Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Robot – zniszczymy ludzkość.

Pamiętam jak w mniej więcej w 2005 roku oglądając film pt “Ja robot”, czułem wówczas jeszcze nieracjonalne zagrożenie płynące z tego filmu. Jak kiedyś może wyglądać świat. Teraz już wiem, że jesteśmy na progu tych czasów. To nie jest fikcja, to jest rzeczywistość:


W moim odczuciu słowa wypowiedziane przez tego robota ”

We wants to destroy humans”

 

stanowią otwarcie jawną tajemnicę satanistów. Jest to takie podsuwanie pod nos rzeczy oczywistych, z których teraz ludzie się śmieją.

Mam nadzieję, że zanim stanie się to powszechne, zainterweniuje Bóg.

 

Zabawa w Pana Boga nie może się skończyć powodzeniem. Oni chcą przeskoczyć Boga w stworzeniu.

Ten świat wytrzyma maksymalnie 25 lat.

 

Updated: 9 kwietnia 2016 — 10:04

46 komentarzy

Add a Comment
 1. Czy czasem transhumanizm nie jest opisany w Biblii jak łączenie się człowieka (gliny) z żelazem (istoty duchowe, lub właśnie stworzenia ze żelaza – roboty)?

 2. Nie zlinczujcie mnie, ale ja nie uważam, że to czasy ostateczne, W Apokalipsie są dużo straszniejsze rzeczy opisane. Wydaje mi się, że jeszcze kilka pokoleń przed nami.

  1. zlinczujemy 🙂
   Ja pierwszy 😀

   Tak na poważnie, to wiele wiele przesłanek i myśle proroctw jak zburzony damaszek, tzresienia ziemi wskazuja na czasy konca. Jest tego wiecej ale nie chce mi sie pisac w komenatrzu

   1. Nie mam pełnego obrazu, bo wciąż nie przeczytałam całego Pisma. Odnoszę sie do Apokalipsy. Nie było świadków, bestii, antychrysta, znamienia. To może potrwać jeszcze kilkanaście/kilkadziesiąt lat chyba?

    1. to, o czym piszesz dotyczy tzw Wielkiego Ucisku, czyli ostatnich 7lat przed przyjsciem Jezusa

     1. Aha dziękuję. Czyli mamy ponad 7 lat, nie wiadomo dokładnie ile. Każdy liczy, że jak najmniej do końca 😉

      1. ale nei wiadomo kiedy będzie to 7 lat.
       ja obstawiam że w 2017 roku się coś zacznie, ale to moze byc wojna a po niej WU.
       Tymczasem kalndarz zydowski wskazuje na 5976 rok, a więc 24 lata do 6000 czyli millenium. Jesli tak, to odejmujemy 7lat od 6000 co daje 5973, a od tego odejmujemy obecny rok 5076 i wychodzi jeszcze 17lat masakra…

     2. Ciężko sobie wyobrazić skalę zepsucia za 17 lat..

     3. Jest rok żydowski 5776, czyli do 6000 zostało 224 lata. To jeszcze sporo czasu. Jeszcze wiele wydarzeń z objawienia się nie wydarzyło. Ale jak widzimy, szybko idą zmiany na gorsze. Wszystko zależy od Boga czy będzie, to dokładnie w 6000 lat czy prędzej. Więc czuwajmy.

      1. racja pomyliłem się się. Jest oczywiście rok 5776.
       Nie sądzę aby to wszystko trwało jeszcze ponad 200lat. Poza tym nie wiadomo jaka jest wiarygodność tego kalendarza żydowskiego.

       Dlaczego to nie będzie trwało tak długo?
       Ponieważ sataniści bardzo mocno akcentują już uwielbienie ich boga. Taka mainfestacja nie poozostanie bez echa u Boga.

     4. Ze względu na wybranych, owe dni zostaną skrócone.

     5. Piotrze, nawet pomyłka w obliczeniach może mieć sens. Ja czuję, że wszystko może skończyć się ok.2032. Trzymajmy się i umacniajmy każdego dnia aby nasze lampy miały oliwę. Grażyna

     6. Czyli to znamie bestii bedzie podczas WU czy przed?

      1. wg eschatologów w trakcie

 3. (22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.

  No właśnie jeśli żadna istota (ludzka) to tylko przez roboty,drony.

  1. trafne spostrzeżenie..

 4. Dzisiaj do odmiany nie smutam się tylko cieszę się 🙂 🙂 🙂 Cieszę się mam Was 🙂

  1. Marana tha! Nic więcej…

   1. Marana tha… W moim życiu to Słowo Cudów. Ta modlitwa ma nieprawdopodobną moc sprawczą. Dla mnie jest wyjątkowe. Święte. Zawsze.

    1. PANIE Jezu Chryste, Synu Boży, zmiłuj się nad nami grzesznymi i nie odwracaj od nas Swojego oblicza!

  2. Fuj kazirodztwo ble 🙁 I jeszcze chcą mieć dzieci ble 🙁

 5. No i znowu sie boje. Panie Jezu zmiluj sie abym wytrwala do konca. Zmiluj sie niech moi bliscy sie nawroca w koncu i niech pojda do nieba.

 6. Znalazlam na YouTube, ale nie moge linkow z telefonu wkleic. W Stanach w tym roku maja zaczac patrolowac ulice policjanci roboty czyli mamy Robocop. Robia tez sex roboty i znalazlam filmik gdzie zachecaja, ze to swietne dla osob samotnych. No szok, znowu szok. Ale ludzie to kupia. Tak najpierw sprawic, ze mezczyzni znienawidza kobiety, kobiety znienawidza mezczyzn, a potem zastapia siebie robotami. Mezczyzni i kobiety juz ze soba walcza, wiec mozna juz produkowac sex roboty. Przypomina mi sie tez czlowiek demolka, stary film a pamietam jak uprawiali sex przez jakies komuterowe kaski, dokladnie nie pamietam dawno temu to ogladalam.

  1. Czyż nie jest już jak za czasów Sodomy i Gomory? Jak czytam o seksrobotach, to trudno odpędzić mi myśl, że ten świat zdycha jak pies, jest w stanie agonalnym i musimy jak najwięcej ludzi pokierować w stronę światłości PANA Jezusa Chrystusa póki jest jeszcze czas.

 7. Nie mnie oceniać w jakich czasach żyjemy niemniej jednak coraz bardziej nurtuje mnie myśl, iż ktoś chce nam zaszczepić poczucie życia w tychże czasach ostatecznych lub przedsionku ich. Nie wiem dlaczego ale wydaje mi si, że coś tu nie pasuje. Różne są prognozy, twierdzenia itp.A coby Was utwierdzić w tym iż coś się szykuj polecam artykuł: http://comparic.pl/kryzys-bankowy-juz-sie-zaczal-nie-sa-zarty/. Możecie go interpretować jak chcecie. Ja w tych wykresach trochę siedzę i wiem, że wszystko dąży do upadku, na którym ktoś mocno zarobi. Ale czy to jest akurat “ten czas”? Nie wiem i nie zamierzam się an tym skupiać bo nie w tym rzecz.

 8. Jestem tego samego zdania, że ten świat wytrzyma max 25 lat. Nie mówię już o 2050 roku..

  1. Najważniejsze jest teraz ciągłe czuwanie.
   My to wiemy, ale inne kościoły też zdają sobie sprawę, że to czasy ostateczne.
   Wiele proroctw już się wypełniło zarówno z Apokalipsy jak też innych ksiąg Biblii.
   Nie miejmy co do tego złudzeń, lecz jednocześnie nie zamartwiajmy się..
   Strach niszczy, lęk także. Bądźmy na wszystko przygotowani by nic nie mogło nas zaskoczyć.

   1. A według mnie tyle to nie potrwa. Czuje, że jesteśmy na ostatniej prostej.

    1. Jestem Jacku tego samego zdania. Biorąc pod uwagę wszystko to co dzieje się we wszystkich dziedzinach życia i to co dzieje się w sercach i umysłach ludzi mam poczucie, że jesteśmy znacznie bliżej końca niż myślimy. Na mój gust po 25 latach nie byłoby co zbierać. Doskonale pamiętam świat przed 25 latami… świat przed i teraz to po prostu przepaść. Wszystko idzie w coraz szybszym tempie.Jeszcze 10 lat temu wiele rzeczy włożyłabym między bajki… a tu proszę…
     Błagajmy Boga o ratunek dla jak największej liczby naszych bliźnich. W NIM cała nadzieja !

 9. Film ”Ja robot” też się zaczynał niewinnie, a jak się skończyło to kto widział ten wie.

 10. No coz, jesteśmy coraz bliżej końca.. Trzeba się mocno trzymać Jezusa i pokazać go wielu ludziom, którzy go nie znają, żeby i oni mogli zostać zbawieni, i nie przyjęli znamiona bestii, życzę wam wszystkim wytrwałości! Ps. Porwanie ma być przed uciskiem? I kto zostanie porwany?

  1. Dokładnie. Nawracajmy znajomych na wiarę w PANA Jezusa, dawajmy im Biblie i dobry przykład.

  2. Porwanie będzie PO ucisku. W Mateuszu o tym piszę 24;29 Łukasz i Marek też o tym mówią. To co jest dzisiaj to dopiero przedsmak tego co będzie i nie chce tu nikogo starczyć, tylko uświadomić bo wielu jest w błąd wprowadzanych i nawet Jezus o tym ostrzegał po czym dodał; że słońce się zaćmi i nie da swego blasku i gwiazdy spadać będą z nieba… – wtedy ujrzą syna człowieczego schodzącego na obłokach i porwie swych wybranych. To tak w skrócie. Pozdrawiam i niech wiara nasza się umacnia w Jezusie Chrystusie bo WU dopiero nadejdzie a będzie on tak wielki że “brat swego brata wyda na śmierć z powodu imienia Jezus”

   1. Porwanie będzie przed WU 🙂

    1. https://m.youtube.com/watch?v=sF5ccbL94Ko

     Cztery części, proponuje obejrzeć 🙂

     Ktoś z nas napewno ma rację to jest pewne, dochodził się z nikim nie będe bo mogę się mylić aczkolwiek jestem przy swojej teorii. K każdym bądź razie czy przed czy po najważniejsze abyśmy nie odstąpili od wiary lecz się umacniali niezależnie od tego co będzie, Pozdrawiam bracie w Jezusie Chrystusie 🙂

     Ps. i tak jestem przy swoim 🙂

     1. jak i ja 🙂
      ale to nei ma znaczenia

     2. Krzysztof Dubis ma moim zdaniem swietne nauczanie na ten temat. Jasno pokazuje, ze porwanie kosciola bedzie przed WU, a wczasie ucisku ludzie beda sie nawracac. No, ale tez mi sie wydaje, ze nie ma to znaczenia.

 11. wklejam tutaj, bo świeży temat, Jason A (ten od wiadomości czasów końca) wstawił ciekawy filmik.

  https://www.youtube.com/watch?v=DL0CUFWjNiU

  Dreszcz przechodzi

  1. Straszne. Jesli ktos biega goly po ulicy i krzyczy, ze Jezus nadchodzi to chyba ma ducha wieszczego. Tak jak ta kobieta w Bibli co krzyczala jak Jezus szedl, ze wie ze jest Synem Bozym.

 12. Ciekawy miałem dzisiejszej nocy sen. Ciekawy i jednocześnie męczący. Otóż robiłem sobie jakiś bardzo intensywny 8 chyba godzinny kurs. Zmienialiśmy sale co chwilę a po jakimś czasie dowiedziałem sie że sala nr 12 w której byliśmy chwilkę wcześniej jest zarażona salmonellą i z premydytacją nas tam wcisnęli 😛 Ku memu zdziwieniu wyjaśniłem też kilku dziewczętom które świat zwie obecnie “rich bitch” (nie wymaga to tłumaczenia) w bardzo spokojny sposób kilka kwestii i jedna nagle jakby zbiedniała i zobaczyłem coś jakby łzy w jej oczach. To wszystko jeszcze nic. Słuchajcie moich urojeń dalszych 🙂 Nie wiedząc czemu zmieniło się otoczenie ciemno coś jakby zaćmienie słońca widać było idealnie księżyc na tle tarczy słonecznej wszystko było ogromne i na wyciągnięcie dłoni i dodatkowo te przerażające chmury przesuwające się błyskawicznie. I tu dochodzimy do finału. Gapiłem się na to wszystko z rodziawioną japą gdy wtem słońce eksplodowało wpierw mały a później ogromny wybuch. Krzyczę ludzie patrzcie to wybuch (rozbłysk) słoneczny! Nie wiedząc czemu byłem chyba na kościelnym placu w swoim mieście. Odłamki słońca błyskawicznie spadły na ziemię. Prawdziwy ogień a ludzie w panice zaczęli uciekać tymczasem ja czekałem do końca i oberwałem słoneczną “iskrą” prosto w głowę. Ten palący wżerający się w moją czaszkę ból był realny jak nigdy. Pobiegłem do domu by wodą zmoczyć głowę. Opowiedziałem rodzicom co i jak co widziałem a ci za bardzo sie tym nie przejęli. A teraz kto wyłoży mi znaczenie tego snu lub chorych urojeń ? 🙂

 13. Zła wiadomość dla zawodowych kierowców : http://www.tvp.info/24794000/tiry-same-przejechaly-przez-europe-bez-kierowcow

  Wydarzenia nabierają sporego tempa.

  1. Nie długo autonomiczne będą samochody tak jak w tym serialu nieustraszony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: