Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pierwsza Polka z wszczepionym chipem.

Jeszcze kilka lat temu kiedy mówiliśmy znajomym o chipie reagowali oni niczym na imie Jezus – panicznie uważając nas za świrów.

Rozpoczęła się propaganda prochipowa.

Teraz chip staje się rzeczywistością i w Polsce:

 

“Nie muszę mieć sterty papierów idąc do lekarza, do banku, urzędów”….

Jest tu jeszcze innym problem niż reklama tego chipu.

Gro poszukiwaczy prawdy kojarzy ten fakt z NWO, ale nie wiedza oni, że NWO jest po prostu biblijnym Wielkim Uciskiem.

Myślą, że jak wiedzą cos o NWO, to im jakoś to pomoże. Pytam się jak? Jak bez Boga Wam to pomoże?

 

 

 

Updated: 19 maja 2016 — 09:15

17 komentarzy

Add a Comment
 1. Zapewne zaraz ktoś sobie pomyśli, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, z tym, że w przypadku czipizacji widać pewien wzór: najpierw zwierzęta, potem ochotnicy, a wreszcie niebawem każdy otrzyma albo wszczep albo wyrok śmierci.

  Czasami wręcz odnoszę wrażenie, że postęp technologiczny jest całkowicie sterowany przez upadłych i ma na celu odwrócenie naszej uwagi błyskotkami typu smartfon, by utorować drogę do wszechogarniającej czipizacji.

  1. Również myślę że skoro Jan widział konkretne umiejscowienie znamienia na wskazanych przez niego częściach ciała, to w grę prawdopodobnie wchodzi technologia.
   Są też opinie o znamieniu jako własnym “ego” czyli świadomym wyborze zła w swoim charakterze.
   Lecz centrum charakteru nie jest przecież umiejscowione na ręce ani na czole.
   Bez powodu Jan nie wskazywałby konkretnych miejsc.
   Ponadto uważam że od dziesięcioleci ukrywana jest technologia techniczna i medyczna a patenty skupują wiadomo kto.
   Uważam że opierając się na naszej ludzkiej strategi działania, nie należy lekceważyć przeciwnika jakimi są siły zła demony, szatan i upadłe anioły o których jest opis że jest ich bodajże 200-tu z podanymi imionami.
   Dlatego że te siły zła (zwierzchności) mogły istnieć już przed potopem, więc przypuszczalnie w tak długim czasie aż do czasów współczesnych mogły nabyć olbrzymią wiedzę: techniczną medyczną i genetyczną.
   Nie jest wykluczone że ukrywana technologia może przekraczać nasze ziemskie wyobrażenia i być poza zasięgiem naszej percepcji.
   Dlatego też w obliczu tej sytuacji jakże ważne jest ostrzeżenie: Abyśmy byli czujni i nie dali się zwieść. Tym bardziej że wolność słowa dziś jest potencjalna a nie wiadomo jaka będzie wkrótce.
   Nie wiemy czy któregoś dnia nie staniemy w obliczu wyboru: przyjęcie jakiejś technologii lub odmowa kosztem nawet poświęcenia życia. Lub poświęcenie życia jako odmowa oddania pokłonu bestii. Wtedy należałoby ustalić co precyzyjnie znaczą słowa: oddanie pokłonu.
   Jednak z drugiej strony nie należy wpadać w panikę, depresję i przygnębienie ponieważ ludzkość została uprzedzona słowami: Albowiem to musi się stać.
   Więc czy nasze możliwości są znikome ? Wprost przeciwnie. Mamy wielki atut w rękawie i nikt go nam nie odbierze. Naszą bronią jest słowo Boże i 10 przykazań których każdy chce przestrzegać od momentu świadomego nawrócenia się, naszą bronią jest modlitwa. Te nasze bronie są więcej warte niż wszystkie bombki rakiety i karabiny świata razem wzięte.

   1. “Są też opinie o znamieniu jako własnym „ego” czyli świadomym wyborze zła w swoim charakterze.”
    Czy miałeś na myśli takie popularne “EGO”?

    1. Bardziej chodziło mi o kazania które można znaleźć na YT pod hasłem: David Hunt, ponieważ to była właśnie jego opinia o ” własnym ego jako znamieniu”, w jednym z jego filmów/kazań, lecz ponieważ jest tych filmów bardzo dużo to nie pamiętam jak zatytułowany był ten konkretny odcinek.
     W każdym razie dziękuję za sugestię 😉

 2. Załozyła sobie kajdanki i jeszcze zadowolona. Dziś wynosi się glupich ludzi i robi z nich inteligentnych, a z myślących robi się zacofanych głupków. Coś jak dobro nazywaja złem, a zło dobrem. Wszedzie to widać…w telewizji, muzyce, filmach….gónwo i głupota pływa na powierzchni, a talenty i ludzie mądrzy w underground. Czasem gdy cos ogladam to patrze na tych ludzi i myśle sobie, ze jakby byli nowonarodzeni i obejrzeli siebie jeszcze raz to ze wstydu zadne z nich nie wyszloby na ulice,a o tym zeby w lustro spojrzec juz nie wspomne. Co za wstyd…wstydzę się, że jestem człowiekiem.

 3. Jak autorytety różnego rodzaju będą nad tym z zachwytu piały oraz wykaże się konieczność dziejową tego dobrodziejstwa poprzez przymusowe uczestnictwo pod groźbą śmierci w dobrowolnej czipizacji to wszystko pójdzie bez największego problemu…

 4. To już dawno temu widziałem że polka ma chipa 🙂

 5. Duża część Polaków to czciciele bożka nowoczesnych technologi ( oraz zachowań sprzecznych z prawem naturalnym ), który ich zgubi…

 6. Ostatnio doszedłem do wniosku, iż zapowiedziane w apokalipsie że nic nie kupimy ani za złoto ani miedź które będą bezwartościowe – jest zapowiedzią obrotu bezgotówkowego. Pomyślcie, jeżeli można tylko coś kupić przez np. ,,kartę” i jest to ewidencojonowane elektronicznie, każda sprzedaż, to nawet złoto będzie bezwartościowe. Natchnęło mnie to po tym jak moja mama powiedziała iż należy inwestować w złoto, tak jak Soros bo złe czasy przychodzą.
  Popatrzcie się wokół siebie – widzicie WIELKIE odstępstwo? Bo ja nie, widzę dopiero jego początek, jak się rozwija i jest promowane w szczególności młodych umysłów.
  Dzisiaj również rozważałem to iż, aby nastąpiła transformacja na wielką skalę (nwo) to KAŻDEMU musi ten świat zbrzydnąć, KK, korporacje, socjalizm, pieniądze, broń, nienawiść, narodowość, media, edukacja, praca – po prostu wszystko.

  1. Na stronie innemedium jest art. o ufo nad Alaską. Znalazłem tam taki komentarz pod artykułem, cytuję:
   “To nie ufo, to zmiennokształtne demony. Wkrótce przylecą leczyć ludzi i ludzie tam pójdą… wejdą i wyjdą jako zdrowi zombie. Nie wolno tam iść, pamiętajcie. Nie wolno patrzeć w niebo, bo znaki będą dane przez diabła w które wielu uwierzy. Tylko ogień z nieba będzie prawdziwy. Bóg nie wybaczy nikomu kto przyjmie pieczęć.”
   To nie mój komentarz, ale pozwoliłem sobie go tu przytoczyć bo uznałem za ciekawy, tym bardziej dlatego bo: Jeśli kiedyś władcy zaoferują na przykład każdemu zasiłek za darmo bez pracy, zaoferują medycynę ze 100% rzekomym wyleczeniem, zaoferują technologię nie z tej ziemi, a wszystko dzięki rzekomym kosmitom (czyli demonom), to zapewne wielu z tego skorzysta, po 6 miesiącach dostaną wrzody na ciele, i będą prześladować tych którzy do tego czasu dożyli, ale świadomie nie skorzystali z tych fałszywych dobrodziejstw.
   Jak dokładnie będzie nie wiemy, pozostaje nam tylko rozważać różne warianty aby nie dać się zwieść i oszukać.

   1. W dniu 29 kwietnia w urządzeniu CERN znaleziono zwęgloną łasiczkę która mogła uszkodzić przewody. Według informacji z 29.04. CERN zostanie uruchomiony ponownie w okolicy połowy maja.
    Od dnia 29.04 do teraz na ziemi nie było znaczących trzęsień ziemi, fal tsunami ani wulkany nie dawały o sobie znać w znaczący sposób.
    Jedynie ujawniano duże ilości martwych ryb oraz niestety stadko wielorybów na mieliźnie.
    Tak więc minęła połowa maja, CERN prawdopodobnie już działa, dziś informacja o dwóch trzęsieniach ziemi w Ekwadorze i trwa erupcja wulkanu Etna.
    Przypadek ? Zbieg okoliczności ? Nie wiadomo.

    1. istotnie interesujące…

     1. Jeszcze w Gwatemali trwa właśnie erupcja wulkanu “Fuego”. Mieszkańcy są ewakuowani.
      Znalazłem jeszcze na innemdium, gdy cofniemy się do 12 maja artykuł:
      “Dziwna anomalia radarowa w pobliżu CERN w Szwajcarii”.
      Na radarach pogodowych służb meteorologicznych ujawniono przemieszczające się w powietrzu olbrzymie koło.
      Więc skoro nawet technologia radaru wykryła taką energię w powietrzu, to można sobie jedynie wyobrazić jak olbrzymie siły wchodzą w grę niewidoczne dla ludzkiego oka ale na pewno szkodliwe dla organizmu i przyrody.

    2. Widzieliście anomalie nad cern ?

 7. VaiperKarolSzulawiak

  Przepraszam za porównanie, ale jesteśmy bydłem w pewnym sensie.
  Chrystus będzie znaczył swoje owce, a diabeł będzie znaczył swoje barany czy tam osły. Nikt się nie będzie pytał o pozwolenie przy znakowaniu.

 8. Z kolei na Igrzyskach sportowcy mają płacić pierścionkami na palcu z chipem.

  Zakupy bez karty. Sportowcy w Rio zapłacą pierścionkiem

  Sportowcy, biorący udział w Igrzyskach Olimpijskich w Rio, będą mogli płacić za zakupy zbliżając do terminala dłoń ze specjalnym pierścionkiem.
  Na początek z płatności za pomocą pierścionka będą mogli korzystać sportowcy, biorący udział w Igrzyskach Olimpijskich w Rio. Usługę na rynek wprowadza w ramach testów Visa. Firma chce, by docelowo technologia była dostępna dla wszystkich klientów.

  Wyścig technologii
  Urządzenie jest wodoodporne, w środku ma baterię oraz wbudowany chip, który z pomocą technologii NFC będzie umożliwiał realizowanie płatności. Wystarczy, że zbliżymy pierścień do terminala, a rachunek zostanie uregulowany.

  Główny rywal Visy – firma Mastercard również inwestuje w nowe formy płatności. W październiku zeszłego roku rozpoczęła współpracę z firmą Ringly i obecnie pracują one wspólnie nad pierścionkiem, którym będzie można płacić za zakupy.
  Turniej olimpijski w Rio de Janeiro rozpocznie się 5 sierpnia. Jak podaje Visa, nowa technologia ma umożliwić sportowcom swobodne robienie zakupów.

  http://tvn24bis.pl/tech,80/platnosci-przez-pierscionek-od-visy,649992.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: