Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wiadomości czasów końca: kwiecień 2016.

 

 

 

Updated: 22 kwietnia 2016 — 22:11

17 komentarzy

Add a Comment
 1. Ludzie coraz bardziej fiksują od tego postmodernistycznego bełkotu ( wszystko jest względne, niewzględna, twarda prawda i morale są NIEBEZPIECZNE dla sług diabła i są przez nich tępione i niszczone ) zawartego w babilońskim przekazie kulturowym. Stają się niczym bezwolne manekiny, automaty bez serca, twarzy i duszy. To jest jakiś totalny koszmar…

   1. Stare ale jare a co najważniejsze trafia w samo sedno i pomimo upływu lat wciąż jest aktualne!

  1. To są czasy wszechobecnej pogardy i wzgardy… Ludziom wydaje się, iż wiedzą wszystko, gdy tak naprawdę nie wiedzą nic. Pławią się w autozachwycie, nie dostrzegając/nie chcąc dostrzec jacy są żałośni i pożałowania godni…Jak tak dalej pójdzie to, ech, z resztą i tak już jest nie do wytrzymania…

  1. A zapomniałem jeszcze o jednym. Otóż wszystkie te kataklizmy jakie dotykają różne obszary Ziemi sa uznawane przez ludzi, którzy wchodzą na wyższy stopień świadomości (czy jak oni się tam zwą) za naturalny proces odbudowy planety, planeta według nich się oczyszcza co spowoduje wzrost świadomości wśród ludzi, wejście na wyższy poziom rozwoju umysłowego emocjonalnego a przede wszystkim duchowego itp bzdety.

 2. http://vod.pl/filmy/koniec-gry/q0jjm Film o ludziach współczesnych i ich kłopotach.

 3. Wiem że niea temat,ale bardzo bym prosił,poprośmy wspólnie Piotra by tą historę wrzucił na detektywa,kto wytrzyma bez uronienia łzy,szacun,ja nie dałem rady,:-) chciałbym by to każdy Polak przeczytał.http://demotywatory.pl/4642667/20-wspanialych-historii-ktore-przydarzyly-sie-internautom-i-przywrocily-im-wiare-w-ludzkosc#obrazek-14

  1. Chciałem to znaleźć w necie. Nie było, tylko na tym obrazku.
   Wydaje mi się, że są takie historyjki zmyslane dla potrzeb serwisu, aczkolwiek wyraże swoje zdanie jak do prawdziwej historii.
   Bóg stwarzając czlowieka na obraz swój wkomponował mu sumienie. Każde je ma. Problem w tym, że wielu ma je zasłoniete. Bezbozni także je mają, ale są w szponach złego.
   Na orkiestre Owsiaka także pieniądze dają ludzie bezbożni.
   Mało wiemy o tym pomagierze. Tyle że przeklinał i pomógł.
   Ostatnio na zjezdzie w Sulejowie przeszkadzano nam głośną muzyką i przeklinaniem. Podszedłem do chłopaka i poprosiłem o uciszenie się na ok 5 minut. bardzo żywo zgodził się i pokornie.
   Wiedziałem, że jest w nim dobro, ale błądzi.

 4. Nie jeden z nas już w swoim sercu,osądził by tego używającego przekleństw,czy wulgaryzmów chłopaka,naprawdę wspaniała historia polecam.

 5. Co do tych wiadomości końca to przypomniało mi się, że lata temu pewnie ponad 10 w Polsce też było trzęsienie ziemi północne regiony kraju to odczuły. Co do reszty to najbardziej przeraża mnie to czipowanie zwierzaków czipem zawierającym dane właściciela itp. Wprowadzają to przymusowo a właściciele czworonoga nie maja wyjścia albo czip albo kara. Tu w IE też czipują te biedne stworki, kastrują psy, koty a samice karmią tabsami regulującymi ich “naturalny” cykl życia. Dlaczego piszę akurat o tym czipowaniu ano dlatego, że wydaje mi się iż jest to tylko nieśmiały wstęp do wprowadzenia tego dla ludzi! Wpierw powoli i łagodnie pod pozorami dbania o zdrowie, bezpieczeństwo itp. Juz widzę slogany typu: rodzicu twoje dziecko zaginęło? A gdyby miało czipa wiedziałbyś dokładnie gdzie jest! Podejrzewam, że będzie tak jak na przykładzie zwierzaków wpierw dobrowolnie i bez przymusu a pózniej pod grozbą kary finansowej, wykluczenia ze społeczeństwa więzienia itp! I ludzie na to pójdą jak bezrozumne owce. Dadzą sobie wszczepić ciało obce i będą z tego powodu dumni. Poziom odmózdzenia społeczeństw sięgnął zenitu. Obecna młodzież ma już tak sprane czapy, że gdy wmówi im się choćby dla przykładu, że za pośrednictwem tego czipa będą mieć różne profity np. dostęp do internetu albo podpięcie do ładowania swojego ajfona 😉 to łykną to jak pelikan rybkę i będą się w kolejkach ustawiać po czipa bo kto go nie będzie miał ten nie będzie cool! A My jako społeczny margines, wyrzutki, wynaturzenia, wrzody na “zdrowym” ciele narodów będziemy mieć delikatnie mówiąc przerąbane.

 6. you tube “amerykanie chca walczyc z rosja w polsce” trwa okolo 12 min ,warte obejrzenia i posluchania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: