Taki teledysk mógł powstać tylko w Niemczech. Po jego obejrzeniu doszedłem do wniosku, iż Josef  Goebels jest wciąż żywy. Mistrzowska propaganda pokazująca Niemcom rozwścieczonych polityków tzw prawicy. Znalazła się w nim nawet Szydło, a obok niej Orban i Trump.

Sama muzyka wiele już mówi, nie wspominając o języku blokersów dziewczynki apelującej do Niemców.

W tle apel dziewczynki:

– Ej, kretyni, spójrzcie uważnie na tych legalnych mieszkańców Niemiec w 2016 roku. Jest w pełni legalne, by robili co kurwa tylko zechcą, wy debile! I wiesz dlaczego przygłupie? Bo są pieprzonymi ludźmi, tak jak ty i każdy inny. Słyszałeś o imperatywie kategorycznym dupku? Poczytaj Kanta cioto! On też był Niemcem!’

Tłumaczenie z pikio.pl

Część widzów podejdzie do tego rozumowo i da się nabrać niczym na dobry żart w pogańskie święto prima aprilis. Powodem złapania się w pułapkę tej części ludzi będzie brak fundamentu jakim jest Biblia. Dlaczego Miriam Shaded stała się nagle znana w mediach? ponieważ nie dała się nabrać na kłamstwa propagandy proimigracyjnej, lecz ukazała wersety w Koranie mówiące o tym czym naprawdę jest ta religia, a jest ona wszystkim. Reguluje życie społeczne jest państwem i gospodarką. W Koranie nie ma rozdzielności państwa od religii.

Jednakże dopiero konfrontacja islamu z Biblią, pokazuje czym naprawdę jest ta wiara. Jest zaprzeczeniem nauk Chrystusa. Tak więc jest religią antychrysta.

 

W powyższym teledysku jak i w całym zamieszaniu związanym z kwestia tzw uchodźców jest pewna pułapka. Jest nią zaplanowany i wyreżyserowany konflikt na tle religijnym. Dokładnie zgodnie z Planem Trzech Wojen Światowych.

Niebawem przyjdzie rozwiązanie i KTOŚ (czytaj Antychryst) pogodzi wszystkich dając światło oświecenia (Illuminati). Będzie to dla świata New Age. Bez religii, gdzie jedyną religia będzie lucyferianizm.