modyfikacjeciala

 

Geoffrey Grider

 

Poznajcie kobietę, która ma taką obsesję na punkcie modyfikacji ciała, że wytatuowała sobie gałki oczne i rozszczepiła język na dwie części i mówi, że owe procedury sprawiły, że czuje się komfortowo w swojej skórze.

 

A gdy on wyszedł z łodzi, zaraz wybiegł mu naprzeciw z grobowców człowiek mający ducha nieczystego. Mieszkał on w grobowcach i nawet łańcuchami nikt nie mógł go związać. Często bowiem był wiązany pętami i łańcuchami, ale rwał łańcuchy i kruszył pęta, i nikt nie mógł go poskromić. A zawsze, we dnie w nocy, przebywał w górach i grobowcach, krzycząc i tłukąc siebie kamieniami”. (Ewangelia wg św. Marka 5:2-5, UBG)

 

NOTA REDAKTORA: Kylie Garth nie jest anomalią. Samookaleczanie się i ekstremalne modyfikacje ciała znajdują się na całym świecie na fali wznoszącej. Przypatrzcie się bardzo długo i uważnie i zadajcie sobie pytanie, czy jest to coś, do uczynienia czego doprowadziłby was Bóg, czy też jest to z diabła?

 

Trzydziestoletnia Kylie Garth z Melbourne w Australii opowiadała, jak wycofana i zakompleksiona była jako nastolatka. Jej pewność siebie zaczęła rosnąć po tym, jak przekłuła sobie usta. Teraz ma ponad kilkanaście rysunków na ciele oraz kolczyków i twierdzi, że jest jedyną Australijką, która wytatuowała sobie obydwie gałki oczne.

 

Ekstremalne modyfikacje ciała z całego świata

 

UWAGA, DRASTYCZNE: Oglądajcie ten materiał bardzo ostrożnie i nie pozwalajcie oglądać go małym dzieciom.

Kylie wyjaśniła: „Kiedy miałam czternaście lat, byłam nieśmiała i miałam niską samoocenę, ale potem zdecydowałam się przekłuć sobie usta. Kiedy spojrzałam w lustro żeby zobaczyć rezultat, to po raz pierwszy w życiu spodobało mi się to, co w nim zobaczyłam. Odtąd im byłam starsza, tym miałam więcej tatuaży i piercingów”.

 

Kobieta powiedziała: „Na policzku i czole mam bliznę po skaryfikacji w kształcie serduszka i półksiężyca. Wycięto mi skórę w tych miejscach, a kiedy zrobiły mi się blizny, wytatuowałam je na bladoróżowo i biało. Rozszczepili mi tez jeżyk na dwie części!”

 

Kiedy opowiadała o wytatuowaniu gałek ocznych, Kylie przyznała, że było to coś, co chciała zrobić „od lat”. Powiedziała: „Tęskniłam do tego, żeby mi wytatuowali oczy – w zasadzie to oznacza, że białka twoich oczu zmieniają kolor na inny. Często podziwiałam wydziarane patrzałki u innych i zdecydowałam się ziścić swoje marzenie.”

 

 Tłumaczył Jack. Dziękuje w imię Jezusa.