Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Nowy Porządek Świata stworzył swoją pierwszą światową kwaterę główną w Astanie, stolicy Kazachstanu”

O Astanie pisałem wiele na starym blogu.

Astana (sAtana) jest nową nazwą starej miejscowości. Trzeba wiedzieć, że Astana wcześniej jeszcze do 1997 roku nazywała się zupełnie inaczej: Akmoła

 

Tym razem przetłumaczył świeży tekst Jacek.

astana

Geoffrey Grider

 

W Astanie mamy „miasto przyszłości” wypełnione symboliką iluminacką, masońską i okultystyczną, którego celem, jak mówią lokalni przywódcy jest „wspieranie światowego pokoju i harmonii między religiami świata”.

astana-piramida

I rozbije namioty pałacu swego między morzami na górze ozdobnej świętobliwości; a gdy przyjdzie do końca swego, nie będzie miał nikogo na pomocy” (Księga Daniela 11:45, BG).

 

Chcemy dziś opowiedzieć wam o miejscu tak fantastycznym i tak bardzo spójnym z ideami iluminatów i Nowym Porządkiem Świata, że oskarżycie nas o wymyślenie go. Pozwólcie mi jednak zapewnić, że wszystko, co za chwilę zobaczycie jest w stu procentach prawdziwe i istnieje w tym właśnie momencie. To doskonałe miasto czasów końca, a znajduje się ono w Astanie, w Kazachstanie. Zgadza się, w Kazachstanie.

astana-illuminati

„Piramida Pokoju wyraża ducha Kazachstanu gdzie kultury, tradycje i przedstawiciele różnych religii koegzystują w pokoju, harmonii i zgodzie” – głoszą oficjalne materiały PR. Będąc skąpanymi w złotym i bladoniebieskim blasku szkła, 200 delegatów reprezentujących główne religie i wiary świata spotykać się będzie co trzy lata w okrągłej sali na wzór sali posiedzeń Rady Bezpieczeństwa Narodów Zjednoczonych w Nowym Jorku. Pałac Pokoju i Pojednania powstał jako stałe miejsce spotkań Kongresu i globalne centrum porozumienia religijnego, odrzucenia przemocy oraz promocji wiary i równości ludzi.

 

Pałac Pokoju i Pojednania w Astanie

 

10 czerwca 2015 r. Sekretarz Generalny ONZ Ban-Ki Moon odniósł się do Kongresu Przywódców Światowych i Religii Tradycyjnych w Pałacu Pokoju i Pojednania w Astanie. Było to spotkanie mające na celu promowanie globalnej współpracy pomiędzy światowymi przywódcami politycznymi i religijnymi. Papież Franciszek został zaproszony do udziału w kolejnym Kongresie w 2017 r. Zapewniono, iż na planowanym kongresie przywódców religijnych w Astanie Watykan będzie stosownie reprezentowany. Tego typu kongresy stały się wyjątkową i wpływową platformą dialogu między religiami i cywilizacjami – powiedziało kazachskie ministerstwo.

 

Wiem, co sobie w tej chwili myślicie. To samo pomyślałem i ja, kiedy pierwszy raz mi to pokazano. Jak mogłem nie wiedzieć o tym miejscu? Zdjęcia, które tu widzicie to nie wizualizacje architektoniczne, lecz fotografie prawdziwych budynków, w pełni ukończonych i funkcjonujących.

 

Wierzchołek jest okrągły i pada na nie światło słoneczne. Wizerunki białych gołębic reprezentujących pokój są wkomponowane w okna, co naucza o zjednoczeniu światowych rządów i religii, Nowym Porządku Świata. Wierzchołek jest ostatecznym odzwierciedleniem oświecenia.

 

Na samym szczycie piramidy umiejscowiona jest w dziwny sposób okultystyczna sala posiedzeń, gdzie przywódcy polityczni i religijni z całego świata spotykają się, by planować globalne dyrektywy na nadchodzący rok. Gołębice przymocowano do szkła tak, by sprawiały wrażenie, że unoszą się za oknami.

 

The Guardian nazywa Astanę „jednym z najdziwniejszych miast stołecznych na świecie”

 

„Nagle, znienacka lśniąca Astana pojawia się na widoku, cała z błyszczącego metalu i szkła, w sposób nieprawdopodobny wznosząca się na kazachskim stepie niczym postmodernistyczny zestaw klocków Lego. Witamy w Astanie, jednym z najdziwniejszych miast stołecznych na świecie”. Oto, co europejski periodyk the Guardian miał do powiedzenia o Astanie.

 

To idealne miejsce, z którego antychryst mógłby rozpocząć panowanie nad światem. W istocie duch antychrysta ma jest tu już mocno ugruntowany.

O tyle, o ile miasto jest obecnie w stanie surowym, to o wiele więcej projektów zostało już w nim uruchomionych i są one wdrażane. Gdyby Central Casting w Hollywood zamierzał stworzyć miasto, które reprezentowałoby Nowy Porządek Świata, to byłoby to właśnie to miasto, bez dwóch zdań.

 

Astana jest oficjalnie na naszym radarze czasów ostatecznych. Będziemy na bieżąco informować was o wydarzeniach tamże. W międzyczasie stawajmy się coraz lepsi!

 

Oczekując onej błogosławionej nadziei i objawienia chwały wielkiego Boga o zbawiciela naszego, Jezusa Chrystusa” (List do Tytusa 2:13, BG).”

 

Dziękuję za tłumaczenie w imię Jezusa.

____________________________

 

 

Stare materiały:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/09/astana-przysza-stolica-satanistow.html

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/10/astana-kazachstan-przysza-stolica.html

 

 

 

 

Updated: 4 maja 2016 — 11:52

4 komentarze

Add a Comment
  1. w tv widziałem zajawkę filmu o rzekomo dziecięcych, młodzieńczych latach życia Jezusa Chrystusa. Szumnie reklamowany ale skończy się tak jak Noe – wybrany przez Boga. Jedno zdanie z tej zajawki zdyskredytowało cały ten film. Cytuje: poznaj moment, w którym Jezus zdał sobie sprawę z tego, ze jest Bogiem…

    1. Treść tego filmu jest potencjalnie niebezpieczna. Węszę zwiedzenie.

    1. no nie no nie, policzek dla Detektywa Prawdy…
      na mojej pradze 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: