Strona ta ma być stricte biblijna stroną. Materiały w niej zawarte mają być oparte na Słowie Bożym. Sam nie dam rady gdyż blog zajmuje mi dużo czasu. Dochodzą do tego czasami różne problemy jak ostatnio atak na forum oraz wypady, zjazdy, telefony i etc.

Potrzebuję ochotników do pomocy w budowie tej strony.

Ma ona byc praktycznym podręcznikiem walki duchowej.

Co ja przez to rozumiem?

Przede wszystkim wyłowienie cytatów z Biblii, tekstów z mego bloga, filmików z YT pokazujących jak praktycznie podejść do zwykłych problemów życiowych.

Przykład:

Kategoria

Na choroby:

„Aby się spełniło, co przepowiedziano przez Izajasza proroka, mówiącego: On niemoce nasze wziął na siebie i choroby nasze poniósł.”
Ew. Mateusza 8:17

 

„Lecz On zraniony jest za występki nasze, starty za winy nasze. Ukarany został dla naszego zbawienia, a Jego ranami jesteśmy uleczeni”
Izajasz 53:5
Na problemy finansowe, na kłopoty małżeńskie etc etc
Ja traktuję Biblię nie jako podręcznik do intelektualizowania, ale praktyczny poradnik jak żyć.
Nie chcę aby sie wypowiadały osoby przeciwne tej inicjatywie.
Chcę tą stroną pomóc rzeszy ludzi.

W blogu nie jest to wszystko uporzadkowane. Blog ma na celu ukazanie prawdy biblijnej w świetle obecnych wydarzeń, polityki, systemu szatana. Nowa strona ma być uporządkowana w kategorie i ograniczona do tematów tylko biblijnych.

Domenę mam już od dawna, ale nie miałem czasu zbudować strony.

 

Osoby chętne do pomocy proszę o mail.

Chodzi o to, aby pokazać, że Słowo Boże pomaga, że to nie tylko kartki papieru, że nie jest to religia, ceremonie, że Bóg jest Bogiem żywym. Takiego poznałem i takiego Boga czuję, Jego obecność przy mnie.