, że te czasy są czymś co nadchodzi najgorsze, o czym Jezus wspomniał. Nigdy nie było i nie będzie już takiego momentu, jestem tego pewny.

 5. Nie pomijamy przypadkiem kwestii niszczenia podstaw świadomości u dzieci? Żłobki i dalsza edukacja według pruskiego wzoru robi z nich wiernych janczarów systemu…

  1. Albo popadają w różnorakie uzależnienia szukając ukojenia… Ps. Coraz więcej ludzi traci wiarę w jakikolwiek sens życia…

 6. VaiperKarolSzulawiak

  To ja dam swoją playliste, jak się bawić to się bawić, drzwi wywalić, okno wstawić 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: