Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

POSŁUSZNI GŁOSOWI PANA

David Wilkerson

W 1988 roku Bóg powołał nas do Nowego Jorku, by tam założyć kościół na Times Square. Wymagało to wielkiego kroku posłuszeństwa, by zostawić wygodne życie w Teksasie i przenieść się do miasta. Nie mieliśmy zboru, ani budynku i niewiele pieniędzy. Jedyne co Bóg nam powiedział, to, „Idź, a Ja będę z tobą. Ja będę ci błogosławił. Ja będę twoją nagrodą.”
A więc poszliśmy – i Pan stał się naszą tarczą, dając nam samego Siebie rok po roku. Dekady później mamy rosnący, dojrzały i nastawiony misyjnie zbór w centrum Times Square, jako świadectwo Jego cudów.
Słowo Boże obfituje w specjalne i specyficzne obietnice dla tych, którzy są powołani, by zrobić krok posłuszeństwa Oto kilka z tych obietnic, kiedy wchodzisz przed tron Boży. Możesz za to oddać swoje życie:
* „A teraz, jeżeli pilnie słuchać będziecie głosu mojego i przestrzegać mojego przymierza, będziecie szczególną moją własnością pośród wszystkich ludów” (2 Mojż. 19:5).
* „Słuchajcie mojego głosu, a Ja będę waszym Bogiem, wy zaś będziecie moim ludem, postępujcie całkowicie tą drogą, którą wam nakazuję, aby się wam dobrze działo! (Jerem. 7:23).
Mamy również obietnicę, że Duch święty będzie z nami przy wszystkich naszych krokach posłuszeństwa i w naszych doświadczeniach: „A my jesteśmy świadkami tych rzeczy, a także Duch Święty, którego Bóg dał tym, którzy mu są posłuszni” (Dz.Ap. 5:32).
Jeżeli Bóg mówi ci, byś coś zostawił, zrób ten krok. Biblia wyraźnie mówi, że jeżeli będziesz posłuszny Panu, to On da ci Ducha Świętego, by był twoim przewodnikiem i twoją siłą. On zaopatrzy cię we wszystko, czego potrzebujesz, byś dokończył ten akt posłuszeństwa.”

 

Updated: 9 maja 2016 — 12:29

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Poniżej wersja audio(też nie wiem jak z upoważnieniem)

  https://www.youtube.com/watch?v=AcqKW4WF-uQ

  Od 7:03 David Wilkerson powiedział, że podstawowym działaniem Ducha Świętego nie jest wprowadzanie w ekstazę, czy mówienie nienauczonymi językami. Duch przychodzi aby wywyższyć Chrystusa, aby wprowadzać w Prawdę i przyprowadzać do Chrystusa.

 2. Dziękuje za tekst 😉

  Tak jak Jacek wczoraj mówiłeś na zjeździe zbliża też i dla mnie ten najgorszy moment bo przychodzi ciepło lato lubię ciepło 🙂 A kobiety będą się rozbierać i coraz więcej pokazywać 🙁 co mnie nie cieszy. Niestety będą się pojawiać te myśli pożądliwe 🙁 A ja nie chcę patrzeć na goliznę i na kobiety pożądliwie. Zły będzie kusił a ja nie chcę już wracać do porno onanizmu i pragnień by iść do prostytutki..

  1. Myślę sobie w takich sytuacjach, że dla takich jak my, których nęcą takie widoczki może i lepiej byłoby na odludziu na wsi pod lasem zamieszkać… 😉

   1. Na odludziu zamieszkać czemu nie ale sam bym nie chciał tak bo pewnie depresję bym miał więc z własną rodziną jak najbardziej 🙂

    1. To zapraszam na Podlasie 🙂

     1. Podlasie 🙂 Jak tam jest?

      1. Ujrzysz prawdziwe cuda naturalne od Boga.To co tu jest,zabiera dech w piersiach naprawdę.

       1. Tak to coś dla mnie świeże powietrze piękne lasy i kwiatki 🙂 tylko nie mogę być sam wtedy bo będę załamywał się myślami które nie są dla mnie ok.

       2. Wpadłbys w zachwyt, gdybys ujrzał pola nizinnej Polskiej krainy 🙂

     2. robimy niebawem zjazd koło Łomży

      1. oh rly? Cos tam słyszałem że będzie blisko.

      2. No na następnym zjeździe to mnie nie będzie na 99%.

       1. a trasę bys mial łatwiejszą o o wiele. Cały czas S8

       2. Tak patrzyłem autostrada S8.

 3. https://www.youtube.com/watch?v=9k9CZeDZqL8

  “Przebudzenie, Krzyż i ciasna brama”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: