mlodymesjasz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Młody Mesjasz”, który trafi na ekrany kin 6 maja, to skierowana do całej rodziny opowieść o niezwykłych wydarzeniach w życiu młodego Jezusa. To pierwszy film o dorastaniu Jezusa, który pokazuje moment, gdy zdał sobie sprawę, że jest inny niż reszta dzieci. Wyjątkowa perspektywa, z jaką nie zmierzyli się do tej pory żadni twórcy, sprawia, że widz ogląda szalenie elektryzujący i inspirujący obraz, a wraz z wyjątkowymi bohaterami opowieści być może po raz pierwszy w życiu stawia sobie ważne pytania. Jakim dzieckiem był Jezus? Czy chorował, bawił się i śmiał jak każdy inny chłopiec? Kiedy i jak odkrył, że jest Synem Boga? Jak dojrzewali do tej myśli Józef i Maryja? Jak żyła i jak radziła sobie z tą tajemnicą najbardziej wyjątkowa rodzina w dziejach świata? Czy mieli wątpliwości? Kto z najbliższych wiedział, kto się domyślał, a kto nie wierzył?

Twórcy ekranizacji we współpracy z biblistami przez wiele lat szczegółowo dopracowywali scenariusz.”

http://film.wp.pl/id,158619,title,Mlody-Mesjasz-Hollywood-nie-chcialo-dac-pieniedzy-na-ten-film-Zobacz-dlaczego,wiadomosc.html?ticaid=116de7

 

Będzie to pierwszy film o Jezusie, którego źródłem nie będzie Biblia, ponieważ w Biblii mamy lukę do 30 roku życia Jezusa.

Jak dla mnie brzmi podejrzanie i wydaję mi się, iż wiem w jakim celu zostanie wypuszczony.

Zresztą ostatnio po długiej passie zalewają nas filmami biblijnymi.

Pójść do kina pójdę, aby zrecenzować.

Póki co trailer: