Z początku respondent na zadane pytanie  nie ma odpowiedzi, jakby go nic  nie denerwowało.

 

– Czemu?
– No tak ogólnie
– No co, woda najczęsciej, ziemia woda coś takiego nie. Halucynacja, hemoglobina, dwutlenek węgla, taka sytuacja nie. Najczęsciej to chemia mnie interesuje. Nie podoba mi się.
– Ja się pytam co Pana najbardziej denerwuje, a nie interesuje.
– Mnie mistyfikacja interesuje, chemia coś takiego, proszki kurde..

 

Taka sytuacja…

Ten filmik obrazuje bezsensowność demokracji. Każdy ma prawa wyborcze. Nawet ten człowiek. Może wybrać Kaczyńskiego, a może Palikota. Wszystko jedno.

Po drugie jeśli założymy, że różnimy się między sobą intelektualnie, to wcale nie ma powodu śmiać się z tego mężczyzny, gdyż im dalej od Boga, tym bliżej Złego.

Sataniści zrobili z narodów mozaiki kulturowe. Nie ma heterogeniczności. Jest Multi-kulti.

Gdyby chrześcijanie biblijni mieli rządzić, to pousuwaliby wszystkie kapliczki Izydy w Polsce, zlikwidowali lichwę i wszelką inna niesprawiedliwość z biurokracją i komornikami włącznie.

Pana z filmiku interesuje mistyfikacja, chemia, proszki. Rozumiem, że inny świat.

Gdyby chrześcijanie biblijni rządzili, ten inny świat byłby królestwem niebieskim. czytaj tutaj:

Różnica między zauważeniem królestwa niebieskiego, a wejściem do niego, czyli nie wszyscy chrześcijanie są chrześcijanami.

Filmik ma milion wejść, ale ludzie nie zdają sobie sprawy, że sami nie są lepsi od tego mężczyzny. Życie bez narodzenia na nowo to także mistyfikacja, zycie w iluzji, grzechach. ten przypadek akurat jest skrajny.

 

Tak sytuacja…