Prawda w czasach ostatecznych. Apokalipsa, NWO, Ekumenia i konflikty.

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Koncepcja rodziny według Boga i według szatana. Program 500+

Ostatnie 100 lat, to wypaczenie pojęcia rodziny, wywrócenie porządku Bożego, co zainicjował socjalizm.

Ktoś, kto nie jest narodzony na nowo, nie jest w stanie już choćby zrozumieć Prawa Boga dotyczącego rodziny, a co dopiero zastosować je w życiu.

Kobiety obecnie są zbuntowane, a mężczyźni oddają kobietom władzę w rodzinie.

Czasem dochodzi nawet do tego:

“Złem jest, bezwstydem i wielką hańbą,
jeśli żona utrzymuje swego męża. ” Syr25

To jest niemal zamknięte koło. Nie da się tylko jednej strony obwinić. Jeśli ster w rodzinie przejęła kobieta, to oznacza, że mąż popełnił jakieś błędy. W tradycyjnym modelu, gdzie mąż kieruje się Prawem Bożym wszystko jest zrównoważone.

 

 

rodzinaBoga

 

 

Socjalizm jest systemem rozbijającym podstawową komórkę społeczną, jaką jest rodzina. Teraz już nawet  nie da się utrzymać koncepcji rodziny wg Prawa Bożego. Pensja mężczyzny już nie starcza (lwią część pochłania w podatkach aparat biurokratyczny obsadzony kolesiami z partii), a więc kobieta również musi pracować. Pociąga to za sobą masę nieszczęść. Pracujące kobiety są w miejscu pracy pokusą dla mężczyzn bez zasad. Dzieci są pozbawione matki. Indoktrynuje je państwo.

 

Ile kobiet może obecnie zgodzić się z tym cytatem:

1 Kor

“Chciałbym, żebyście wiedzieli, że głową każdego mężczyzny jest Chrystus, mężczyzna zaś jest głową kobiety, a głową Chrystusa – Bóg.

To nie mężczyzna powstał z kobiety, lecz kobieta z mężczyzny. 9 Podobnie też mężczyzna nie został stworzony dla kobiety, lecz kobieta dla mężczyzny6. 10 Oto dlaczego kobieta winna mieć na głowie znak poddania, ze względu na aniołów7. 11 Zresztą u Pana ani mężczyzna nie jest bez kobiety, ani kobieta nie jest bez mężczyzny’

 

Jest to podstawa biblijna treści obrazka powyżej.

Żony, bądźcie uległe mężom swoim jak Panu, (23) bo mąż jest głową żony, jak Chrystus Głową Kościoła, ciała, którego jest Zbawicielem. (24) Ale jak Kościół podlega Chrystusowi, tak i żony mężom swoim we wszystkim. (25) Mężowie, miłujcie żony swoje, jak i Chrystus umiłował Kościół i wydał zań samego siebie, Ef 5

 

Program 500+

 

Program ten jest programem satanistycznym. Wiem, mocno brzmi. Pozornie wygląda ten program na przyzwoity jak Orkiestra Owsiaka, chcą pomagać. Popkultura (vide ŚWIAT w ujęciu biblijnym) odpowiednio przygotowała kobiety do zbuntowania się wobec mężczyzn. Ten socjalistyczny program wyciągający pieniądze z kieszeni wszystkich podatników po to, by je dać rodzinom, ma jeszcze bardziej uniezależnić kobiety od mężczyzn. Załóżmy, że kobiecie znudził się partner, mąż. Znalazła wg słów piosenki Kasi Klich “Lepszy model”. Kobieta ta rozwodzi się, zabiera ze sobą dzieci do “lepszego modela” zabierając również 500+.

 

1 Szczęśliwy mąż, który ma dobrą żonę,
liczba dni jego będzie podwójna.
2 Dobra żona radować będzie męża,
który osiągnie pełnię wieku w pokoju.
3 Dobra żona to dobra część dziedzictwa
i jako taka będzie dana tym, którzy się boją Pana:
4 wtedy to serce bogatego czy ubogiego będzie zadowolone
i oblicze jego wesołe w każdym czasie.
5 Serce moje ma się na baczności przed trzema rzeczami1,
a czwartej się obawiam:
oszczerczych zarzutów w mieście, zbiegowiska pospólstwa
i kłamliwych doniesień; te rzeczy są przykrzejsze od śmierci.
6 Zgryzotą serca i smutkiem jest kobieta zazdrosna o kobietę,
a to jest bicz języka, co wszystkich dosięga2.
7 Jarzmo dla wołów źle dopasowane – to żona niegodziwa,
kto ją sobie bierze, jakby uchwycił garścią skorpiona.

Syr 26

 

 

 

500+ jest wielką pokusą. Kobieta zarabiająca dajmy na to 2000 netto otrzymuje dodatkowo 500zł. Po rozwodzie ma zapewnione alimenty. Średnio na 2 dzieci 1000zł. Razem mamy 3500zł. Da się żyć? No pewnie że się da. Przy odpowiednim kombinatorstwie otrzyma jeszcze zasiłek rodzinny.

“Duch przygnębiony, twarz zasmucona
i rana serca – żona przewrotna;
ręce bezwładne i kolana bez siły –
taka, która unieszczęśliwia swojego męża.
Początek grzechu przez kobietę ” Syr 25

 

PIS jest partią realizującą program Szatana. Jest to partia o ideologii komunistycznej tak samo jak: PO, PSL, LSD, Nowoczesna. Różni się tylko od innych partii negacją homoseksualizmu.

Praca mgr Jarosława Kaczyńskiego:

“Egzaminy doktorskie zdał z teorii państwa i prawa oraz filozofii marksistowskiej (oba na „bardzo dobrze”), a 8 grudnia 1976 r. obronił pracę doktorską „Rola ciał kolegialnych w kierowaniu szkołą wyższą. Promotorem pracy doktorskiej Jarosława Kaczyńskiego był prof. Stanisław Ehrlich“‘

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/222398,1,doktorat-premiera-kaczynskiego.read

Poniżej Palikot i jego ludzie czytają pracę marksistowską Lecha Kaczyńskiego:

 

 

Program 500+ jest ukłonem w kierunku Królowej Niebios.

Wywyższona kobieta, poniżony mężczyzna kosztem podatników (podatki idą w górę).

 

 

Niech państwo nie zabiera ludziom ich pieniędzy, to nie będzie potrzeby tworzenia programu typu 500+ czy jakaś imitacja pomocy typu Rodzina na swoim. Niestety nie taki jest cel tego niechrześcijańskiego państwa.

 

Foto i konsultacje językowe (tłumaczenie obrazka) – Lajcik. Dziękuję.

 

 

 

Updated: 28 kwietnia 2016 — 23:27

41 komentarzy

Add a Comment
 1. Jeden z najbardziej dających do myślenia artykułów na Detektywie Prawdy. Zwłaszcza schemat z parasolem. Dziękuję za ten tekst w imieniu Jezusa.

 2. Piotrze napisz coś o arcypopularnych w Polsce ludowej kołchozach mieszkalnych czyli blokach. Na zachodzie nawet biedota nie chciała w nich mieszkać, przez co są tam burzone. Stanowią one zaprzeczenie dążności każdego człowieka do prywatności i intymności, przez co są wylęgarnią różnorakiej patologii. Po prostu ludzie w wielkiej płycie, mrówkowcach, betonowych pudłach, czworakach z prefabrykatów czy jak je tam zwał wariują/wyobcowują się. Te “domy” ( raczej więzienia ) są pobudowane z rakotwórczych materiałów, a poza tym są bardzo nie zdrowe dla ducha, to dlatego.

  1. Ogółem socjalizm zaprzecza człowieczeństwu, uważając, iż dobrzy i źli są sobie równi.

   1. Jeśli na kimś moje komenty sprawiają wrażenie, iż jestem bucem to z góry przepraszam. Po prostu staram się poruszać tematy węzłowe, najistotniejsze, a o nich jest trudno mówić w sposób neutralny, bez zabarwienie emocjonalnego.

    1. nie, na mnie takiego wrażenia nie sprawiają 🙂

    2. Na mnie twoje komentarze sprawiają,że jesteś jeszcze zagubiony i nie w pełni oddajesz swoje życie Panu Jezusowi Chrystusowi.
     Brakuje Ci radości jaką daje nam Pan.
     Większość twoich komentarzy oscyluje na skupianiu się na sytuacji materialnej ludzi i problemach z tym związanych.
     Oczywiście mogę się mylić w moich spostrzeżeniach ? i z góry za nie przepraszam.

     1. Heh, pewnie też ciekawych rzeczy bym się o sobie dowiedział gdybym zapytał, jak odbieracie moje komentarze 😉

      1. Stateczny i zrównoważony. 🙂

      2. O szerokich horyzontach umysłowych.

      3. Jacek?dobrze odbieramy twoje komentarze.Piszesz z dużą lekkością,używasz elokwentnych słów.
       Więcej nie wpiszę tutaj takich rzeczy,żeby nikomu nie sprawić przykrości ?

       1. Czyli jednak nie ma to jak spotkać się na zjezdzie, bo tu chyba każdy wydaje się poważniejszy niż tak naprawdę jest 😉

       2. Niestosowne wydawało mi się,żeby pisać ?,że masz poczucie humoru taki z lekka crejzol,ale pozytywnie.?

        Bardzo bym chciała zawitać w Polsce na zjeździe,ale narazie nic nie wskazuje żeby tak miałam być.? Chociaż,u Boga wszystko możliwe.?

 3. Bardzo prawdopodobne to i możliwe, ale czy oby napewno o to chodzi PiSowi a nie o co innego, przysylam dosc ciekawe informacje z innego punktu widzenia co do tego tematu moze da szerszy wgląd w ta informacje https://m.youtube.com/watch?v=S68yIuDUpcc pozdrawiam

 4. A teraz Prawo Kanoniczne I 500+ nie znam tego prawa. Tylko wiem ze wg niego ludzie zyjacy w konkubinacie nie dostana rozgrzeszenia od ksiedza bo zyja w grzechu i to tyczy sie tez rozwiedzionych, nie dosc ze zmienia sie schemat swietej rodziny, pokusa pieniedzy, alimentow to jeszcze kosciol odbiera z tym prawo do rozgrzeszenia w Tym idzie do zbawienia, wszystko dazy ku zlu, nie dajac czlowiekowi szansy postanowienia poprawy, takze pokusa pieniadza + zdrada albo inne nie wierne źle wystepki nie dają już mozliwosci powrotu, czyli kościół meci w głowach i spycha już ze skarpy taka kobiete i mezczyzne w szpony zła i wydaje się ze już się w tym jest i nie ma wyjścia, ale to tylko szatan wtedy nam kreuje nie prawdziwą taka rzeczywistość która nie istnieje tylko jedynie w namaconych przez kościół glowach wiernych, bo Bóg nie ustanowil prawa kanonicznego tylko kościół. Dlatego tak naprawdę nie musimy chodzic do kosciola i spowiadac się ksiedza. Bóg sam zna Nasze Wszystkie grzechy i wystarczy z nim szczera rozmowa, modlitwa i zal za grzechy, i jeżeli żałujemy z całego serca, wierzymy w Boga ojca i Jezusa Chrystusa trwamy z nim i bronimy jego praw i prawdy, wtedy przed jego obliczem zostana osadzane prawa do pozniejszego lepszego zyci.

 5. A co w sytuacji, gdy to znudzony mąż odchodzi do młodszej/ laładniejszej? Dlaczego pokazana jest tylko jedna strona medalu?
  Z owego artykułu wyciągnęłam jeden wniosek: lepiej dla kobiety nie wychodzić za mąż. I nie mieć dzieci.
  Teraz, jako osoba samotna, ale nawrócona, mam bardzo osobisty kontakt z Bogiem i prowadzi mnie On przez wiele trudnych sytuacji. Czy w momencie zamążpójścia ten kontakt zaniknie, ponieważ to mąż ma być prowadzony przez Boga? Czyli teraz jestem dla Boga ważna, ale potem stane się kimś niewidocznym i Bog będzie prowadził męża, a do mnie już nic nie powie?

  Jeszcze jedno: Pan zachęcił mnie do studiowania, wiele razy pomógł mi przejść przez trudne momenty, po ludzku nie do przejścia. Myślę że nie zrobiłby tego, gdyby Jego wolą byłoby, żebym siedziala w domu.

  1. nie ejst przedstawiona jedna strona medalu:

   ‘mężczyźni oddają kobietom władzę w rodzinie.

   Czasem dochodzi nawet do tego:

   „Złem jest, bezwstydem i wielką hańbą,
   jeśli żona utrzymuje swego męża. ” Syr25

   To jest niemal zamknięte koło. Nie da się tylko jednej strony obwinić. Jeśli ster w rodzinie przejęła kobieta, to oznacza, że mąż popełnił jakieś błędy”

   mąż nie otrzymuje kasy od państwa. Bierze na siebie to ryzyko. Ja tu nie rozpatruje w kategoriach cudzolozenia, lamania przysiegi malzenskiej, ale z perpsektywy panstwa socjalistycznego gdzie panstwo zmusza poprzez podatki do wyjscia kobiety z domu i w razie rozwodu wspiera zasilkami.

 6. Najgorszy zarzut stawiany wyznawcom Chrystusa: zanik poczucia rzeczywistości.

 7. dziękuję w Imię Jezusa za umieszczenie tego tekstu, artykuł porusza bardzo ważny aspekt, też myślę że dużą rolę odegrał socjalizm. Z zgodnie z wolą Bożą fundamentem domu rodzinnego jest mąż on dbał o rodzinę. Kobieta mogła być kobietą i spełniać się w swej roli, w ostatnich czasach wszystko zostało przewrócone do góry nogami.

 8. Wszystko szlak już trafił. Jezus o tym wiedział i dał wskazówki co nalezy robić.
  Dziękuje za tekst.

 9. Po wielu prób podejść do stworzenia bloga, w końcu mi się udało 😉
  Pragnę podzielić się z wami moim blogiem, na którym zamieszczam wartościowe teksty np. zaca Poona choć już wam znane niektórym, ale i własne artykuły co jakiś czas.
  Zapraszam do czytania i komentowania 🙂
  http://bozedlaczego.blogspot.com/

  Jeśli macie jakieś pomysły lub zastrzeżenia, proszę was o kontakt 😉

 10. Piotrze to nie konkurencja 😀
  Mam nadzieję, że Bóg wspomoże mnie i wesprze, oby jak najwięcej osób mogło dotrzeć do Boga!

  1. Jaka konkurencja! Im więcej chrześcijan pisze, publikuje, tłumaczy, tym więcej ludzi przejrzy na oczy.
   Wartościowych blogów powinno być jak najwięcej.

   Co do twojego bloga bracie podoba mi się szata graficzna. Jest jasna i wiosenna. 😉

 11. Ludzie mają dość zgniłych gadów podających się za istoty człowiecze.

 12. Może coś o dolach i niedolach duchowych szarego ludu roboczego?

  1. Szary robociarz różnych zawodów zapier.ala, a podłe gady się z niego śmieją. Nadejdzie jednak Dzień Zapłaty.

 13. “500+ jest wielką pokusą. Kobieta zarabiająca dajmy na to 2000 netto otrzymuje dodatkowo 500zł. Po rozwodzie ma zapewnione alimenty. Średnio na 2 dzieci 1000zł. Razem mamy 3500zł. Da się żyć? No pewnie że się da. Przy odpowiednim kombinatorstwie otrzyma jeszcze zasiłek rodzinny.” przy tym przykładzie nie dostanie 500 +, ani zasiłku rodzinnego, wiem czepiam się szczegółów, ale rozumiem o co Ci chodzi Piotrze adminie 🙂

  1. tak, ale gro ma lewe dochody

   1. Tu masz 100% rację

 14. Dużo ludzi tak sobie myśli: zbawienie-niepewne, uciechy cielesne-pewne… Po co nadstawiać kark i ryzykować ( według nich )?

 15. jak wiesz adminie zgadzam sie w bardzo wielu tematach na Twoim blogu i artykuły są naprawde ok ale z tym socjalizmem to znasz moje zdanie .Socjalizm był w Polsce za tzw komuny(komuny nie było byl socjalizm) .Ludzie mieli po kilkoro dzieci ,kobiety czesto nie pracowały ,męszczyźni tak .Podobnie jest dziś w krajach eu zach .Dzięki socjalizmowi wiele kobiet nie musi pracować(ale chcą często by jak to mówią sie spełniać ,być niezależne itd) ,dostają pieniądze na dzieci plus mężowie tych kobiet pracując w krajach eu zach godnie zarabiają pracując max po 8 godzin dziennie i mają małżeństwa czas na rodziny ,na siebie i mimo sporych podatków na zach jakos sie to kręci .W Polsce nie ma socjalizmu(może jedynie w podatkach jest) ,te 500 plus i te inne niby przywileje to są niemal żadne w porównaniu do krajach eu zach a ile trzeba sie nachodzić by cokolwiek dostać w tym kraju .

  1. W Polsce mamy socjalizm podatkowy. 80% idzie na podatki i wcale nie wraca do socjalu.
   Nie można tez mowic o kapitalizmie. Niestety. Bo nigdy w PL go nie było.

   Tak czy owak skandynawski model przejawiający się w wysokim poziomie opieki socjalnej odbija się wysokim poziomem ingerencji państwa w życie ludzkie. Oddali wolność za opiekę.
   Socjalizm to ustrój satanistyczny, przeciwny wartościom biblijnym
   Tak bedzie podczas Wielkiego Ucisku.
   Kontrola, policyjne państwo światowe, redystrybucja dóbr, wchodzenie w każdą sferę życia człowieka łącznie z “jego” domem.

   1. Kapitalizm był w Polsce od 1989-1992~ w miarę czysty, by zaniknąć po 2000.

    1. to było muśnięcie kapitalizmu

 16. wiem doskonale ze opiekuńczy system mający swoje dobre strony ma drugą str medalu -ingerowanie ,kontrolowanie ,nakazywanie jedynego według nich słusznego rozwiązania itd .Broniąc jednak pewnych wartosci socjalistycznych mam na myśli kwestie finansowe i z w tej dziedzinie Polscy politycy mogliby sie co nieco nauczyć 🙂

 17. Taki schemat działania u Boga jest prawdziwy, ja miałem to pokazane w widzeniu sennym w styczniu tego roku. Jak stałem przed Panem nagi a po mojej prawej stronie troszkę z boku za mną moja naga żona, nagi to symbol tego że przed bogiem nic się nie da ukryć. Bóg widzi mnie z żoną jako jedno ciało. Parasol ochronny jaki rozciągnął nad moim domem dotyczył także mojej żony.

 18. Z koncepcją parasola się zgadzam absolutnie, ponieważ sama doswiadczylam modelu “szatana” w poprzednim małzeństwie.
  Dopiero po nawróceniu i czytaniu Słowa zdałam sobie sprawę jakie błędy popelnialiśmy z poprzednim mężem. Natomiast Bóg jest na tyle łaskawy, że zawsze daje drugą szansę. W obecnym malzeństwie wchodzę pod autorytet męża i czuję się z tym b.dobrze: zaopiekowana i zadbana. Odkryłam też radość z prostych prac domowych od których dawniej uciekałam, goniąc ku spełnieniu się w karierze zawodowej. Pogoń za karierą jest produktem obecnych czasów i trzeba dużej mądrosci, aby to dostrzec… Natomiast nie zgadzam się z Pana wizją na temat programu 500+. Nie jestem zwolenniczką jakiejkolwiek partii. Modlę się po prostu o ludzi bożego serca , którzy stoją u władzy…Korzeń matriarchatu w Polsce jest dużo głębszy i na pewno zabranie 500+ kobietom , którym z zasady przysługuje opieka nad dzieckiem kiedy to mąż wymienia ją na “lepszy model” nie nazwałabym demonicznym. Taka jest prawda , że biorąc Biblię jako wskazówkę do życia to w idealnym modelu i zgodnie z zasadą parasola to mężczyna przejmuje odpowiedzialność za żonę i dzieci , nie oddala żony , a gdy z jakiegoś powodu to zrobi to nadal jest odpowiedzialny za utrzymanie dzieci. W Izraelu oraz krajach arabskich dzieci są pod finansową lub fizyczną opieką ojców..Dlatego też kulturowo mężczyzna powinien tą odpowiedzialnośc wykazywać , a niestety w praktyce bywa różnie. W Polsce powinna nastąpić zmiana prawa, która stawia ojców w większej odpowiedzialności za wychowanie dzieci. Wiele alimentów w Polsce nie jest ściągalnych. Niech mężowie jeśli chcą się rozwieść wychowują dzieci, może wtedy poczują czym jest odpowiedzialność.

  1. Nie znam się na realiach ściągalności. Nigdy nie badałem statystyk , ale jeśli delikwent nie płaci, to chyba wkracza komornik a matka otzrymuje peiniądze z Funduszu Alimentacyjnego.

   Teraz jest wszystko powywracane bo o to chodzi tym satanistom z pod znaku gwiazdy Remfana i w czarnych sukienkach.
   Państwo okradając w podatkach mężczyzne czyni go często niezdolnym do utrzymania całek rodziny łącznie z żoną. a powinnno być tak, że podatki mniejsze, biurokracja mniejsza, męćzzyzna więcej zarabiający a kobieta wychowująca dzieci…

   Naqwet nie ma sensu wojować z tym, ja się już nawojowałe o dobra ekonomię. Po prostu apokalipsa się musi wypelnić.

 19. Dzięki 500+została w końcu doceniona praca kobiet w domu .Szczególnie tam gdzie jest dużo dzieci.Drastycznie zmniejszyło się ubóstwo wśród wielodzietnych i dlatego to jest program satanistyczny:)

  1. tak, za milony długów, które będą spłacały (jak niewolnicy) to właśnie pokolenie dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: