Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bert Clendennen – Znak bestii

Bardzo interesujący wykład o duchu antychrysta:

 

 

 

Updated: 18 marca 2016 — 11:21

20 komentarzy

Add a Comment
 1. co do ducha antychrysta jestem w zgodzie, ale znak bestia to samolubstwo? będąc samolubnym lub nie, mogę kupić i mogę sprzedać… jakoś mi to nie pasuje.

  1. ja to traktuje jako taka podpowiedź jaki typ czlowieka przyjmie znak

   1. tu masz rację typ czyli duch antychrysta będący w człowieku

 2. dosluchalem do 3:30 minuty,facet twierdzi ,ze tlumy juz sa w niebie co jest nieprawda,Jana 3:13 mowi wyraznie,ze nikogo z ludzi nie ma w niebie!

  1. “Powiedział
   też Jezusowi: Przypomnij mnie sobie, Panie, gdy przybędziesz do twojego królestwa.
   43 Zaś Jezus mu powiedział: Zaprawdę, powiadam ci, dziś będziesz ze mną w raju” Łukasz 23:42-43

   “Także zostały otwarte grobowce, i zostało wzbudzonych
   wiele ciał tych świętych, którzy zasnęli, 53 więc wyszli z grobowców po jego powstaniu,
   weszli do świętego miasta, i pokazali się licznym”

   Mateusz 27;52-53

   1. co do Lukasza 23:42-43 bledne wstawienie przecinka zmienia caly sens “zaprawde powiadam ci dzis , ze bedziesz ze mna w raju”

    jako potwierdzenie tej tezy podaje:

    Jana 20:17
    Rzekł do niej Jezus: «Nie zatrzymuj Mnie, jeszcze bowiem nie wstąpiłem do Ojca. Natomiast udaj się do moich braci i powiedz im: “Wstępuję do Ojca mego i Ojca waszego oraz do Boga mego i Boga waszego”

    chyba lotr nie wszedl do nieba jako pierwszy przed Chrystusem w dniu jego smierci.

    co do Mateusza 27 nie mam pewnosci ale swiete miasto to Jeruzalem ktore ma powstac na ziemi dopiero po 1000latach od sadu ostatecznego.

    Jana 14:3
    A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem.

    po co Chrystus mialby przygotowyc miejsce dla ludzi w niebie skoro ludzie juz tam przebywaja.

    1. Co do Mateusza…To gdzie w takim razie są Ci, którzy powstali z grobów gdy Jezus zmarł? Może Ci już czekali i mieli przygotowane miejsce. Przydatny jest też cytat “Tam przemienił się wobec nich: twarz Jego zajaśniała jak słońce, odzienie zaś stało się białe jak światło. A oto im się ukazali Mojżesz i Eliasz, którzy rozmawiali z Nim.” Z Mateusza 17;2-3 Więc jeśli się ukazali, to moim zdaniem są w niebie.

    2. No i po drugie, Eliasz został porwany na rydwanie do nieba. Aczkolwiek to mnie zastanawia. Jan Chrzciciel mówił że Eliaszem nie jest, zaś Jezus mówił że jest. Więc albo to mogła być metafora (W sensie że nie doszło do reinkarnacji, tylko Jan zastąpił Eliasza), albo Jan nie był tego świadomy.

     1. Jana 3:13
      I nikt nie wstąpił do nieba, oprócz Tego, który z nieba zstąpił – Syna Człowieczego.

      te slowa wypowiedzial Jezus….

      1. Myślę, że 3 rozdział Jana “dział się” wcześniej niż Mateusza 27. Lecz nawet jeśli, to czym jest to święte miasto, do którego wstąpili Ci umarli którzy wstali z grobów po śmierci Jezusa? I gdzie został porwany Eliasz?

       1. nie znam odpowiedzi na te pytania,a moze niebo i raj, to dwa rozne miejsca… i tam przebywaja obecnie…

  2. Bóg jest poza czasem a zatem z punktu widzenia Boga oni już są w niebie.
   Objawienie Jan otrzymał od Jezusa- to była wizja tego co ma stać się w przyszłości z punktu widzenia ludzkiego.
   Tak ja to widzę 🙂

 3. “Znak bestii to charakter ” – ciekawa wykładnia, ale zbyt uduchawiająca,
  Biblię czytamy od początku do końca. Objawienie też. Dlatego najpierw czytamy rozdział 7, gdzie jest mowa o pieczętowaniu sług Bożych przy pomocy pieczęci [7:2-8], a potem rozdział 9, gdzie jest napisane o ludziach nie mających pieczęci [9:4]. W obydwóch przypadkach chodzi o pieczęć taką jak na księdze czyli sfragis.
  W Obj. 13:16-18 czytamy nie o pieczęci, lecz o znamieniu (charagma), czyli o czymś, co musi naruszyć skórę człowieka. Pieczęć i znamię dotyczą innych grup ludzi i nie są tym samym.

  (16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia.”

  znaki czasów: biometryka, elektronizacja życia, mikrotechnologia, rozwój elektronicznej waluty, globalizacja ekonomiczna.

  Plus to nie musiałby być tylko jakiś mikrochip, to moze być przyszła technika ingerująca głęboko w dna, nanotechnologia wpływająca na umysł, razem z czymś do czczenia obrazu bestii (np coś jak oculus rift project)

 4. Rafał z Wrocławia

  Jest coś bardzo ciekawego. Usłyszałem też o tym ostatnio i wam napiszę, żebyście też o tym pomyśleli. On mówił o znakowaniu bydła i o tym, że znakuje się coś co już jest twoje. Bóg pieczętuje swoje sługi a szatan swoje, nie ma tu miejsca na decyzję człowieka, człowiek w momencie znakowania już do kogoś należy a znak jest tylko potwierdzeniem.

  Z duchem antychrysta, że to wywyższanie siebie, egoizm, zapatrzenie w siebie to moim zdaniem trafnie (niestety też tak czasem/często mam). Ale sam “człowiek grzechu, syn zatracenia, który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć, tak że zasiądzie w świątyni Boga dowodząc, że sam jest Bogiem” to moim zdaniem papież (nie konkretny ale każdy kolejny).

  A papieski tytuł Vicarius Filii Dei (Latin: Vicar or Representative of the Son of God) czyli po polsku Zastępca Syna Bożego (słowo wikariusz oznacza zastępce) jest moim zdaniem liczbą którą Bóg w Objawieniu nakazuje nam przeliczyć.

  1. wielce możliwe, biorę to pod uwagę…

   1. Rafał z Wrocławia

    No ja im bardziej ostatnio coś oglądam i słucham na ten temat to się to w ta stronę układa. Wiem, że już ci kiedyś pisałem o wykładzie “Dwa filary reformacji”, który opisuje co reformatorzy sądzili na temat antychrysta ale podeślę jeszcze raz bo na prawde zrobił na mnie wrażenie. Może komuś się przyda 🙂
    https://www.youtube.com/watch?v=pgzDogK0D7M

    I oglądałem jeszcze jedną serie jakiś czas temu która mnie powaliła.
    Pavel Goja “modlitwa Pańska”
    https://www.youtube.com/watch?v=Q3-gO70D2aU
    Nie wiem kto czyta mojego posta ale “czytelniku” proszę zobacz chociaż część i sam oceń czy to jest od Boga czy nie 🙂 U mnie skończyło się na tym, że widziałem wszystkie 7 częsci i chcę się tak modlić 🙂 będę jeszcze raz oglądał i wcielał w życie ;p

   2. Czyli jednak Jorge Mario Bergoglio… ?!

    1. Biorę pod uwagę różne opcje, a to z powodu naszej że tak się wyrażę nieczystości poznania.
     Otóż wiekszosć z nas zaczynała zapoznawac się z Biblią poprzez teksty o Biblii, a nie u samego źródła.
     Mamy zakodowane pewne wyobrażenia.

     Warto zapoznac się z widzeniem apokalipsy prof Veitha.

     Na dzień dzisiejszy widze to tak:

     Trump wygrywa wybory. Może on byc albo antkiem albo fałszywym antkiem.
     Tak więc mamy 2 scenariusze.

     1. Trump jako antychryst
     2. Trump jako fałszywy antychryst, ktos a la Hitler. Nawet taka gestykulacje ma.

     W pierwszym przypadku sprawa jest oczywista. Rozpoczyna się Wielki ucisk.
     W drugim zaś przypadku Trump tworzy fałszywe NWO, o którym nie będzie wiedział, że jest ono fałszywe, tak jak Hitler nie wiedział, że przegra.
     W kilku filmach z ostanich 2 lat pokazany jest reżim oraz tzw Ruch Oporu. Czyli powtórka z Solidarności Bolka, ale w skali światowej. Wtedy pojawiają się kosmici niszczą przy pomocy Ruchu Oporu NWO i pojawia się prawdziwy antychryst, władca wszystkich religii i być może będzie nim ktos z papiestwa, a byc może ze świata muzulmanów.

     Na tym etapie nikt nie może byc pewien jak sie to potoczy.

     Nie mniej jednak spełnia mi się oczekiwany typ roku 2017 jako początek WU. Może to będzie falszywy WU właśnie z Trumpem rozpoczynającym kadencje dokładnie od tego roku

    2. Rafał z Wrocławia

     Jacek, jeżeli to był odpis do mojej wypowiedzi to wg mojego zrozumienia nie tylko Bergolio jest biblijnym człowiekiem grzechu, synem zatracenia, antychrystem ale KAŻDY papież który przyjmował tytuł Zastępcy Syna Bożego (Vicarius Filii Dei). Nie wiem jak to ma się rozwiązać w czasach końca i w którą pójść stronę.

     A ostatnio zacząłem się też zastanawiać czy my (ogólnie chrześcijanie biblijni) nie popełniamy błędu z tymi 7 latami WU na końcu czasu. Zastanawiam się czy ten ucisk który miał trwać 1260 dni to czy nie chodzi o czas reżimu krk w świecie. Może to ma być w dwójnasób wypełnione. A prawdę mówiąc nie poświęciłem ostatnio za dużo czasu na przestudiowanie tego z Objawieniem i księga Daniela ;s Tak tylko również na przemyślenie wspominam.

     A Pavla Goję polecam gorąco 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: