Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Właściciel facebooka zasmucony oporem świata wobec wprowadzenia “połączonego świata”.

“- Gdy tak się rozglądam wokół siebie, gdy podróżuję po całym świecie, widzę ludzi, społeczeństwa, które nie chcą otwartości – pozostają przeciwne wprowadzaniu w życie idei “połączonego świata” i “społeczeństwa globalnego”. Czy wasze pełne obaw głosy nie wzywają do budowania kolejnych ścian i tworzenia barier wobec grup określanych jako “inne”? – pytał podczas spotkania Mark Zuckerberg.”

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/zuckerberg-widze-ludzi-spoleczenstwa-ktore-nie-chca-otwartosci/n4467s

 

Jedna religia

Jeden rząd

Jedna armia

 

Wszystko wydaje się być takie piękne. Pytanie, gdzie w tym wszystkim jest Jezus Chrystus?

Społeczeństwo globalne wyklucza samodzielne czytanie Biblii. Taka postawa będzie zagrożeniem dla “harmonii” superspołeczeństwa. Nie myśl! Rząd światowy będzie myślał za Ciebie.

 

 

 

Updated: 14 kwietnia 2016 — 10:39

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Żartobliwie 🙂
  gdybym był hakerem to bym wpadł do bazy FB i namieszał w tym śmietniku danych 😉
  Poważnie 😐
  Świat wydaję się dla ludzi piękny bo mogą robić co chcą nie liczy się dla nich Jezusa i Biblia.
  ups to miało być z uśmiechem ale komentarz już poszedł.

 2. Co jakiś czas powstają nowe jednostki chorobowe w psychiatrii i być może biblijni wierzący chrześcijanie okażą się być chorymi wg “systemu”.

  Czy nonkonformizm i skłonność do samodzielnego myślenia to choroba? Tak – wedle najnowszego dodatku do DSM-IV (Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders, będącego klasyfikacją zaburzeń psychicznych według APA, czyli Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychiatrycznego).

  Zdefiniowane zostało nowe “schorzenie” – “oppositional defiant disorder” czyli w skrócie ODD, co w wolnym tłumaczeniu można określić “zaburzeniem wyzywającego sprzeciwu”. Podstawowe charakterystyki tak zdefiniowanego “zaburzenia” obejmują m.in. skłonność do kwestionowania autorytetów, skłonność do dyskusji, ponadnormalną kreatywność, skłonności aspołeczne i inne podobne. Wymienia się również skłonność do szybkiej irytacji, narcyzm, cynizm i arogancję.

  Jeśli nie można kogoś wsadzić do więzienia, zawsze pozostaje druga opcja – psychuszka.

  1. Złowieszczo profetyczny komentarz, Agnieszko. Już od jakiegoś czasu podejrzewałem, że ci szarlatani wynajdą jakieś nowe “zaburzenie osobowości” umożliwiające pacyfikację jednostek nieprzyjmujących propagandy globalistycznej. No i viola, jest już coś takiego. Jakoś mnie to nie zasakuje.

   Naprawdę nikt nie powinien łudzić się co do tego, że niebawem zdelegalizują Biblię, a naśladowców Jezusa Chrystusa nazwą “niebezpiecznymi fundamentalistami religijnymi”, albo wręcz “terrorystami”.

   To tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że cała ta psychologia, psychiatria, farmakoterapia w psychiatrii, psychoterapia itp. – że to jest z diabła – zwłaszcza, kiedy czytam teraz świetną książkę pt. “Interfaithism: Nowa światowa religia” G. Kaha, w którym “święci ojcowie” psychologii pokroju Junga i Freuda są bezlitośnie zdemaskowani jako okultyści i chrystofobicy.

   A i pożalę się wam, że regularnie (np. dzisiaj) słyszę od mamy, że dostałem manii religijnej, oszalałem na punkcie tych “dyrdymałów” (pokuty, miłosierdzia, głoszenia i próby życia według Ewangelii ogólnie) i że nawet jak sam nie chcę iść do psychiatry “po pomoc”, to oni sami po mnie przyjdą (i to nie w imieniu Jezusa Chrystusa z pewnością) i zamkną mnie w ośrodku zamkniętym. Tu nie mam złudzeń, bo spodziewam się prześladowania, przygotowuję się na to i ufam PANU, gdziekolwiek by mnie nie uwięzili.

   Uważajmy na psychiatrów, prochy, którze przepisują, zwodnicze słowa pocieszenia, które wypowiadają oparte na panteizmie antychrześcijańskie teorie, na których opierają swoją praktykę.

   1. “połączony świat” – NWO – world as one, świat jak jeden, jak legion – jeden ale wielu, chcą utopić wszystkich w tym duchu, zrobić globalną maszynerię dla tego ducha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: