Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pasożyty wewnątrz nas.

Zainteresowany tematyką oczyszczania organizmu znalazłem bardzo uświadamiający filmik:

 

Jednym z symptomów obecności pasożytów jest uzależnienie od cukru.  Jeśli napady silnej ochoty na słodką przekąskę zdarzają się sporadycznie, nie ma czym się martwić może to być również reakcja na stres.

Pasożyty żywią się cukrem i wszystkim innym co nasz organizm zamienia na cukier. Duża ilość  słodyczy i węglowodanów w diecie również tworzy śluz, idealne siedlisko dla grzybów, bakterii i pasożytów.”

 

Jak w prosty sposób usunąć pasożyty z organizmu

 

 

Updated: 20 kwietnia 2016 — 16:38

3 komentarze

Add a Comment
  1. Ble ohyda 🙁

  2. Jesli chodzi o zarażenia drogą pokarmową to generalnie można je zminimalizować poprzez zakwaszenie żołądka. A zakwaszamy go poprzez dodałnie łyżki octu jabłkowego do 1/5 szklanki wody. Wypijamy to na 10 minut przed posiłkiem. W ten sposób żołądek zaczyna pracować tak jak ma pracować, czyli wytwarza kwas solny i wraz z trawionym pokarmem giną wszelkiego rodzaju szkodliwe wirusy, bakterie, oraz pasożyty.
    I to absolutnie nie przyjmujemy żadnych tabletek na zgagę, jesli masz zgagę to swiadczy to o tym że żoładek dobrze trawi, przyjmując leki na zgagę szkodzisz sobie ponieważ takie leki neutralizaują kwasne srodowisko żołądka, w ten sposób żoładek nie trawi jak trzeba i co za tym idzie nie są dostarczane rożne enzymy organizmowi i stąd biorą się różne choroby, no i dodatkowo naturalna bariera przed pasożytami i wirusami nie działa.
    Inaczej mówiąc firmy farmauceutyczne reklamujące leki na zgagę robią z swoich klientów idiotów.

  3. ziele piołunu z wrotyczem podobno też dobrze działa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: