Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Powód, przez który Amisze nie chorują na raka

Niedawne badania upublicznione w dzienniku Cancer Causes and Control wyjawiły, że wśród Amiszów w ogóle nie występuje rak oraz że są najzdrowszymi ludźmi w Ameryce.

Naukowcy z Ohio State University początkowo rozpoczęli badania skupisk Amiszów, aby stwierdzić, czy wskaźnik występowania raka jest wyższy z powodu braku konwencjonalnej opieki medycznej. Jednak to co odkryli, zszokowało ich.

amisze

 

 

Odkryto, że wskaźnik zachorowań na raku wśród Amiszów jest znacznie niższy niż u reszty społeczeństwa, więc naukowcy postanowili dokładniej przyjrzeć się ich stylowi życia i diecie, aby odkryć przyczynę.

Natural News donosi:

Większość Amiszów nie pali, nie pije i nie są zazwyczaj rozwięźli seksualnie, co doprowadziło badaczy do przekonania, że te czynniki życiowe grają ważną rolę w występowania małej ilości zachorowań na raka.

Inne przebadane czynniki obejmowały dużą ilość pracy fizycznej Amiszów. Większość amiszów pracuje w rolnictwie, budownictwie i innych pracach produkcyjnych, które wymagają intensywnej aktywności fizycznej, która utrzymuje ich w zdrowiu i dobrej kondycji. Podczas gdy reszta Ameryki siedzi w fluorescencyjnie oświetlonych pokojach całymi dniami, Amisze ciężko pracują uprawiając rośliny, budując meble i budynki, i inne potrzebne dobra, co według naukowców przyczynia się do ich doskonałego zdrowia.

Innym ważnym czynnikiem, który nie został dokładnie zbadany, jest fakt, że Amisze sami uprawiają swoje jedzenie. Używają wypróbowane, naturalne metody, który dostarczają im zdrowe owoce,

warzywa, mleko, mięso i inne nieskażone pokarmy, których większość Amerykanów nigdy nie dostaje. Bogate w żywe enzymy, witaminy i składniki odżywcze pożywienie Amiszów jest uprawiane we właściwy sposób, skutkiem czego jest poprawa zdrowia.

Chociaż niektórzy mogą wyśmiewać się z ich ustronnego stylu życia, przywiązanie Amiszów do prostego, produktywnego życia oraz czyste, lokalne pożywienie jest korzystne dla ich zdrowia w taki sposób, o jakim reszta Ameryki może tylko pomarzyć.

W porównaniu do życia siedzącego cały dzień w biurowcu, jedzenia przetworzonych i genetycznie zmodyfikowanych fast foodów i połykania leków na receptę, staje się jasne, który styl życia naprawdę zasługuje na pogardę.

 

 

Tłumaczyła Juleczka. Dziękuję w imię Jezusa.

Updated: 8 maja 2016 — 08:02

43 komentarze

Add a Comment
 1. Poznanie Prawdy

  Huteryci podobni do nas, taki artykuł zamieściłem na swoim blogu jakiś czas temu.

  1. A jaki hutteryci mają pogląd na Boga, i Boskość Jezusa??

 2. Japońskie władze apelują by seniorzy nie byli ciężarem dla społeczeństwa.

  http://wiadomosci.onet.pl/prasa/kraj-przekwitlej-wisni/wwrhlj

  1. A tu powód dlaczego tak się tam dzieje i niedługo to czeka cały twz. “cywilizowany” świat.

   https://radtrap.wordpress.com/2012/03/04/wymierajaca-japonia/

 3. Do tego bardzo ciekawego artykułu, za który dziękuję, chciałbym dodać kilka obserwacji. Amisze uprawiają rolę posługując się tradycyjnymi metodami. Nie stosują “nowoczesnych” nawozów i środków ochrony roślin. W większości ich wspólnot członkowie nie poddają się pomocy medycyny, więc nie przyjmuje się chemicznych leków które często są toksyczne. Dzieci nie są trute szczepionkami. W przypadku chorób korzystają z bożych darów: ziół. Nie pozwalają również zatruwać umysłów młodzieży; uznają wykształcenie podstawowe (do 14 roku życia) za wystarczające. Nie korzystając z energii elektrycznej, czyli również wszelkich urządzeń typu komputery, telefony gsm, rtv funkcjonują w przestrzeni bez elektrosmogu. Praktycznie nie mają styczności z wytworami przemysłu petrochemicznego więc także powszechnymi plastykami. Nie można również zapomnieć o sprawie najważniejszej; realizowania w ich grupie relacji z Bogiem zgodnie z Biblią. Są konserwatywnymi potomkami wspólnoty protestanckiej wywodzącej się z anabaptystów.

 4. Chcę być Amiszem 😉 a może Amiszką?;-)

  1. Dwukrotnie narodzony

   Też bym bardzo chciał

 5. Czyli w skrócie: świat nas niszczy i zabija a grzech osłabia nas fizycznie, duchowo i naraża na większe ryzyko zachorowania. Sumując żyją bliżej wstępnych zamierzeń Boga w stosunku do ludzi stąd mniej zachorowań w ich społeczeństwie. Świadczy to o słuszności planów Stwórcy względem sposobu życia i przestrzegania jego przykazań.
  Naprawdę takim ludziom będzie łatwiej jeżeli któryś z nich znajdzie się na nowej ziemi. Jeżeli ktoś posiada możliwości to warto starać się żyć trochę jak oni. Wiemy już dlaczego następuje wyniszczenie ekonomiczne farm, upraw i gospodarstw rolnych… aby nas wyniszczyć i inkasować pieniądze za śmierć zsyłaną na nas…. paranoja… Swoją drogą zawsze chciałem jak to się mówi jeść ze swojego garnuszka a tu trzeba się gnieździć w mieście jak te zwierzęta z Meatrixu… 🙂

 6. W Polsce mieszka rodziny amiszów,wspaniała rodzina .

 7. Ludzi przekonano, iż bez elektronicznych bajerów i różnorakich sztucznie produkowanych dobrodziejstw, nie da się żyć i że jak ich nie masz/stosujesz to jesteś gorszy czy wręcz groźny dla otoczenia… Cóż za perfidne zwiedzenie…

  1. “Musisz posiadać, bo umrzesz…”

   1. Im człowiek pod każdym względem słabszy tym wygodniejszy dla szatańskiej władzy. Nie będzie stawiał zbyt twardego oporu podczas niszczenia go.

 8. Kiedyś jak tato oglądał TV (prawdopodobnie jakiś program śniadaniowy) była mowa właśnie o Amiszach. I mówili właśnie, że występują u nich wady genetyczne z powodu zawierania małżeństw w ramach rodzin.

 9. Wiecie co,przed chwilą doszedłem do czegoś

  Ostatnio mamy coś takiego jak budzenie się prawicy
  Ludzie nie chcą gender, multi kulti, i innych takich

  Jednak zauważmy- i fidesz i PiS są socjalistyczne
  Ludzie mają dosyć socjalizmu powoli!

  Myślę że dojdzie do wielkiej bitwy w Europie, między”prawicą ” a uchodźcami i lewakami.
  Antychryst przyjdzie, pogodzi obie strony i wprowadzi nam raj na ziemi, odnajdzie się Arka przymierza, nowoczesność, wolny rynek, koniec z NWO, odnaleziona historia rodzaju ludzkiego, taki Paweł Szydłowski będzie wykładał na uniwersytetach itp.

  To już nie raz mówiłem
  Jednak sprawa jest taka że nie dziwię się teraz socjalizmowi PiSu czy fideszu
  Socjalizm będzie zidentyfikowany z chrześcijanstwem tak jak i z NWO

  Nie bez powodu mamy 500+

  Chrześcijan uznają za wtyki nwo, za prawdopodobnie ujawnione prawdziwe informacje nt. Watykanu i za owy socjalizm.
  Kiedy nadejdzie Jezus, będą wołać-idzcie do wojny przeciw chrześcijańskim demonom,reptilianom i nowemu porządkowi świata!
  Teraz socjalizm chrześcijański ma zupełnie inny wymiar i nie dziwota że lewactwo lansuje PiS na partie nacjonalistyczną i taka katolicka

  1. Już nie raz o tym mówiłem z jednak teraz doszedłem do udzialu socjalistów konserwatywnych w tym

   1. Bo ostatnio pojawia się coś takiego jak ciagota do chrześcijaństwa,jako powrót do korzeni, szatan musi więc coś zrobić aby je zniszczyć, więc dodaje do konserwatyzmu socjal.

  2. Socjaliści to nie PO, Nowoczesna, czy nawet SLD.
   A Jezus był socjalistą.

   1. Cały obecny sejm poza Kukiz 2015 spełnia kryteria socjalistów.
    Pan Jezus nie był socjalistą choćby z uwagi na fakt, iz socjalizm powstal w XIX wieku.

    Jeśli nawet założymy, że idee socjalizmu bliskie były Jezusowi, to będą to błędne założenia.
    Pan Jezus od dziecka pracował.
    W Nt apostoł Paweł powiada: “kto nie chce pracowac, ten niech nie je”.
    W socjalizmie można zyc z zasiłków.
    Pewne elementy socjalizmu jak np rozrost biurokracji miały miejsce pod koniec panowania krola Salomona przyczyniajac sie do upadku jego krolestwa. Jego syn śrube przykręcił.

    W socjalizmie wszyscy odpowiadaja za wszystkich. W NT Pan Jezus powiada:

    Gal 6

    “A co człowiek sieje, to i żąć będzie: kto sieje w ciele swoim, jako plon ciała zbierze zagładę; kto sieje w duchu, jako plon ducha zbierze życie wieczne3. 9 W czynieniu dobrze nie ustawajmy, bo gdy pora nadejdzie, będziemy zbierać plony, o ile w pracy nie ustaniemy. 10 A zatem, dopóki mamy czas, czyńmy dobrze wszystkim, a zwłaszcza naszym braciom w wierze. ‘

    Socjalizm także wyklucza Boga. Socjalizm jest wrogi ludzkości i bedzie fundamentem NWO. Zero własności prywatynej.

    1. No i nie zapominajmy o żydomasońskich korzeniach ojców socjalizmu.

 10. znalazłam podobny artykuł tylko o Żydach że mniej chorują na raka, bo jedzą koszerne 😉

  1. W związku z tematem trafiłam niedawno na to:
   https://www.youtube.com/watch?v=IhxXrQc0BII
   “Uwaga! Żydzi nie chorują na nowotwory “

 11. Z tego wynika,że Amisze są najbardziej przystosowani do przetrwania Apokalipsy.

 12. Chciałbym w tym miejscu ostrzec przed stroną “http://panjezusjedynadroga.pl” Rafała Kudrańskiego. Większość z nas wie kim on jest, wiemy też że usunął Pawła z Biblii, jednakże nie o tym chciałem napisać.
  Chciałem napisać o tym że na blogu panuje cenzura. Mój komentarz w którym przedstawiłem kontrargumenty na jeden ze znajdujących się tam artykułów został usunięty, niestety nie wiem dlaczego.
  Rafał zaczyna niestety iść śladami Henryka.

  1. To juz przybrało skrajna formę.
   Trzeba sie o niego modlić

  2. Kudranski to ten który niby mial objawienia?
   Ja tam w to nie wierzę

   1. A jak już poruszono temat Henryka to oskarża go o bycie masonem za…
    https://www.youtube.com/watch?v=LMg386sA57E

    Dla mnie to śmieszne ataki na poziomie pudelka

   2. Nie, “objawienie” miał Henryk Kubik. Choć jak przyjrzeć się artykułom Rafała, to też pisze w takim stylu jakby uważał się za “unikalne źródło prawdy” Np. decydowanie co kto może a co nie:

    “Każdy kto chce podążać Drogą Prawdy i Życia – Panem Jezusem NIE MOŻE zawracać do Przepisów Zakonu Mojżeszowego, ponieważ ono zostało unieważnione wraz z zerwaniem Przymierza przez Izraelitów.”

    Najlepsze jest to że w jednym miejscu pisze…

    “I właśnie tego obawiali się faryzeusze i uczeni w Piśmie, że ludzie w końcu dowiedzą się, że Przymierze zawarte poprzez Mojżesza JUŻ zostało ZERWANE i unieważnione.
    Dlatego za wszelką cenę chcieli zabić Pana Jezusa bo wiedzieli, że On jest Tym, który przyniósł NOWE Prawo każdemu człowiekowi.”

    W drugim zaś

    “Myślałem nad tym jak jeszcze można przedstawić w przejrzysty i zarazem dosadny sposób, że Prawo Mojżeszowe nas nie obowiązuje OD ZMARTWYCHWSTANIA naszego Boga Zbawiciela.”

    Więc chcieli go zabić po zmartwychwstaniu?

  3. przykre to, że powraca bardziej pod stare Przymierze, a kwestionowanie Pawła – zazwyczaj od tego się zaczyna. Trzeba się modlić. Bardzo łatwo jest odpaść po drodze.

   1. Akurat Rafał nie wraca pod stare przymierze, jest przeciwnikiem przestrzegania Tory i zwolennikiem zbawienia z łaski (i o dziwo odrzuca Pawła, który na pierwszy rzut oka głosi to samo, na pewno prawdą jest zbawienie z łaski).
    To Henryk odleciał ze zbawieniem z uczynków.

  4. Niestety Rafał K.umieszcza komentarze jemu wygodne ,a to juz nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem, bo ono kocha prawdę,obca jest mu manipulacja,tak jak Panu Jezusowi.

 13. Paweł Misiaszek

  Z tego co pamiętam, to firmy Amiszów mają najniższy odsetek niepowodzeń biznesowych w USA… Natomiast co do małżeństw w ramach wąskiej wspólnoty i wad genetycznych, to starają się aranżować związki pomiędzy ludźmi z odległych wspólnot…

 14. Poznanie Prawdy

  Czas nie istnieje, on tylko istnieje w naszym umyśle. Tak samo wszelka kreacja tutaj to wytwór umysłu i dzieje się to jak przychodzimy na ziemię tak naprawdę niedokońca wiadomo po co. Jest tylko tu i teraz.

  1. Czyli co ? kreacja ? że mamy wspólne halucynacje ? Nie nadążam. Do czego nawiązuje ten temat ?

   1. Poznanie Prawdy

    Po prostu w umyśle to przeżywamy, o to chodzi. Jednocześnie rzeczywistość zaistnieje, jeżeli zaistnieje obserwator.

    1. Poznanie Prawdy

     Z poziomu obserwatora to niewiele widzimy ładnie mówiąc.

 15. Acha….,…………….. Rzeczywistość nie zaistnieje tylko dla obserwatora który nie zaistniał bo inni obserwatorzy zaobserwują rzeczywistość mimo braku nie istniejącego obserwatora 🙂 NO tak to ma sens bo jak zobaczy jak go nie będzie…
  A z jakiego poziomu więcej zobaczymy.. ?

  1. Poznanie Prawdy

   O tym mówi mechanika kwantowa, nie ja.
   Poszukaj na ten temat, ja tu pisałem tylko skrótowcami myślowymi.
   Zresztą cóż w tym nielogicznego?
   Musielibyśmy się wzbić na wyższy poziom jaźni, odczuwania. A to jest wielce podejrzane i dziwne z wielu stron.
   Ale jak wiemy poedenowskie życie kompletnie się zmieniło, dlatego jesteśmy na niższym poziomie bytowania i walczymy o przetrwanie trudem swoim, pisze to w ks. Rodzaju.

 16. Wybacz przepraszam cię ale nic dalej nie rozumiem 🙂 Przepraszam…

 17. Pingback: armiajezusachrystusa@gmail.com
 18. Zaciekawili mnie Ci Amisze.

  Chciałbym poznać ich życie z Bogiem na co dzień.

  Wikipedia podaje: Firmy amiszów mają najniższy odsetek niepowodzeń biznesowych spośród wszystkich firm amerykańskich[11].

  Bóg Błogosławi: Ciężką pracę, uczciwość i braterstwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: