Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sulejów 16-17

Dwa dni. Dwie ekipy. W sobotę i niedziele byłem ja, Robert i Matiks. Tylko w sobotę był Wojtuś z żoną ze Szczecina i Wojtek z żoną Krakowa.

Niesamowita sprawa. W dwa dni przegadaliśmy po ok 6 godzin tylko o Biblii i Bogu, w sobotę jedząc smaczne ciasteczka zrobione przez żonę Wojtusia,  a w niedzielę równie smaczne ciasto zrobione przez Dianę.

Teraz już wiem, że będziemy mieć ten sam problem co ten chomik:

ciasteczwek

 

 

W sobotę modliliśmy się o uzdrowienie żony Wojtka Asi, a w niedzielę o uzdrowienie z dyskopatii Jacka i zbawienie kolegi Jacka i Michała.

 

Nie obyło się bez żartów, wymiany poglądów.

 

 

Wczoraj “umarł” stary matiks

Po chrzcie matiksa  nad wodą zrobiło pokaz ok 5 lecących tuż nad lustrem wody łabędzi.

chrzestmatiksa

 

 

chmat

 

 

 

Updated: 18 kwietnia 2016 — 07:34

65 komentarzy

Add a Comment
 1. Zanurzyliście Matiksa :D?

   1. To teraz już szczególnie nie możesz być smutny. Witaj wśród ochrzczonych 😀

    1. Będę uśmiechnięty 🙂

 2. Jak się cieszę, że stary Matiks “zatopiony” mimo, że nie obyło się bez przeszkód 🙂
  Dzięki Bogu!

  1. Moje zwłoki gdzieś tam pływają w tej wodzie w Sulejowie 🙂

   1. Braciszku kochany, cieszę się z Twojego chrztu razem z Tobą i będę o Tobie pamiętała w modlitwach. Niech Cię Pan Bóg błogosławi. Pamiętaj o tym, że masz być posłuszny Jezusowi i karmić się Słowem Bożym jak najczęściej 🙂 Proś Pana o umocnienie 🙂 i będzie dobrze.

    1. Też postaram się pamiętać o Tobie w modlitwach. I też niech przyjdzie do Ciebie od Boga błogosławieństwo 🙂

 3. Są zdjęcia!

  Oto nowy człowiek! Wszystko przeminęło, wszystko stało się nowe! Chwała PANU Jezusowi Chrystusowi!

  1. Nie żałuje ani jednej chwili podczas chrztu 😀

 4. Jak miło zobaczyć znajome uśmiechnięte twarze 🙂 Gratuluję Matiks. Stary umarł ale uważaj bo nowy będzie mocno atakowany musisz sie dużo modlić i walczyć z grzechami, które Cię gnębią. Niestety ale wiem z doświadczenia że teraz zły wróci ze zdwojoną siłą oby nie i tego Ci życzę ale ten skurczybyk nie odpuszcza.

  1. właśnie, nie ostrzegłem Cię matiks. Dokładnie tak jest jak Sławek pisze. uważaj na siebie.

   1. Trzeba go będzie wspomóc modlitewnie coby dał radę. Tak z ciekawości zapytam te ataki to reguła czy ktoś się trafił komu dał spokój? Niech się jeszcze ktoś “doświadczony”wypowie.

    1. Sławku wspomnę o Tobie Ojcu naszemu podczas rozmowy z Nim..
     Niech Ci Bóg błogosławi..

   2. Dziękuje za ostrzeżenie, zły wróci z podwójną siłą a to spryciarz.

    1. Właściwie to ustawił mi dzisiaj już scenę jak wracałem z zjazdu do okazania złości ale obyło się bez tego 🙂

     1. Pewnie też ci o tę wodę w aucie chodzi. No i słyszałem o twoich sobotnich przeciwnościach. Mocne 😀 Ale i nam busa opóźnił jakiś bieg i byliśmy o ponad godzinę spóźnieni…

      1. Znaczy scena była akurat na stacji paliw 🙂 No w sobotę to był ciąg dalszy z piątku. A Wam bus się spóźnił no ładnie może Was chciał jakoś złamać 😀

       1. Dokładnie tak jak piszą wszyscy, teraz będzie bardzo ciężko. Dla mnie to był istny koszmar, zdarzało się że nie mogłem spać po nocach. To próba tego, czy jesteś prawdziwie nawrócony, czy nie. Jeśli prawdziwie, to mimo wszystko przetrwasz. Ale będzie ciężko. U mnie ten najcięższy okres trwał jakieś 2 miesiące. Po ok. 4 miesiącach dokładnie się ustabilizowałem i teraz już nie ma tak silnych ataków, tylko ciągły wzrost.

       2. To tak teraz będzie ciężko po chrzcie? Próba czy się nawróciłem szczerze?

       3. Matiks 🙂 To nie próba, to zły nie będzie chciał wypuścić Ciebie spod swojego wpływu. Będzie dobrze. Ufaj Bogu i bądź posłuszny Jego Słowu bo ON będzie walczył o Ciebie 🙂 Jemu chwała na wieki !

       4. Widzisz matiks będzie ciężko. Wahałem się czy w ogóle umieszczać ten wpis bo to wstyd jak nisko upadłem i co zrobiłem po chrzcie. Uprzątnąłem dom a zły wrócił z kilkoma koleżkami i sponiewierał mnie dość zdrowo tak delikatnie mówiąc. Stres, senne koszmary itp to pryszcz wobec tego co tu nawywijałem. Wydawało mi się że zostało mi po tym wszystkim jakaś stabilizacja chociażby finansowa ale gdzie tam nawet z roboty wyleciałem i teraz po 8 latach w jednym miejscu musze zaczynać wszystko od nowa z prawie zerowym stanem konta. I tak to właśnie jest zły to kawał i tu niech już sobie każdy dopisze co chce 🙂 Byłem dla niego i koleżków niczym szmaciana zabawka i perfidnie mną zagrał. Także matiks miej się na baczności. Modlitwa i czytanie psalmów mi akurat pomaga Tobie też pomoże. Z BOGIEM!!

       5. Sławek
        No to ładnie Cię urządził współczuję tego co się stało. Pewnie przyjdzie do mnie ze swoimi koleżkami i narozrabia w życiu. Skoro mam uważać na siebie to grozi mi jakieś niebezpieczeństwo z jego strony?

       6. Vaiper
        To aż tak atakuje po chrzcie? Pewnie nie może znieść że tylko Jezus się liczy 🙂

       7. Matiks … spokojnie.. 🙂
        Zaufaj w pełni Panu Jezusowi.
        Ty jesteś już Jego własnością. Przy Nim nic Ci się nie stanie. Musisz tylko w to wierzyć i zaufać. Módl się, karm się Słowem Bożym , pogłębiaj z Panem Jezusem cały czas relację i się nie bój , bo strach właśnie pochodzi od złego. Po co dawać złemu tą satysfakcję ?

       8. Magdula
        Masz rację czas uspokoić się 🙂 Nie dam diabłu tej satysfakcji nie ma sensu dawać.

       9. Nie tyle niebezpieczeństwo z jego strony bo on Ci nic nie zrobi jako tako bezpośrednio. On atakuje pośrednio, okrężnie ale potrafi to robić bezbłędnie. Widzisz w ciągu 35 lat mojego życia nie byłem nigdy na takim dnie jak teraz bez rodziny, bez pracy, bez finansów. I wszystko to “osiągnąłem” w zaledwie 4 miesiące hehe. Tym czym Cię męczył do tej pory już nie będzie bo wie, że to nie ma sensu i nic tym nie ugra więc zaatakuje z zupełnie innej strony. Powiem Ci, że momentami psychicznie wysiadam choć powoli jest lepiej. Im więcej czytam Słowa Bożego tym coraz mniej zaczynam się tym wszystkim przejmować. Zaczynam dzień od modlitwy a modlę się psalmami losowo wybranymi a potem modlę się swoimi słowami tak je dobierając by poddać się Jego woli. Niech prowadzi me kroki tam dokąd zechce bym szedł, niech me usta mówią słowa które On chce bym powiedział, niech kieruje me oczy na to co On chce żebym widział. Musisz Mu się oddać ja się staram choć wiem, że jeszcze długa droga. Modle się za Ciebie i za wszystkich tutaj bo to prawdziwa boża rodzina i jeśli komuś będzie czasu zbywać to szepnijcie Ojcu też i o mnie 🙂 Z BOGIEM!!!

        1. widze Sławku, że powoli wzrastasz

       10. Sławku,
        ja na pewno szepnę Ojcu prośbę, aby Ciebie wspierał.
        Bardzo mnie zmartwił Twój post. Ale wydaje mi się, że już wychodzisz na prostą. W Panu nadzieja! 🙂

       11. A ja jeszcze raz napiszę jeżeli Piotruś pozwoli, bo nie pod tym wpisem napisałam co miałam 🙂

        Sławku pomodlę się za Ciebie .
        Niech Ci Bóg błogosławi.

        1. Magdula, jak Ty ładnie się ostatnio do mnie zwracasz 🙂
         Ja nie wiem czy Przemek nie będzie zazdrosny 🙂

       12. Spoko nie ma obawy 🙂
        Toż to wy oboje moimi braciszkami jesteście.

        1. to będę do Ciebie mówił Madzia 🙂

       13. No dobrze 🙂

        1. no to Madzia kocham Cię 🙂

       14. Sławek chętnie szepnę o Tobie Bogu 🙂
        Jak mi się uda wszystkie osoby przypomnieć w czasie modlitwy.

       15. Ja też kocham Cię i wszystkich moich braci i siostry 🙂

     2. zły zna Cię lepiej niz Ty siebie i wie jak zaatakować. ucieka mu były członek jego królestwa. Jak myślisz, czy on sie z tego cieszy?

      Pamiętaj o zbroi bożej z efezjan

   3. To prawda. Po chrzcie miałem okresy popadnięcia w grzech. Serce szybko się zatwardza. Trzeba uważać. Musisz dużo czytać Biblii i modlić się, bo będziesz zaatakowany. Pytanie to nie czy, a kiedy nastąpi opresja demoniczna.

    1. Matiks też się cieszę 🙂 Pozdrawiam wszystkich. Niech Was Bóg błogosławi.
     Z tego co wiem (z netu) pogoda Wam dopisała, a do tego jeszcze łabędzie. Piękny znak – z brzydkiego kaczątka w łabędzia… A tak na poważnie – nie będę oryginalna. Z pewnością zły wzmocni swoje ataki, ale teraz będzie musiał zmierzyć się z nowym Matiksem, u boku którego stoi Jezus Chrystus, a w sercu działa Duch Święty. Nie da rady ! 🙂 Gratulacje Matiks 🙂

    2. Już nastąpiła opresja demoniczna bracie 🙂 Choć to trudne to staram się nie przejmować tymi myślami które są od demonów. Niestety w pracy nie mogę mieć przy sobie Biblii 🙂

 5. Przepraszam że nie na temat.

  Zaczynają się trzęsienia ziemi… 🙁
  z piątku na sobote Japonia – dwa razy
  z soboty na niedziele Ekwador

  Staram się co poniektórym przemówić, aby się nawrócili i w ogóle ale nieee bo łuski ich są zbyt przyklejone do oczu 🙁 🙁 🙁

  http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/trzesienie-ziemi-w-japonii-ogromne-zniszczenia-dziesiatki-zabitych,636249.html – Japonia

  http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/setki-zabitych-w-trzesieniu-ziemi-w-ekwadorze-pomoc-z-calego-swiata,636432.html – Ekwador

  1. Zobaczcie ten filmik (tylko ostatnie 6 dni) –

 6. Dużo zdrowia dla Was i błogosławieństw Bożych!

 7. Dwukrotnie narodzony

  Raduje się serce widząc jak Królestwo Boże wzrasta z każdym dniem!
  Nie mogłem się pojawić tym razem ze względów finansowych, ale ważne ,że spotkanie wypaliło i ,że narodziły się nowe dusze dla Pana!
  Chwała Bogu i Jezusowi Chrystusowi!

 8. Wszedłem teraz z telefonu i nie widzę fotek z wczoraj. Są tylko te dwie z soboty. Czy innym się wyświetlają?

  1. będą gdzie indziej 🙂

 9. Z całego serca dziękuję za sobotnią modlitwę w mojej intencji….Był to dla mnie wyjątkowo wzruszający moment…aż brakło mi słów…Niech Bóg Wam wszystkim błogosławi!

  1. Będzie dobrze Asiu,pozdrowienia dla was.

  2. Tobie Asiu też niech Bóg błogosławi i uzdrowi twoje ręce 🙂

 10. Bardzo się cieszę, że udał się zjazd i spedziliscie czas na rozważaniu Słowa Bożego, a najbardziej cieszę się że chrztu Matiksa 🙂 Mam nadzieję, że kiedyś doczekam chwili w której Was poznam, bardzo mi brak czasami towarzystwa osób nasladujacego naszego Króla, na żywo nie znam ani jednego chrześcijanina niestety eh Pozdrawiam 🙂

  1. Siostro przyjdzie czas gdy będziesz pośród sióstr i braci i będziesz wzrastać 🙂 Po modlę i po proszę byś mogła się spotkać z chrześcijanami 🙂

  2. Owca27
   Jak masz ochotę to napisz do mnie na maila lena4817@gmail.com
   Jeśli Bóg pozwoli,to może uda nam się spotkać,albo pogadać przez telefon.
   Pozdrawiam i niechaj Bóg Cię błogosławi kochana

 11. Widzę że ankieta już na kolejny zjazd jest to mi by pasowało w te dni więc nie wiem jeszcze którą datę wybrać 🙂

 12. Super spotkanie, fajni Boży ludzie, miło było wspólnie spędzić ten czas na rozmowie o Bogu i modlitwie. Brawa dla Matiksa za odwagę, że mimo trudności zrobił ten tak ważny krok w wierze. Widzieć Jego radość coś niesamowitego. Cieszę się, że poznałem kolejnych braci i siostry w Jezusie, Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.

 13. Witam, kiedy i gdzie kolejny zjazd? Może Gdańsk?

   1. jestem z Gdańska, to widać, słychać i czuć 🙂

    ciekawostka: szatan wystepujący jako Jehoszua:

    1. Też mi się to skojarzyło jak pisałem. Jakiś czas temu w kryzysie słuchałem utworów tego zespołu, natomiast nie polecam, przynajmniej tych nieprzyzwoitych.

     1. no właśnie natrafiłem niedawno na takie..

      Powiedziałbym pozdrowienia dla Neptuna, ale to zabrzmiałoby to paradoksalnie nie na miejscu
      🙂

      1. Ja w takim razie pozdrawiam miasto położone u stóp Gór Świętokrzyskich. (Mam nadzieję, że nie pomyliłem miejsca)

       1. Nie pomyliłeś 🙂
        Jestem góralem świętokrzyskim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: