Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Uchodźcy muszą udawać grzecznych, a gdy będzie ich dużo – zrealizują plan

Updated: 16 marca 2016 — 14:57

5 komentarzy

Add a Comment
  1. I ci naiwniacy myślą, że będą mieli wieczny bur…ekhm raj. Nie wiedzą jak bardzo się mylą. No cóż nad rodem Ismaela ciąży przekleństwo, co widać po tym zadufanym w sobie kolesiu.

  2. Stara maksyma rzymska głosi: za prośbą zawsze ma iść brzęk złota, a z groźbą szczęk miecza. Inaczej człowiek nie jest brany na poważnie.

  3. Z tym piciem alkoholu czy wyzywającym ubieraniem sie to racja no ale wiadomo ze religia to choroba umyslowa a zdzarty od podszewki islam pod przewodnictwem matki wszetecznic chce załadować Ziemii NWO , pokój i bezpieczeństwo. Pokoju sie mieczem nie zdobywa.

  4. Najazd mahometan to skutek duchowej śmierci Zachodu, który odrzucił nie tylko chrześcijaństwo, ale wszystko co prawdziwe…

    1. Gotquaran – ten kanał demaskujący islam “+Dawid Kuchta jesli zostanie tak jak jest to Polska nie ma szans i zostanie zislamizowana poprzez to ze ludzie gardza inofrmacjami / wiedza, sa ignorantami, naiwniakami plus w Polsce panuje lewica, poprawnosc polityczna, prawo UE jest ponad prawem polskim”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: