Możesz wejść do środka oceanu, pobiegać po wzgórzach.

Kultowy film sciene fiction “Kosiarz umysłów” staje się rzeczywistością. Interesujące fantasy realem.

Opis filmu z 1992 roku:

“Naukowiec-informatyk, doktor Lawrence Angelo (Pierce Brosnan), prowadzi badania i doświadczenia nad wykorzystaniem rzeczywistości wirtualnej do kierowania ludzkim mózgiem. Rezygnuje jednak z pracy dla agencji rządowej i eksperymentów na szympansach, gdy szefostwo usiłuje przeforsować nowy projekt, polegający na zwiększeniu agresji u zwierząt. Naukowiec kontynuuje badania na własną rękę. Tym razem królikiem doświadczalnym staje się Jobe Smith (Jeff Fahey), niedorozwinięty ogrodnik z sąsiedztwa, kosiarz trawników. Nowy eksperyment przynosi zdumiewające wyniki. Doktor zauważa ogromną, lecz uśpioną inteligencję mężczyzny i postanawia go wykorzystać do swojego eksperymentu. Wyniki doświadczeń są zdumiewające, lecz pewnego dnia eksperyment wymyka się spod kontroli naukowca.”

 

 

Jaki jest cel szatana ostatnich 100 lat: pozbawić człowieka kontaktu z rzeczywistością. Komuniści rozpili niepijący jeszcze do XIX wieku naród Rosjan.

Następnie stworzono hipnotyzującą skrzynkę nazywaną telewizorem.

Internet zrobił swoje.

Obecnie modne stają się tzw  Google VR.

 

Denny Yuonger z Cloudhead Games zajmujący się tworzeniem gier ostrzega przed  pierwszą ofiarą tego sprzętu,  jak bardzo potrafimy wczuć się wirtualny świat.

Wystarczy pomyśleć ile to potrzeb emocjonalno-uczuciowych i zarazem cielesnych będzie zaspokojonych przez miliony ludzi.

 

 

Jak zwykle wszystko zacznie się od dzieci i młodzieży.

 

W świecie wirtualnym będziesz mógł przeżyć miłość, seks, przygodę, strach, chodzić na skraju przepaści i na końcu oddać cześć antychrystowi:

 

“I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano czynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, aby wykonali obraz Bestii, która ma ranę od miecza, a ożyła. (15) Pozwolono jej nawet tchnąć ducha w obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i sprawił, że zostaną zabici wszyscy, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii.” Apokalipsa 13

 

Kto wie, czy nie jest to właśnie o tym mowa.

 

Świat Boga to piękno natury. Świat szatana zawsze będzie plagiatem świata Boga.

 

Oderwanie od rzeczywistości ma również na celu wpuszczenie złych duchów. Ile to tragedii wydarzyło się pod wpływem alkoholu, narkotyków.

Poniżej skutek uzależnienia od gier komputerowych:

 

Demoniczny wpływ gier komputerowych

 

To nie są żarty.

 

To m.in dlatego organizuje zjazdy i spotkania abyście potrafili przebywać ze sobą face to face, twarzą w twarz.

Chrońcie dzieci przed nowoczesnością. To jest droga do piekła.

 

Panie Jezu przyjdź proszę.