Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Donald Tusk i Franciszek, czyli ciągnie swój do swego.

Bardzo symboliczny to duet. Obraz mówi tysiącami słów, ale słowa wypowiedziane przez Tuska do pana Bergoglio uzupełniają ten obraz.

tusk-franek

Fot. spisane.pl

 

“O Światowych Dniach Młodzieży i wizycie w Polsce mówił papieżowi Franciszkowi przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk w wystąpieniu w Watykanie. Podczas ceremonii wręczenia papieżowi nagrody Karola Wielkiego przywoływał też słowa modlitwy świętego Franciszka z Asyżu, które usłyszał przed laty od abp. Tadeusza Gocłowskiego.”

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/donald-tusk-do-papieza-polska-jest-i-bedzie-w-europie/gptp3j

 

Reka rękę myje. Doborowe towarzystwo: przedstawiciel najbogatszej instytucji na świecie, któremu kłaniają się wszyscy królowie ziemi:

 

” Potem ujrzałem innego anioła, zstępującego z nieba i mającego wielką władzę, a ziemia zajaśniała od jego blasku. (2) I zawołał potężnym głosem: “Upadł, upadł Babilon – stolica. I stała się siedliskiem demonów i kryjówką wszelkiego ducha nieczystego, i kryjówką wszelkiego ptaka nieczystego i budzącego wstręt, (3) bo winem swego szaleńczego nierządu napoiła wszystkie narody, i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu, a kupcy ziemi wzbogacili się na jej ogromnym przepychu”. (4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: “Wychodź z niej, mój ludu, byście nie uczestniczyli w jej grzechach, aby was nie dotknęły jej plagi,”

Ap18

 

Tusk przytoczył słowa Simone Weil: – Tu na drodze leży jakiś nędzarz, na pół martwy z głodu. Bóg otacza go swym miłosierdziem, ale nie może zesłać mu chleba. Lecz obok jest człowiek i na całe szczęście nie jest Bogiem. Może mu podać kawałek chleba. To jego jedyna wyższość nad Bogiem.

Po czym  podkreślił, że nakarmić człowieka mogą tylko inni ludzie, także ludzie religii oraz polityki, każdy na swój sposób i swoimi narzędziami.

– Dlatego z taką radością przyjąłem tę wizję Kościoła, jaką proponujesz Ty, Ojcze Święty; Kościoła będącego, jak mówisz, szpitalem polowym, a nie urzędem celnym – dodał Tusk.

Jest to bluźnierstwo, gdyż:

 

Nikogo też na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie” Mt 23.9

 

Tusk powiedział także:

“potrzeba Kościoła, który wierzy w człowieka i jego wolność, a nie we “wszechwładzę i wszechwiedzę instytucji”;Kościoła, który złamanemu ludzkiemu życiu niesie nadzieję, a nie potępienie“, i który “budzi tylko dobre uczucia, nie budząc nigdy, nigdzie i w nikim strachu, wzgardy czy złości”.”

 

Totalna herezja zapowiadająca ekumenie, jeden kościół. Oczywiście kościół odstepczy, liberalny.

Co mówi na temat potepienia biblia:

 

(12) Jeden jest Prawodawca i Sędzia, w którego mocy jest zbawić lub potęp. A ty kimże jesteś, byś sądził bliźniego?

(List Jakuba 4:12, Biblia Tysiąclecia)

 

 

2 List Piotra

(3) dla zaspokojenia swej chciwości obłudnymi słowami was sprzedadzą ci, na których wyrok potępienia od dawna jest w mocy, a zguba ich nie śpi.

(2 List Piotra 2:3, Biblia Tysiąclecia)

 

(4) Wkradli się bowiem pomiędzy was jacyś ludzie, którzy dawno już są zapisani na to potępienie, bezbożni, którzy łaskę Boga naszego zamieniają na rozpustę, a nawet wypierają się jedynego Władcy i Pana naszego Jezusa Chrystusa.


(List Judy 4, Biblia Tysiąclecia)

10) Mam co do was przekonanie w Panu, że innego zdania niż ja nie będziecie. A na tym, który sieje między wami zamęt, zaciąży wyrok potępienia, kimkolwiek by on był.

List do Galatów 5:10

 

 

Na końcu polityk niszczącej polski naród Unii Europejskiej powiedział:

 

“- Mówiąc po prostu, Ojcze Święty, jesteś papieżem nadziei dla nas wszystkich.”

 

My wiemy, że to co dla nich jest nadzieją, dla nas jest przekleństwem.

Trzeba będzie niebawem zorganizować kolejne modlitwy o Polaków.

Zwłaszcza, że:

“3 maja minęło 50 lat od wypowiedzenia na Jasnej Górze Milenijnego Aktu Oddania Polski w Macierzyńską Niewolę Miłości za Wolność Kościoła w Polsce i na świecie.

 

W Akcie Milenijnym określone zostały dwa cele tego oddania: ubezpieczenie Kościoła na drugie tysiąclecie chrześcijaństwa i przekazanie nienaruszonej wiary kolejnym pokoleniom Polaków. Najlepiej można było to uczynić w dłoniach Matki Najświętszej, której opieki naród nasz nieustannie w swoich dziejach doświadczał.

Do Sacrum Poloniae Millennium przygotowywała Polaków Wielka Nowenna – dziewięcioletni program duszpasterski. Każdy rok nowenny miał swoje hasło, które wierni realizowali. Etap przygotowań był długi ze względu na doniosłość wydarzenia.”

źródło: http://gosc.pl/doc/3129120.50-rocznica-Milenijnego-Aktu

 

Updated: 6 maja 2016 — 22:03

53 komentarze

Add a Comment
 1. No cóż, babilońskie sługi złego…

 2. Czasami we mnie to się wszystko gotuje! dlaczego katolicy nie widzą tego całego syfu w swoim “kościele” ? KRK oparł swój byt na jednym wersecie z Biblii, ale pominął tysiące innych. tak, naprawdę bramy piekielne nie przemogą kościoła katolickiego bo sam jest tą bramą.

 3. Krk uczynił z Polaków materialnych, mentalnych i duchowych parobków…

 4. “My wiemy, że to co dla nich jest nadzieją, dla nas jest przekleństwem.”

  Nie mój drogi, dla nich jest to nieskończenie większym przekleństwem gdyż….

  (35): Któż nas odłączy od miłości Chrystusowej? czyli utrapienie? czyli ucisk? czyli prześladowanie? czyli głód? czyli nagość? czyli niebezpieczeństwo? czyli miecz? (36): Jako napisano: Dla ciebie cały dzień zabijani bywamy, poczytaniśmy jako owce na rzeź naznaczone; (37): Ale w tem wszystkiem przezwyciężamy przez tego, który nas umiłował. (38): Albowiem pewienem tego, iż ani śmierć, ani żywot, ani Aniołowie, ani księstwa, ani mocarstwa, ani teraźniejsze ani przyszłe rzeczy, (39): Ani wysokość, ani głębokość, ani żadne insze stworzenie nie będzie nas mogło odłączyć od miłości Bożej, która jest w Jezusie Chrystusie, Panu naszym. [Biblia Gdańska, Rz 8]

  ….gdyż cierpienie na tym świecie nijak nie może się równać z tym co nas wszystkich spotka w świecie przyszłym, niezależnie od tego czy to będzie zbawienie czy potępienie. Dla zbawienia warto wytrzymać, a potępienie nie jest warte tego, by uniknąć cierpień ziemskich.

 5. Tam gdzie rozgościł się nierządny rzym tam zły wiedzie prym…

  1. https://youtu.be/rgXpL8H-s5w?t=64

   Mówi to gość to wozi się BMW za grube dolary 😉

 6. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/jean-claude-van-damme-rothschildowie-rockefellerowie-rzadza-swiatem-2016-05

  Opcje są dwie: Albo Jean’owi (nie wiem jak powinienem napisać, jak źle to przepraszam) życie nie miłe, albo Rothschildowie i cała reszta mają niezłą bekę z tego co robią i nawet się z tym nie kryją. Obstawiam opcje “b”

  1. Widocznie proces desentyzacji społeczeństw rozwinął się na tyle, że iluminaci oraz ich marionetki mogą elementami prawdy wręcz epatować, bo doskonale wiedzą, że poza garstką trutherów nikogo to nie obchodzi.

  2. A ja myślę, że to zwykle bujdy.
   Rotschildowie, Rockefelerowie, NWO, masoni itp albo są zwyczajną bajka (nie mówię że tego nie ma, ale że po prostu wszystko to jest strasznie rozdmuchane), albo to wszystko prawda,ale i tak pójdą na spalenie- szatan ich zniszczy, żeby zyskać przychylność ludzi

   1. Myślę że to drugie.

 7. Wiecie co sobie jakiś czas temu uświadomiłem?

  Uświadomiłem sobie że w przypadku rzymian nawet największa wiedza, nawet najlepsze argumenty ich nie przekonają. Niezależnie od tego czy rozmawiamy z takimi typowymi babciami moherowymi czy nawet z pozoru inteligentnymi osobami.
  Uświadomiłem sobie też że z jakiegoś powodu ateistów nie przekonują ani wypełnione proroctwa, ani świadectwa nawrócenia (Ostatnio na demotach pewien człowiek mi napisał że wierzy iż nawrócenie zmienia ludzi na lepsze, ale to nie jest dowód istnienia Boga)
  I niestety w obu przypadkach nie mam pojęcia jaką strategię przyjąć ;/

  1. Vaiper 🙂
   Żadna ludzka strategia nic nie pomoże ! Wybierz modlitwę za takie osoby i proś PANA o DŚ dla takich ludzi. Tylko JEGO moc i JEGO miłość przemienia, oczyszcza, daje potrzebną wiedzę, prowadzi i uczy.
   Niech Cię Pan prowadzi strzeże. 🙂

  2. Niektórzy są przeklęci. Skazani są na potępienie i nigdy nie otworzą im się oczy.

   “Wkradli się bowiem pewni ludze, od dawna przeznaczeni na to potępienie bezbożni, którzy łaskę naszego Boga zamieniają na rozpustę i wypierają się jedynego Pana Boga i naszego Pana Jezusa Chrystusa. (…) Ci zaś bluźnią przeciwko temu, czego nie znają, a to, co znają w sposób naturalny, jak bezrozumne zwierzęta, w tym psują samych siebie” (List Judy 1:4, 11, UBG).

   1. Przeklęci są ci, którzy świadomie oddali się w służbę szatanowi. Pozostali (moim zdaniem) mają szansę. Najlepszym przykładem apostoł Paweł. Bóg jest MIŁOŚCIĄ I MIŁOSIERDZIEM. 🙂

   2. Myślę że to nie dotyczy zwykłych ludzi, ale raczej ludzi przez których przychodzą zgorszenia.

    Dlaczego Bóg miałby przeznaczać na potępienie “zwykłych” ludzi?

  3. Vaiper żadne ludzkie wysiłki nie pomogą gdyż Pan powiedział:
   Nikt nie może przyjść do Mnie, jeżeli go nie pociągnie Ojciec który Mnie posłał. Ew.Jana 6:44

   1. No właśnie nie do końca, ten jeden werset to za mało by wyciągać takie wnioski. Gdyby tak było w istocie, to nie trzeba by było ewangelizować ludzi.

    (14): Jakże tedy będą wzywać Tego, w którego nie uwierzyli? Albo jak uwierzą w Tego, o którym nie słyszeli? Lecz jak będą mogli usłyszeć, jeśli im nikt [Jego] nie głosi? (15): A jak znów mają głosić, skoro nie zostali posłani? — według tego, co jest napisane: Jakże piękne są stopy tych, którzy zwiastują dobrą nowinę! (16): Lecz nie wszyscy usłuchali Ewangelii. Izajasz mówi: Panie, któż uwierzył w to, co od nas posłyszał? (17): Wiara rodzi się tedy z tego, co się usłyszało, a słyszy się dzięki słowu Chrystusa. [Biblia Lubelska, Rz 10]

    Tak, Bóg pociągnie ludzi do siebie, ale to my musimy głosić tę ewangelię.

 8. Jestem na zjeździe.

  1. Do zobaczenia jutro 🙂

  2. Anna-Dziewanna

   Brawo! 🙂

   1. Tak ?
    W drodze do domu ponad 220 km zostało.
    Czuje smutek i pustke z tego powodu że trzeba wrócić do rzeczywistości, problemów, spraw niedokonczonych ?
    Dziękuję za te dwa dni spotkania ?
    Piękne to jest ?
    Poznań oczekuj mnie ?

    1. Teraz żałuję że się nie odważyłem i przełamałem by porozmawiać o pewnych sprawach ?

     1. Niczego nie żałuj.. Wszystko przed Tobą 🙂

      1. To znaczy w sensie , że się nie odważyłeś i nie przełamałeś 🙂

       Czasem potrzeba więcej czasu..

    2. Poznań oczekuje 🙂

     1. Magda
      Ja teraz czekam na Twój chrzest!
      Ja chcę to zobaczyć na żywo!!
      Nie mogę przegapić tego momentu!

      1. będziemy to nadawać live, online.
       A Ty Zdzisław nie pisz z drogi smyku.
       Patrz przed siebie na drogę 🙂

       1. No właśnie tak trochę nieostrożny jestem.

        Wróciłem bezpiecznie do domu. 628 km przejechanych od wczoraj łącznie na jednym tankowaniu i 3 godziny z hakiem droga powrotna.

        Do tego czerwony od słońca i piecze mnie 😀

        Dobrze że pojechałem choć było bardzo trudno.

        Teraz Poznań 🙂

        Pięknie że mam takie możliwości się tak spotykać z chrześcijanami.

        No i cieszę się że dwóch braci i dwie siostry przyjęło chrzest 🙂

       2. Dotarliśmy i my. Również z poparzonymi karkami 😀 Co za wspaniałe, choć krótkie spotkanie w imię Jezusa!

       3. 😀

        Posmarujcie się śmietaną według poradnika Diany 😀

        Hm..

        Może zrobimy konkurs najaktywniejszego blogowego komentatora?

        Do wygrania para rolek i w gratisie nałożenie rąk na głowę.

       4. Anna-Dziewanna

        >>Do wygrania para rolek i w gratisie nałożenie rąk na głowę.<<

        🙂 🙂 🙂

       5. 😀 😀

        Nie żebym miał ochotę na rolki ale na razie to ostra rywalizacja jest 😀

       6. Tak sobie myślę że Piotr Wojtek Magda i wielu innych lubią żarty a ja trochę
        no mniej więcej ale czasami odbieram je poważnie i mogę źle to odebrać i może być nie przyjemnie… No i jak żartować?

       7. Zdzisiu, nie myśl o tym.. nie analizuj. Przecież jeżeli inni lubią żartować to nie znaczy , że Ty też musisz.

        Nie zawsze przecież musisz też tryskać humorem. Chrześcijanin poważny to też chrześcijanin 🙂

        No a poza tym widzę, że właśnie sobie pożartowałeś , tak że poprawiłeś mi humor, zatem też potrafisz a , że rzadziej niż inni to co z tego.

        Poza tym żarty powinny być naturalne a nie takie na siłę a tą naturalność właśnie widać u Ciebie po Twoich dzisiejszych wpisach. Zresztą zauważyłam, że zawsze jesteś naturalny i szczery i tego się trzymaj bo to dobra cecha, która powinna charakteryzować każdego kto pragnie być oddany Panu Jezusowi dzieckiem Bożym 🙂

       8. Magda 🙂
        Poprawiłem Ci humor cieszę się 🙂
        A co do żartów tak masz rację. Na siłę nie warto 🙂
        Chcę być naturalny i szczery i wprost oznajmiać to co myślę czuję.
        Ale czasami chowam w sobie emocje jak na przykład dzisiaj rano w tym domku w Barkowicach mokrych na śniadaniu patrzyłem w okno by nie oznajmić reszcie bo siedzieli trochę dalej ode mnie swoich emocji tego co czuję, łez w oczach, powodu smutku.

 9. https://www.youtube.com/watch?v=dUFIJSVnhzQ

  Dzisiaj Szabat ale kto nie szuka wtedy owiec…
  Miłego dnia 🙂

 10. Tutaj też “ciągnie swój do swego” jak widać:

  Wspominany już wcześniej pastor KZ Charisma Janusz Linder wraz z głoszącymi w KZ Charisma Dariuszem Spławskim oraz Tomaszem Kmiecikiem znajdują się na liście wykładowców „szkoły charyzmatycznej”, której pełne ukończenie będzie kosztować w sumie 1800 zł, gdzie po ukończeniu otrzymuje się “dyplom ukończenia Szkoły charyzmatycznej (w przypadku osób posiadających wyższe wykształcenie) lub świadectwo ukończenia Kursu w zakresie posługi charyzmatycznej (dla osób bez wyższego wykształcenia)”:

  http://wst.kei.pl/wsts/szkola-charyzmatyczna/

  1. Guzzik, mam pytanie. Czy strona chrzescijanin.pl to jest to Twoja strona?

   1. Nie. A dlaczego miałaby to być moja strona?

   2. Po rzuceniu okiem na tę stronę, nie polecam wstawianego tam nauczania, przykładowo:

    http://chrzescijanin.pl/konferencja-rzeka-uzdrowienia-cd-mp3/

    1. Cos mi sie musialo pomylic, ze to Twoja strona. W takim razie ktos inny podawal link do tej strony. Ogolnie czytajac Twoje komentarze uwazam, ze madrze mowisz i nie pasowalo mi to troche do tej strony, ktorej tez nie polecam. Stad moje pytanie.

 11. Film o walce o zachowanie zasad:
  https://youtu.be/J312pz4kU4I

 12. To co sie dzialo w kwietniu na swiecie wyglada jak film science-fiction.
  Po angielsku filmik,ale i bez jezyka mozna zobaczyc co sie dzialo.
  https://www.youtube.com/watch?v=MlOx2AW9G2g

  Troche napisze w skrocie.
  Nikt na swiecie nie zna dnia, ani godziny, ale wiemy jakie znaki poprzedza przyjscie Pana Jezusa.
  Klimat zmienia sie gwaltownie, jak nigdy wczesniej w historii.
  Bedzie jak za czasow Noego, rozprzestrzeni sie przemoc i niemoralnosc.
  Im blizej przyjscia Jezusa, tym wiecej bedzie znakow w naturze. Znaki beda czestrze i bardziej intensywne. Zmiany jakie zachodza w naturze nie da sie naturalnie wytlumaczyc.
  Pakistan: 121 ludzi zginelo poprzez silne deszcze, powodzie.
  Arizona: 20000 pszczol (bardzo duzych) zaatakowaly meczet.
  Chile: miliony martwych ryb w morzu, miliony!
  Texas: Grad wielkosci pilek
  California: ziemia pekla, rozsunela sie
  Indie: 160 ludzi zmarlo z powodu upalow
  Malaysia: Szkola zostala zamknieta po tym jak uczniowie z nauczycielka widzieli w szkolnym holu idacego czarnego ducha.
  UK: 19 kwietnia postawiono w Londynie luk balla, 20 kwietnia ogromne kule ogniste spadly z nieba.

  To nie wszystko co pokazuje ten filmik, ale reszta mowi sama za siebie.

  Moje przemyslenia sa jeszcze takie po tym, ze chyba tez nie przez przypadek te miejsca akurat sa. Sa tam miejsca gdzie czczone sa rozne bozki (indie itp).
  Huston jest czwartym najwieszym miastem w USA, caly zostal pokryty woda, moje pierwsze skojarzenie bylo takie, ze to jest miasto Lakewood Church Osteena. A z Australii pochodzi caly Hillsong. Tak te dwa miejsca kojarza mi sie ze wspolczesnym zrodlem zwiedzenia. Moge sie oczywiscie mylic.

 13. Piotrze, myślałeś by założyć grupę na Facebooku? Zawsze to jakiś bardziej osobisty kontakt i tak mamy zjazdy a część niestety nie może sobie pozwolić na bycie na zjazdach.

 14. Ostatnio kilka razy juz slyszalam, ze te zwiedzenie w kosiolach protestanckich, ewangelickich, to byl dobrze obmyslany plan KRK jak rozwalic prawdziwe kosioly od srodka.
  Mam nadzieje, ze wszysy tutaj zdaja sobie sprawe, ze np Benny Hinn jest falszywym nauczyielem, ale przypadkiem trafilam na filmik Benny Hinna o tytule”Panie blogoslaw KRK”
  https://www.youtube.com/watch?v=qtbHDFaX8Xc
  Jeszcze nawija o oplatku itp. I zdjecia z JP2
  W nastepnym pogrzeb JP2 i Benny hinn wielce zasmucony, wychwala papieza i jaki to on mial wplyw na jego zycie. Nawet byl na specjalnej uroczystosi pozegnalnej.
  https://www.youtube.com/watch?v=NgMA0ZDGxn8
  No i ponoc Benny jest katolikiem, ktory dziala od srodka
  http://www.deceptioninthechurch.com/shocking_facts_about_benny_hin.html
  BENNY HINN – Jesuit plant
  in the pentecostal Charismatic movement
  http://vaticannewworldorder.blogspot.co.uk/2012/12/jesuit-trained-benny-hinn-catholic.html
  Czyli Benny jest katolikiem

 15. Polecam posluchac
  https://www.youtube.com/watch?v=XcYUVJpQS9A
  Poniewaz czasem udzielaja sie katolicy tutaj, czyli katolicy tez czytaja bloga. To wlasnie im najbardziej polecam posluchac tego, mozna otworzyc swoja katolicka Biblie i porownac ze slowami tego czlowieka, ze mowi prawde. Prawda boli, ale klamstwo zabija. Z Bogiem

 16. Tak sobie zdałem sprawę, że ten kto odrzuca Pawła odrzuca w ostateczności całą Biblię. Dlaczego?
  Odrzucając Pawła musimy odrzucić Łukasza (czyli ew. Łukasza i Dzieje). Lecz w dziejach jest opisany wybór Macieja na 12 apostoła. Niby nic, ale to zostało przepowiedziane w psalmie 109 autorstwa Dawida
  (8): Niech będą dni jego krótkie, a przełożeństwo jego niech inny weźmie. [Biblia Gdańska, Ps 109]
  Jeśli odrzucamy Psalmy które napisał Dawid…Chyba nie muszę dalej pchać tej lawiny….Takie przemyślenie mnie naszło gdy czytałem “artykuł” na stronie panJezusjedynadroga.pl o “kłamstwach agendy starotestamentowej” to chyba najlepsze streszczenie, bowiem jest to najczęściej przewijający się tam argument.

  1. Oczywiście jeśli odrzucamy Dzieje, to musimy odrzucić psalm 109, bowiem proroctwo z tego psalmu się nie wypełniło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: