Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Na zachodzie funkcjonują już bezekspedientkowe sklepy.

Przepraszam za takie dziwadło, neologizm, ale tak to wygląda. Sklepy, w których nie ma sprzedawców, a zakupów dokonuje się smartphonami odczytującymi kody kreskowe, po czym za sumę zakupów ściągane są pieniądze z konta bankowego. Wejść do sklepu można również tylko dzięki smparptonowi.

 

Jak zwykle prym wiedzie lewicowa i bezbożna pełna islamu Szwecja, będąca prototypem  czasu Wielkiego Ucisku.

 

Gdzie tu jest człowiek jak go nie ma?

Nie dość że ludzie obecnie komunikują się przez skype, gad gadu, a nie twarzą w twarz, to jeszcze zakupy stają się pozbawione komunikacji międzyludzkiej. Ludzie jak roboty. Idą na zakupy, płacą, wychodzą.

 

 

Jest to tylko krok do znamienia bestii.

ap 13

 

 I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii,
tak iż nawet przemówił obraz Bestii
i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici,
którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii.
16  I sprawia, że wszyscy:
mali i wielcy,
bogaci i biedni,
wolni i niewolnicy
otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia –
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
18 Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć

 

Updated: 31 marca 2016 — 13:31

12 komentarzy

Add a Comment
 1. Wlasnie to samo dzis czytalam. Nie rozumiem jednego. Przed tym wszystkim jest napisane, ze wyginela 1/3 ludzi jak aniol zatrabil. Czy to chodzi o pierwsza i druga wojne? No i przed tym sa tez te szarancze jeszcze co mialy gnebic ludzi przez piec miesiecy. Jeszcze potem dwaj swiadkowie co po smierci po trzech i pol dnia Bog ich ozywil i wstapili do nieba.

  1. tj kwestia metodologii.
   Adwentyści na ten przykład interpretują apokalipsę metodą symboliczno-historyczną. To oznacza, że zdecydowana większość już się spełniła, a 2 swiadkow to ST i NT spalone w Paryzu w sredniowieczu w ramach zakazu czytania, kiedy po 3 latach zakaz został obalony…
   My tutaj przywykliśmy do metody literalno-symbolicznej. Czyli takich 2 swiadkow będzie fizycznymi postaciami.

   1. Czyli to wszystko dopiero bedzie.

 2. pytajowszystkoB

  cześć,mały off topic.

  http://www.ulicaprosta.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=1823&start=0

  czytaliście co piszą tutaj o filmie War Room? jestem lekko zszokowany co stoi za tym filmem i myślę że warto się zapoznać. Pamiętam że wiele osób z tego bloga się nim zachwycało ( ja również ). Dopiero odkryłem ten temat na forum ulicy prostej i chciałem się podzielić. Jeżeli już było to sorry za powtórkę 😉 😉

  1. Problemem tego forum jest specjalizacja w doszukiwaniu się zwiedzenia.
   To dobrze, że istnieje taka strona, ale wg nie tylko mojej oceny, takie wąskie ukierunkowanie nie tylko pozbawia DŚ, ale prowadzi do zakrywania tego co dobre.
   Zgadzam się z częścia zastrzeżeń.
   Sam brałem pod uwagę dolaczego Sony?
   Jednak najonwoszy film o porwaniu z Nicholasem Cagem także byl komercyjny. Czy mam odrzucic tzw pochwycenie, bo ktoś nakręcil to w protestanckim kraju dla kasy?

   Zgadzam sie również z zagrożeniem ckliwością. Nieraz widziałem osoby płaczące na takich filmach, ale mające diabła za skóra. No ale scena Jezusa na krzyzu zawsze mnie wzruszała i będzie wzruszać.
   Tak więc to jest takie czepianie sie na siłę, takie polowanie na herezje. Łatwo wylac dziecko z kąpielą.

   “pastor, który przychodzi kupić dom i wyczuwa “moc” z pokoju modlitwy. “Czuje”, że wiele godzin tam przemodlono.’

   na to sam nie zwróciłem uwagi.

   Ja traktuję tego typu filmy jako materiał pomocniczy. Wybieram co dobre, reszte wypluwam.

   Dobrze że oni pisza o takich sprawach, ale gdybym mial tylko czytac to forum, to przestałbym wierzyć w Boga zywego.

  2. nawet nie wiem co to jest, ten film, nie chce zadnych innych filmów niż scisle wierne ewangeliom etc albo apologetyczne

 3. Poznanie Prawdy

  W tym momencie z tego co widziałem, Auchan ma głównie w swoich sklepach kasy samoobsługowe. Ale to będzie się rozszerzać wszędzie. Najgorsze jest w tym to, że sztuczność świata będzie postępować w jeszcze gorszym kierunku. Nieznanym nam kiedyś. Ja jak byłem mały to istniało jeszcze życie gdyż internet nie był tak rozwinięty, a smartfonów nie było, tymbardziej komputery były takie sobie. A teraz? Wszystko się odwróciło totalnie, jak technologia nas zniewoliła, zabrała nam czas, życie realne na peryferiach wirtualnego. Ale będzie jeszcze gorzej, chyba że Bóg to zatrzyma. W tym momencie trwa totalny postęp totalitarny i jesteśmy na skraju WU, totalnej inwigilacji. A będzie musiało to być wprowadzone, jako że ludzie i tak są pozbawieni prawdy. Niedługo będzie tak, że aby istnieć trzeba będzie mieć obowiązkowo czip! Co więcej.. Wszystko wychodzi spod kontroli nauk socjologicznych, psychologicznych, gdyż panuje katastrofalny chaos tu na ziemii. Dlatego niewiadomo co nas czeka w przyszłości. Wiadome jest natomiast tylko to, że zapanuje totalitaryzm, technokratyzm i tylko to się będzie liczyć niedługo. Reszta ludzi jak się nie dostosuję to czeka ich droga do śmierci. Zostaną tylko specjaliści w dziedzinach i elity oraz wybrani ludzie wyselekcjonowani. Choć z drugiej strony władze mają teraz problem z islamistami.. Ale najwidoczniej oni posłużą do wymordowania większości ludzi. Może też być tak, że gdy Islam zacznie się panoszyć totalnie to Chiny i Rosja się wkurzą zaatakują bronią nuklearną najbardziej zislamizowane tereny i tak też zginie wielu innych niewinnych ludzi. Będzie to ogromna depopulacja.. Ale tylko tak będzie się dało zniszczyć wojujący Islam, z którym żadne rządy świata nic nie zrobiły. Co gorsza odtąd zapanuje najprawdopodobniej zakaz religii, jakiejkolwiek. Jako, że ludzie będą pozbawieni całkiem wyzbyci moralności, dlatego też zostanie im wystawiona na widok publiczny religia czysto lucyferiańska.

 4. http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/dziejesienazywo-koniec-darmowych-bankomatow,231,0,2050791.html

  Mówią już otwarcie ponieważ jesteśmy już wystarczająco wciągnięci w system bankowy i nie mamy pola manewru.

  Polska jest miejscem testowania innowacji bankowych i są one chętnie przyjmowane. Widać że już na poziomie ich zadowalającym.
  \http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ustawa-o-gruntach-rolnych-kosciol-bez,65,0,2050881.html

  Ograniczenie obrotu ziemią, a w perspektywie ograniczenia w produkcji żywności.

  No i na koniec staranne przygotowania do Bum-bum 🙁

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Amerykanie-wysla-wojska-pancerne-do-krajow-wschodniej-flanki-NATO-Co-to-oznacza-dla-Polski,wid,18244121,wiadomosc.html

 5. Hatszepsut z Bytomia

  Nie wiem na jakiej podstawie ktoś sobie wysnuwa tezy, że jakiś mikroczip to znamię bestii. Przecież większość informacji w takim czipie ułtawia życie w stopniu nieporównywalnym do tego co mamy teraz. Płatność – czip i z głowy. Sprawa w banku – czip i z głowy. Otworzyć samochód – czip i z głowy. Otworzyć mieszkanie – czip i z głowy.

  Póki co za jakiekolwiek czipy czy elementy komputeryzacji społeczeństwa. nikt się nikomu Chrystusa wyrzekać nie każe.

  1. Rozumiem Twoj tok myslenia. Zapewne nie czytasz blogu od dawna, ale w planach jest chip elektroniczny jako tatuaż:

   http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/10/cyfrowy-tatuaz-motoroli.html

   A jeszcze a propos ulatwiania. Nie wiem jak Ty, ale ja chcialbym miec wybor

   1. Chcemy siękogoś pozbyć- wyłączamy “chip” i z głowy 😉

 6. Ale beznadziejny sklep, bez pani ekspedientki z którą można pogadać, mam nadzieję, że te chipy opóźnią się w Polsce lub nie wejdą. Jak patrzę na taki sklep to mam poczucie wyobcowania mimo, że tam jacyś ludzie się kręcą i robią zakupy to jest tak jakoś pusto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: