Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jak przekonać i ewangelizować Świadków Jehowy

Wg SJ Jezus najpierw był słowem, później byl archaniołem a następnie jako człowiek zmarł na palu nie na krzyżu. Uważają że Jezus jest stworzeniem a nie Bogiem.

SHnienawidza katolikow, ale wypiszcie sobie 10 punktow w ktoprych sa tacy jak oni

Zapytajcie ich czy Jezus umarł za nich na tym palu.

Przy okazji. Nie wiem czy wiecie, ale zmarły niedawno muzyk Prince był świadkiem Jehowy i…. zostawił im miliony dolarów.

Jak się pozbyć SJ:

Zapraszamy ich do domu, ale proponujemy, że oni mówią 10minut i my mówimy o Dobrej Nowinie 10minut.

W naszym przypadku będzie to nasze świadectwo. Jak nas Jezus zbawił.

 

23:00 bezcenne… pastor zastnawia się co przyjmują katolicy podczas eucharystii, chodziło mu o wafelek 🙂

Dziwna zależność prawda?

 

Tutaj po angielsku o zamordowaniu Princea przez Illuminati

 

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Założyciel Świadków Jehowy był masonem 33 stopnia i tym samym Iluminatą – Charles Taze Russel.
  Świadkowie nawołują do NWO – stworzenia jednego, światowego rządu na czele z Antychrystem:
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/07/a282.jpg
  Są znani z potępiania jakichkolwiek postaw patriotycznych i przywiązania do własnego państwa oraz narodu – wypisz, wymaluj ideały Iluminatów.

  1. pamiętam jak w Kielcach mieli miec konferencję i mowili wprost o światowym rządzie

   1. Są zażartymi wrogami KK, ale pewnie akurat w kwestii NWO będą z nimi współpracować – ot to tacy farbowani przeciwnicy Rzymu.

    1. Dwukrotnie narodzony

     Wyszukajcie jeszcze w google jak wygląda grób Russela…

     1. Wiem o tym.Jakbym chciał, to mógłbym stworzyć cały artykuł o ŚJ.Być może zrobię to kiedyś kiedy uruchomię swojego bloga, ale nie wiem kiedy to się stanie.

 2. Dwukrotnie narodzony

  Chwała Panu!
  Akurat spieram się od jakiegoś czasu ze SJ.
  Oby z Bożą pomocą nawrócili się

 3. Jednym z najgorszych przeświadczeń o Biblii jest fakt, iż brakuje jej zastosowań w codziennym życiu. Innymi słowy rzekomy brak jej zgodności ze współczesnością.

 4. zastanawiające, czemu to protestanci tak nienawidzą katolików i tak chętnie naigrawają się w tekstach i filmikach na youtube, wręcz dysząc od kpin i poczucia wyższości względem katoli. gdzie wasza miłość do drugiego człowieka? jesteście jak islamiści, ten kto z nami jest cacy, katole to durnie. gdybyście byli tacy biblijni, to byście spożywali ciało i pili krew Jezusa, bo On sam powiedział: “Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: Jeżeli nie będziecie spożywali ciała Syna Człowieczego i nie będziecie pili krwi Jego, nie będziecie mieli życia w sobie. Kto spożywa moje ciało i pije moją krew, ma życie wieczne, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym. Ciało moje jest prawdziwym pokarmem, a krew moja jest prawdziwym napojem. Kto spożywa moje ciało i pije krew moją, trwa we Mnie, a Ja w nim. Jak Mnie posłał żyjący Ojciec, a Ja żyję przez Ojca, tak i ten, kto Mnie spożywa, będzie żył przeze mnie. To jest chleb, który z nieba zstąpił. Nie jest on taki jak ten, który jedli wasi przodkowie, a poumierali. Kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki”.

 5. Jesli jestescie detektywami prawdy to nie przystoi pisac oszczerstw o innych!
  Na stronie jw.org jest kontakt z Rzecznikiem zarejestrowanej religii Swiadkow Jehowy.
  Od ponad 100 lat Swiadkowie Jehowy glosza dobra nowine o krolestwie od domu do domu w 236 krajach, tak jak nakazal Jezus „Ta dobra nowina o królestwie będzie głoszona po całej zamieszkanej ziemi na świadectwo wszystkim narodom; a potem nadejdzie koniec” (MATEUSZA 24:14).
  Na calym swiecie jest ponad 8 mln Swiadkow Jehowy.
  Biuro Główne Świadków Jehowy Warwick w Stanie Nowy Jork USA.
  Cialo Kierownicze nie jest zabetonowane i nieomylne.
  Swiadkowie Jehowy wywodza sie z Badaczy Pisma Swietego a ci z czystego wielbienia Boga Jehowy czyli pierwszych chrzescijan i nauk Nauczyciela Syna Bozego Jezusa Chrystusa.
  Swiadkowie Jehowy sa prawdziwymi chrzescijanami, bliskiemu chrystianizmowi, czyli czystych nauk Jezusa.
  Swiadkowie Jehowy neguja dogmaty i tradycje ludzkie nie majace nic wspolnego z naukami biblijnymi.
  Klamstwem jest oskarzanie ich o nienawisc do jakiejkolwiek religii, nigdy nie dzialaja na szkode innych ludzi, nie biora udzialu w protestach, wojnach, nie zabijaja blizniego. Szanujac przykazania NIE ZABIJAJ, od ponad 100 lat przekuli miecze na lemiesze!
  Szanuja Biblie i przestrzegaja wszystkich przykazan.
  Swiadkowie Jehowy odrzucaja wszystkie nauki niebiblijne!
  Do nieba jest powolanych z ziemi 144 tys. Objawienie 14:1
  „I ujrzałem, a oto Baranek stojący na górze Syjon, a z nim sto czterdzieści cztery tysiące mających napisane na swych czołach jego imię i imię jego Ojca. 2 I usłyszałem odgłos z nieba jak odgłos wielu wód i jak odgłos potężnego gromu; a głos, który słyszałem, był taki, jak śpiewaków, którzy wtórują sobie na harfie, grając na swych harfach. 3 I śpiewają jak gdyby nową pieśń przed tronem i przed czterema żywymi stworzeniami, i starszymi; i nikt nie zdołał opanować tej pieśni oprócz stu czterdziestu czterech tysięcy kupionych z ziemi”.
  Swiadkowie Jehowy obchodza swieto Pamiatki smierci Jezusa, ktore Syn Bozy nakazal obchdzic 14 nisan.
  Jest to jedyne wydarzenie, którego pamiątkę Pan Jezus Chrystus kazał obchodzić swym uczniom. Znane jest także jako Ostatnia Wieczerza lub Wieczerza Pańska.
  Lukasza 22:19 Wziął też chleb, złożył podziękowania, połamał go i dał im, mówiąc: „To oznacza moje ciało, które ma być dane za was. Czyńcie to na moją pamiątkę”.
  Grzechem dla Swiadkow Jehowy jest lamanie wszystkich przykazan Boskich zawartych w Biblii!
  Grzesznicy sa wykluczani ze Zboru. Odrobina zakwasu cale ciasto zakwasza…..
  Ekstremistami S J nigdy nie byli, nie sa i nie beda, poniewaz najwazniejszym przykazaniem jest milowac Boga Jehowe oraz swojego blizniego!
  Wg Najwiekszego Nauczyciela Jezusa Chrystusa jego nasladowcy maja PRZEKUC MIECZE NA LEMIESZE!
  Swiadkowie Jehowy czekaja na przyjscie KROLESTWA BOZEGO NA ZIEMIE, o ktore modli sie wielu chrzescijan Mateusza 6:9 „Macie więc modlić się w ten sposób: Nasz Ojcze w niebiosach, niech będzie uświęcone twoje imię JEHOWA. 10 Niech przyjdzie twoje królestwo. Niech się dzieje twoja wola, jak w niebie, tak i na ziemi”.
  Zapanowanie Krolestwa Bozego zapowiada: ZYCIE WIECZNE W RAJSKICH WARUNKACH NA ZIEMI, zmartwychwstanie bliskich, zycie o jakim marzy kazdy czlowiek!
  Objawienie 21:4
  „I otrze z ich oczu wszelką łzę, i śmierci już nie będzie ani żałości, ani krzyku, ani bólu już nie będzie. To, co poprzednie, przeminęło”.
  Czy kazdemu czlowiekowi musi sie to podobac? Nie, mamy przeciez wolna wole!
  Pana Bodakowskiego oraz wszystkich watpiacych zachecam do CZYTANIA BIBLII!
  https://www.jw.org/pl/publikacje/
  Polecam wspaniala strone internetowa jw.org na ktorej uzyskasz odpowiedz na kazde pytanie.
  Wpisz np. Co sie dzieje z czlowiekiem po smierci? jw.org
  PS. Jestescie swiatlymi ludzmi i doskonale wiecie, ze NWO (nowy porzadek swiata) przygotowuja elity i papiez Franciszek (to on zaprasza przedstawicieli wielu swiatowych religii oraz glowy panstw). Przygotowuja sie do ogloszenia: POKOJU I BEZPIECZENSTWA a takze do jednej swiatowej religii.
  Pionek NWO Putin – zdelegalizowal Swiadkow Jehowy uznal ich za ekstremistow!?
  Swiadkowie Jehowy, nie wtracaja sie do polityki, nie biora udzialu w protestach, wojnach, nie pokladaja ufnosci w czlowieku.
  Swiadkowie Jehowy wybrali juz swojego krola Jezusa Chrystusa, ktory wkrotce osadzi cala ludzkosc, glosza o przyjciu KROLESTWA BOZEGO na naszej pieknej planecie – ZIEMI.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: