Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Gospodarność polskich socjalistów czyli budowa przekopu na Mierzei Wiślanej.

 

Musicie wiedzieć za co się płaci podatki:

gospodarnoscpolskichsocjal

 

“Na specjalnej konferencji dotyczącej przekopu Mierzei Wiślanej, którą zorganizowano dzisiaj w Elblągu, przedstawiono zalety połączenia Bałtyku z Zalewem Wiślanym. Przede wszystkim wymienia się uzyskanie suwerennego dostępu do morza oraz ożywienie gospodarki Elbląga i regionu.Budowa kanału żeglugowego łączącego Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską to jeden z głównych czynników gwarantujący dalszy rozwój portu w Elblągu oraz całego obszaru nadzalewowego. Da to nowe miejsca pracy, a także rozwój usług transportowo-logistycznych i oczywiście turystyki– powiedział naszemu reporterowi Witold Wróblewski, prezydent Elbląga.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-tak-bedzie-wygladal-przekop-mierzei-wislanej,nId,2181488#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome”

 

 

przekop

 

 

Updated: 18 maja 2018 — 16:21

40 komentarzy

Add a Comment
 1. Coz sie dziwić. Możni tego swiata budują/ remontują co tylko zapragną. My mozemy jedynie budować w grach komputerowych. The Sims 3 lub Citycostam. Wieprze na to pieniadze to maja a na wypłaty do ludzi to nie ma . Nie ma na szpitale nie ma na nic i jeszcze musimy dawac zlotoweczki zrzucając sie na woś a przeciez panstwo powinno zapewnic ten standard. Troche polece ale za jedzenie placic na tej planecie to tez wstyd dla nas jako ludzi…..haracz! Haracz za to ze tu sie urodziłem. Niech budują budowniczowie…oni zapomnieli ktory kamien mieli wziac…no coz…hm. W ogole jakie prognozy…8 lat hehe. Nikt nie wie kiedy bedzie koniec tylko Ojciec Król a oni tak specjalnie do ludzi mowia np ze w 2020 to, w 2032 sramto, ażeby tylko ludzie żyli jak zyja i mieli nadzieje w możnych tego swiata.

  1. “Troche polece ale za jedzenie placic na tej planecie to tez wstyd dla nas jako ludzi…..haracz! Haracz za to ze tu sie urodziłem”

   Napisano “kto nie pracuje niech także i nie je”, praca która jest równoznaczna z płatnością, jest podstawą naszej egzystencji. Nie chcesz płacić(pracować) proszę bardzo masz wybór….:)

   ot taka mała dygresja.

   1. No racja ale to powinno bolec. Mnie boli i jeszcze ode mnie mala dygresja – “Nie troszczcie się oto co bedziecie jesc, pic i w co sie ubierzecie” To jest jakby zaprzeczenie tego ze jak nie popracuje to koniecznie bede biedakiem. Szach mat a wole slowa Boga niz tego pierwszego.

    1. Tyle, że rozróżnić trzeba różnice między pracą a troskaniem się.
     Chodzi o to aby nie martwić się co będzie jutro czy zwiążesz koniec z końcem, zawierzyć Bogu on znajdzie rozwiązanie. Ale jeśli będzie się leżało brzuchem do góry nie chcąc kiwnąć palcem powiesz Bogu no daj mi jeść bo mi się należy?:)

     1. Oczywiście 🙂
      Bóg nie popiera lenistwa przecież 🙂

 2. Dobijająca jest ta pewność siebie/buta grzeszników, którzy ani myślą się nawrócić i na domiar złego mają udane, nawet bardzo, życie… Czemu ten świat jest taki popaprany?

  1. Dlaczego Polska jest krajem będącym pod klątwą Bożą? Dlaczego akurat nas ten “zaszczyt” kopnął?

   1. Za to można urznąć się tanim piwskiem, upalić maryśką, upiec kiełbaski, iść na dysko po łajdactwo, odmóżdżyć się mediami ( przepraszam, że tak marudzę, ale takie gnicie za życia napawa mnie obrzydzeniem i straszliwą irytacją).

    1. Skrajny pesymizm. Detmold brzmisz jak prawdziwy malkontent.

     1. Skandal ktory usunieto z mediow https://youtu.be/KBlQEagLtZo.

     2. To jest czarny ( jak smolista noc ) realizm. Rządzą światem ohydni, odrażający “ludzie” ( plemię żmijowe ) którzy są zdolni do każdej podłości przeciw wybranym Chrystusa, by tylko osiągnąć swe plugawe cele. Mamy być niewinni jak dzieci, ale nie naiwni jak one.

     3. Jeśli to prawda to nie wierzę, że przez lata w naszych genach nie znalazło się zanieczyszczenie plemieniem żmijowym. Na pewno czystość genów nie została zachowana. Chyba, że wierzysz w te gady, które rządzą światem? Mnie dołują Twoje wpisy, szczególnie te, w których mówisz, że jeśli ktoś wygląda tak i tak to jest zły, pijak, głupi, diabeł.. Jem kiełbaski, czy to źle? Pytam bez sarkazmu. Niektórzy żyją tym światem, bo Bóg ich nie powoła lub jeszcze nie powołał, czy jesteśmy od nich lepsi? Tak samo grzeszymy, tylko mamy większą świadomość tego i walczymy z tym. Ale wszyscy jesteśmy winni?

     4. Żeby nie było, lubię Cię wirtualnie Detmold. Po prostu nie ogarniam tak skrajnego, “czarnego jak noc realizmu”(pesymizmu IMO). To dla mnie zagadka 🙂

 3. A najgorsze, że ci socjaliści nie doszli do władzy w wyniku zamachu stanu tylko wybrali ich ludzie.Nie ma nic gorszego niż dyktatura ze społecznym poparciem.

 4. Zobaczcie jak ludzi ogłupia duch antychrysta

  http://www.fakt.pl/polska/zabil-przyjaciela-bo-ten-zaglosowal-na-dude,artykuly,624177.html

  Staruszek zabił swojego najlepszego przyjaciela bo ten miał inne poglądy polityczne, a po fakcie nie umiał wytłumaczyć dlaczego to zrobił. Polityka jest czymś złym, politycy to nie wybrańcy narodu ale zwykli przedsiębiorcy i zawsze będą robili to co im się opłaca. 500 zł na dziecko? koszt jednego dziecka urodzonego dzięki temu projektowi jest ogromny. W tym samym czasie stawka VAT (wbrew wcześniejszym zapowiedziom obniżenia) pozostanie w 2017 roku na takim samym poziomie.

  Dlaczego Polacy wyjeżdżają na Wyspy, po zasiłki? dlatego że tam da się żyć, niskie podatki (wysoka kwota wolna od podatku) przyjazny klimat dla przedsiębiorców, tam nie ma się poczucia że ktoś cię co miesiąc okrada z pensji.

  1. “My, zadrużni” – Goreją Wici, nr 1, 1944 r. https://youtu.be/y7pOJP-NEUs.

 5. Tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć.

  https://www.facebook.com/pis.precz/videos/356642881172688/

   1. 😀 Tylko detmolku mi tam nie wykorkuj hehe

  1. Moja mama pyta czy to tak na serio czy jakies przedstawienie?

  2. Nie no, tym filmem pobiłeś wszystko xD
   A myślałam, że już nic mnie nie zdziwi 😀

  3. Tylko że, jak się coś zobaczy, to się nie da odzobaczyć 😉

  1. Bankierzy na Islandii poszli siedzieć.Jeżeli premier jest zamieszany w jakieś nieczyste interesy, to też pójdzie siedzieć.Na Islandii istnieje społeczeństwo obywatelskie, które nie godzi się na złych przywódców.

 6. Winnicki i Anioł o sytuacji ogólnej https://youtu.be/3P3DvpE5Yy8.

 7. NNrozumiem, jeśli twierdzisz że nie różnimy się od grzeszników bo podobnie grzeszymy i jesteśmy tak samo winni to nie rozumiesz na czym polega chrześcijaństwo i żyjesz według ciała bo kto narodził się z Boga nie grzeszy i żaden nieczysty nie ma udziału w Królestwie Bożym i Chrystusowym. Nieczysty to inaczej grzeszny,winny,niepojednany z Bogiem krwią Chrystusa.

  1. Ja to rozumiem inaczej. Ten, który uwierzył w Zbawiciela nadal jest grzeszny, bo zbawienie ma tylko dzięki Niemu. Sam nie jest w stanie na nie zapracować. Nie mogę sie wypowiadać o nowonarodzonych, bo nie sądzę bym była taka. Nie wiem po czym to się poznaje? Czy oni są bezgrzeszni? Nawróciłam się, ale to chyba nie jest tożsame. Uważam, że jestem winna śmierci Jezusa na krzyżu, bo za mój grzech też poniósł ofiarę.

   1. Nie przystaję może do społeczności, bo nie mam ucisku w życiu, póki co mam dobre życie, za które jestem wdzięczna Bogu. Dlatego nie rozumiem pesymizmu, choć staram się. Szkoda mi czasu na myślenie negatywne, bo i tak dużo już go zmarnowałam.. Na pewno nie jestem przygotowana na WU, bo nie mam na co narzekać w mojej codzienności, nie mam przedsmaku tego.

  2. Znam niegrzeszących ciałem bluźniących Bogu. Wiara tez jest wazna.

 8. Praktyk Prawa vs. Teoretyk Prawa https://youtu.be/flnvtANnrcw.

 9. Nasi powinni nawiązywać korzystną dla obu stron współpracę gospodarczą z przyjażnie nastawionymi orientalnymi krajami. Niestety widocznie wolą być białymi murzynami zachodu. Krzepiący przykład http://oldtimery.com/index.php?option=com_content&view=article&id=5:polskie-motocykle-shl-w-indiach-czyli-rajdoot-175&catid=19:stare-motocykle&Itemid=704

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: