Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Analiza apelu papieża Franciszka do ewangelicznych chrześcijan

Nie jest to nowa analiza, ale nie wszyscy ją widzieli, a sam apel Franciszka jest bardzo ważnym sygnałem do powstania jedynej światowej religii.

 

Prowadzący jest adwentystą, ale przesłanie jest ponad denominacyjne.

 

Updated: 13 kwietnia 2016 — 13:20

12 komentarzy

Add a Comment
  1. Historia (oficjalna, pisana przez żydomasonów) lubi się powtarzać.

   Pytanie za sto punktów: kto stworzył listę pt. “Index Librorum Prohibitorum” vel “Indeks ksiąg zakazanych” i czy figurowała na niej Biblia? I jeśli tak, to z jakiego powodu?

   No właśnie.
   Nie ma nic nowego pod słońcem. Metody elity się zmieniają, ale Słowo Boże jak było na celowniku jezuitów, tak dalej na nim pozostaje.

  2. Z większością książek z listy się zgadzam. Greya i podobne w ogóle powinny być zakazane, a przynajmniej dostęp do nich ograniczony.

   Zadziwiające jest (dla nas nie zupełnie) powód wpisania Biblii na tą listę: ‘religijny punkt widzenia’. Jednak nie widzę na liście koranu.

   1. Gdzie nie czytalem wpisow kobiet o Greyu to zachtowyty sięgały Nieba. Jednak chrześcijanki to chodzące ideały.; ) pozdrawiam

    1. No żebyś wiedział, to doprawdy pocieszające 😉

    2. 50 faces of grey – to żarcik symboliczny także sam tytuł, 50 to 5 królestwo (antychrysta), grey = szarak, obcy =szatan, po prostu symbolika wielkiego zwiedzenia, a że kobiety na to lecą? – to oznacza uwodzenie, zwodzenie panien

 1. Przez działalność sekty Krk wielu ludzi nie chce znać Jezusa…

  1. Dokładnie, to się złemu udało… Stworzyć fałszywkę, która tak niepojęcie wypacza wizerunek Jezusa i sprawić, by czciły go miliony wierzące, że spożywają ciało…

   1. Przeciętny człowiek olewa babilońsko/lucyferiańskich rzymian, ale tańczy ( nieświadomie zaprogramowany za młodu ) tak jak mu zagrają…Jakże perfidne to zwiedzenie…

 2. Ej a teraz wyobraźcie sobie jak można uwierzyć w ten bełkot głoszony przez rzymian? Już przy tym pierwszym pastorku miałem uczucie w stylu “co ty człowieku bredzisz”.
  A teraz wyobraźcie sobie że niektórzy w to wierzą i nie dość że temu przyklaskują, to nawet nie myślą o tym by zbadać jak się rzeczywiście sprawy mają.
  Smutne ;/

  1. Rzymianie względem nas mają tak dobre zamiary, jak kot wobec myszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: