Dziś w kieleckiej gazecie przeczytałem o wczorajszej akcji feministek świętokrzyskich:

 

Mimo że są lepiej wykształcone niż mężczyźni, to ich zarobki są o kilka, a nawet kikanaście procent mniejsze. Im wyżej w hierarchii zawodowej, tym większe różnice w wynagrodzeniach. O ile w średnich kadrach zarządzających mówimy o kilkuset złotych, o tyle na najwyższym szczeblu to już kilkanaście tysięcy różnicy. Męski świat nie pozwala kobietom na wans, choć są świetnie przygotowane, dlatego dziś wspólnie powinnyśmy domagać się naszych praw – mówiła Bożena Kizińska, przewodnicząca Forum Równych Praw i Szans Kobiet pod pomnikiem Henryka Sienkiewicza, gdzie rozpoczęła się manifestacja

http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/kielce/art/9468527,manifa-w-kielcach-o-dyskryminacji-i-prawach-kobiet-w-centrum-miasta,id,t.html”

 

Natomiast w tym samym mieście, czyli w Kielcach, odbył się spektakl uwłaczający kobietom i sprowadzający je do przedmiotu seksualnego:

 

 

“Jest to pierwsza i jedyna w Polsce wystawa seksownych fotografii funeralnych z kalendarza Lindner, producenta trumien. Wszystkie przedstawiają młode, piękne kobiety w stylizacjach retro pozujące przy trumnach. Wystawę można oglądać w foyer teatru do 3 kwietnia. Przeznaczona jest ona dla widzów dorosłych.

http://kielce.naszemiasto.pl/artykul/seksowne-zdjecia-z-trumnami-tylko-w-kieleckim-teatrze,3668264,artgal,t,id,tm.html

Pani Kizińska, dlaczego tutaj Pani nie było?

Od dawna wiedziałem, że środowisko tzw cyganerii artystycznej, aktorów, muzyków jest najbardziej zepsutym, ale to co pokazali przekracza granice przyzwoitości, a już na pewno łamie Prawo Boże. Kto może łamać Prawo Boże? Tylko przeciwnik Boga, za którym to idą osoby oddane owemu przeciwnikowi osoby. Pragnę przy tym zauważyć, iż te same osoby jak: dyrektor teatru, odwiedzający wystawę zapewne świętują tzw Boże Narodzenie.

Kto jest autorem scenariusza spektaklu „Wszyscy chcą żyć”?

Hanoch Levin (ur. 18 grudnia 1943 w Tel Awiwie, zm. 18 września 1999 tamże) – izraelski dramaturg, pisarz, poeta i reżyser teatralny.

Pochodził z rodziny religijnych Żydów, którzy w 1935 roku wyemigrowali z Łodzi do Palestyny. W latach 1964-1967 studiował filozofię na Uniwersytecie Tel Awiwu. W tym czasie pisał satyryczne artykuły do gazet studenckich.

 

Dlaczego więc p. Kizińska nie interweniowała w tej o wiele ważniejszej i bliższej jej miastu sprawie?

Dlatego, że tu nie chodzi o kobiety. Tu chodzi o rozbicie rodzin, gloryfikacje kobiet, wywyższenie   niczym Marii (Królowej Niebios) nad Boga Ojca.

Dowód?

W Warszawie również odbyła się socjalistów akcja:

“Organizatorzy Manify, grupa nieformalna “Porozumienie kobiet 8 marca”, podkreślają że prawo decydowania o swojej płodności jest prawem człowieka a przez organizowany protest chcą wyrazić swoje postulaty – żądają “dostępu do aborcji i antykoncepcji, edukacji seksualnej, godnych porodów i poronień, faktycznego wsparcia dla osób wychowujących dzieci”. Jak podkreślają, żądanie tych praw to prawdziwa obrona życia”

 

 

Jakże wymowne foto mówiące tysiącem słów:

antypatriarchat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/manifa-2016-warszawa-pomaszerowaly-pod-haslem-aborcja-w,3668210,artgal,t,id,tm.html

 

Feminizm, socjalizm, Islam, to wszystko ma jedną i te samą bazę: antychrześcijaństwo.

Wszyscy narzekają jak to jest źle w Polsce, ale wszyscy wspierają ten system. Jak to dzisiaj napisałem na fejsie pod informacją o Korze Oldze Jackowskiej z zespołu Maanam, jest ona ofiarą systemu szatana, którego wspierała. Ponoć musi wyprzedawać swój majątek, ponieważ to socjalistyczne państwo nie refunduje jej leków.

Antychrześcijaństwo jest zamaskowane, zawsze pod płaszczykiem jakiejś idei, tudzież wstrzykiwane w filmach, gazetach młodzieżowych. Jakie są tego efekty?

I znowu niechlubny przykład z Kielc:

“Mieszkańcy jednego z bloków przy ulicy Wiosennej w Kielcach boją się o swoje bezpieczeństwo. Wszystko przez… 15- letnią dziewczynę. – Boimy się wychodzić z mieszkań, bo butelki fruwają tu niemal codziennie. Panie sprzątaczki na bieżąco starają się porządkować klatki, ale za chwilę jest znowu to samo – skarżą się mieszkańcy.

http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/kielce/art/9471850,nastolatka-terroryzuje-mieszkancow-bloku-w-kielcach,id,t.html

 

Niedawno pytałem pewnego chłopaka, który się przeprowadził z podmiejskiej miejscowości do wieżowca, czy nie ma w bloku młodych bandziorków. Powiedział, że nie ma, ale pewna dziewczyna zatruwa mieszkańców klatki.

Powyższe dziewczyny kiedyś założą rodziny i zapewne udadzą się w stronę sukcesu. Niedawno widziałem na stronie jednej z firm MLM hasło: “bo sukces ma na imię kobieta”.

Bez względu na faktyczny sukcesy, owe kobiety zaniedbują dzieci, podrzucane babcią lub pozostawiane samym sobie.

Brawo, ale dla szatana, że w tak łatwy sposób omamia od 6000 tysięcy lat tą samą taktyką:

 

(1) A wąż był chytrzejszy niż wszystkie dzikie zwierzęta, które uczynił Pan Bóg. I rzekł do kobiety: Czy rzeczywiście Bóg powiedział: Nie ze wszystkich drzew ogrodu wolno wam jeść? (2) A kobieta odpowiedziała wężowi: Możemy jeść owoce z drzew ogrodu, (3) tylko o owocu drzewa, które jest w środku ogrodu, rzekł Bóg: Nie wolno wam z niego jeść ani się go dotykać, abyście nie umarli. (4) Na to rzekł wąż do kobiety: Na pewno nie umrzecie, (5) lecz Bóg wie, że gdy tylko zjecie z niego, otworzą się wam oczy i będziecie jak Bóg, znający dobro i zło.(6) A gdy kobieta zobaczyła, że drzewo to ma owoce dobre do jedzenia i że były miłe dla oczu, i godne pożądania dla zdobycia mądrości, zerwała z niego owoc i jadła. Dała też mężowi swemu, który był z nią, i on też jadł. (7) Wtedy otworzyły się oczy im obojgu i poznali, że są nadzy. Spletli więc liście figowe i zrobili sobie przepaski. (8) A gdy usłyszeli szelest Pana Boga przechadzającego się po ogrodzie w powiewie dziennym, skrył się Adam z żoną swoją przed Panem Bogiem wśród drzew ogrodu. (9) Lecz Pan Bóg zawołał na Adama i rzekł do niego: Gdzie jesteś? (10) A on odpowiedział: Usłyszałem szelest twój w ogrodzie i zląkłem się, gdyż jestem nagi, dlatego skryłem się.”

 

Ewa była pierwsza kobietą sukces. Sorry “sukcesu”. Chciała owoc godny pożądania.

Co się stało z mężczyzną, który posłuchał nieroztropnej kobiety?

Stał się razem z nią nagi. Skutki tego mamy do dzisiaj, a kobieta zgodnie z zapowiedzią z Biblii rodzi w bólach.

 

Uwaga. Żeby nie było. Jeszcze raz jestem zobowiązany zakomunikować, że cenię i szanuje kobiety, ale nie te które łamią Prawo Boże.

Koresponduję z wieloma osobami. Większość to kobiety. Korzystam z ich mądrych rad, co nie tylko wpływa korzystnie na jakość bloga, ale na moją psychikę 🙂

 

Niech będą błogosławione wszystkie Bogu oddane kobiety.

Amen.