Jessilyn Justice

Najnowsza odsłona serii X-Men porusza wody bluźnierstwa twierdząc, że Jezus był mutantem – i że Syn Boga jest jednym i tym samym z innymi najważniejszymi religijnymi postaciami.

„Nazywano mnie wieloma imionami przez wiele żywotów” mówi tytułowy charakter znany jako Apocalypse. „Ra, Kryszna, Jahwe.”

Fikcyjna historia opowiada o wszechmocnym En Sabah Nur, później znanym jako Apocalypse, który terroryzuje świat przez wieki wraz ze swoimi czterema jeźdźcami.

„Wszyscy jesteście moimi dziećmi, ale błądzicie, ponieważ podążacie za ślepymi przywódcami, ale teraz jestem. Jestem tu dla was” mówi Apocalypse.

Brzmi znajomo? To nie jedyne ściągnięcie z Biblii.

Zobacz zwiastun, aby zobaczyć co jeszcze innego twierdzi film.

 

 

Tłumaczyła Juleczka. Dziękuję w imię Jezusa.

 

______________________________

Czy to przypadek, że w ciągu kilku lat wypuszcza się na rynek filmowy masę filmów związanych z Biblią (ostatnio “Zmartwychwstały”) i równolegle filmy sciene fiction ukazujące postacie mitologiczne jako realne (luty 2016 – Bogowie Egiptu)?

Mam wielu znajomych, którzy łykną ten wytwór masonów jak żaba muchę. Te stare kosmiczne cywilizacje, wielobóstwo doskonale wpisują się w obraz tego filmu “Ra, Kryszna, Jahwe’ rzekomo to jedna i ta sama postać.

Ten film, którego premierę przewidziano na 27 maja 2016 roku ma na celu jedno: masowe pranie mózgu. Ma pokazać światu jak bardzo byli okłamywani przez religie, które mają jednego i tego samego boga. Tak mają – szatana.

To dlatego w tych, naszych czasach pozwalają nam poznać tak wiele prawdy zwłaszcza o kościele rzymskim, prawdy za którą w średniowieczu każdy jej głosiciel zostałby spalony na stosie.

Uważam, że przed takimi filmami należy ostrzegać i to przed premierą.

 

X-Men Apokalipsa jest kontynuacją poprzedniej wersji: “Przeszłość, która nadejdzie”.

Kiedy jeden z najniebezpieczniejszych i najpotężniejszych złoczyńców, Apocalypse, chce zniszczyć całą planetę, powstrzymać mogą go tylko X-Meni.

Tak więc Bóg przychodzący ze swoim gniewem ma być zwalczany przez niejakich X menów.

Myślicie, że ten film jest wyprodukowany tylko dla rozrywki widza? Widza, który do Biblii zajrzeć nie chce? Widza, który chętniej sięgnie do “proroctw” Nostradamusa niż księgi Objawienia?

Jak to w tym dzisiejszym filmiku wykazał autor, duch antychrysta już jest w ludziach. To ich pycha i egoizm. Ci ludzie z przyjemnością strawią truciznę tego filmu przedstawiającą Boga jako okrutnika.

Jak w ogóle powstał ten film, na czego bazie?

X-Men (ang. X-Men: The Animated Series, 1992-1997) – amerykański serial animowany opowiadający o przygodach ludzi, posiadających gen X, dający im nadludzką moc.

Z naszej perspektywy, badaczy prawdy okołobiblijnej, możemy się domyślać, że owi ludzie z genem X, posiadający nadludzką moc, to upadli aniołowie.