Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Godzina policyjna dla szwedzkich kobiet – wyjście z domu grozi gwałtem

Policja z Ostersund ostrzega kobiety przed opuszczaniem domów o zmroku. W mieście położonym na północy Szwecji doszło w ostatnim czasie do licznych przestępstw na tle seksualnym.

Apel lokalnych służb brzmi, jak przyznanie się do bezradności. Podczas specjalnej konferencji prasowej policja wprost przyznała, że nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa swoim obywatelkom. Od 20 lutego aż sześć kobiet padło ofiarą ataków. Doszło między innymi do próby gwałtu w samym centrum miasta w weekend i próby molestowania 10-letniej dziewczynki na przystanku autobusowym.

Jeśli lokalne władze umyślnie nie chcą zdradzić pochodzenia podejrzanych nie byłby to pierwszy tego typu przypadek w Szwecji. W styczniu w Sztokholmie ukryto, że azylanci odpowiedzialni byli za molestowanie, aby uniknąć wybuchu prawicowych nastrojów.”

http://www.polishexpress.co.uk/godzina-policyjna-dla-szwedzkich-kobiet-wyjscie-z-domu-grozi-gwaltem/

 

_____________________

Letniość kończy się zawsze w ten sam sposób a Szwecja jest tego przykładem.

Polacy również śpią, bo ich to nie dotyczy. Na razie.

 

 

 

Updated: 9 marca 2016 — 14:18

4 komentarze

Add a Comment
  1. To są zgniłe owoce lucyferiańskiej ideologii.

  2. ta pobłażliwość naprawdę kończy się źle, władze bezradne w ochronie własnych obywateli? Nie potrafią ująć sprawców, nikt za to nie odpowiada. To raczej przyzwolenie tych władz na to co się dzieje. Inaczej nie potrafię tego nazwać.

  3. krystyna kozdryk

    Pan ma w Szwecjii tez swoich ludzi bracia,zrozumcie ze cala ziemia jest Panska,wiec jesli tak sie dzieje to nie mamy panikowac ale podniesc nasze glowy i cieszyc sie ze zbliza sie naszych cial odkupienie

    mieszkam tutaj i widze jak ludzie,narazie pojedyncze jednostki ale Bozy ludzie wychodza jak nigdy przedtem na ulice Sztokholmu gloszac Ewangelie potwierdzona uzdrowieniami i zdobywaniem serc dla Jezusa.To wielka rzecz jak w ciemnosc traci moc w obliczu mocy Jezusa,to naprawde dzieje sie powtorzenie dziejow apostolskich kochani bracia,modlmy sie,o wiecej i pamietajmy o zwyciestwie Krzyza,blogoslawie Was i Piotra za odwage w imieniu Jezusa.
    Krystyna ze Sztokholmu

  4. Czuję że to co dzieje sie systematycznie w Szwecji to takie pole eksperumentalne dla elit, jak bardzo można wykręcić społeczeństwo i uzależnic od lewicowych rączek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: