1. Nie wiem czy 19 marca będzie dobrym terminem na zjazd. Temperatura ma oscylować między 7 stopni na onet.pl a -2 na meteoprog.

Chyba warto zaczekać do jakiś min 12 stopni.. Co o tym myślicie?

Poza tym czego oczekiwalibyście bardziej: wykładu, jesli tak to czy dla początkujących narodzonych, czy tylko spotkania i wymiany zdań?

 

2. Coś jest na rzeczy z tym 1050 leciem chrztu Polski i zarazem zjazdem młodzieży w Krakowie.

Papiez mający w tych dniach być nie wiem czy wiecie, ale wycofał się z nakazu zakwaterowania imigrantów mówiąc, że mamy do czynienia z arabska wiosną…/.

 

Papież Franciszek: Mamy do czynienia z inwazją arabską

 

Myślę że ta zmiana frontu wynika z działalności internautów zangazowanych w rozpowszechnianie prawdy o Islamistach. Czyli jest to dobry kierunek. Papiez chce być modny ale jednocześnie realizować cele.

 

Coraz bardziej zauważam, jak wazna jest modlitwa o Polaków. Żyją w totalnym odlocie. Z 80% łyka te kłamstwa o uchodźcach z dziećmi i kobietami, kiedy tam prawie wcale kobiet nie ma.

 

 

3. Jeszcze raz proszę osoby negujące moja osobę, aby nie wchodziły na blog. Zaoszczędzą sobie czasu i mnie nerwów.

Nie bądź hipokrytą, nie wchodź na blog kogoś kogo nie lubisz.

Ja tego nie robię. Nie wchodzę na blogi osób, które postrzegam źle

 

 

4. Rozumiem, że jest częśc osób napełnionych strachem zwłaszcza po obejrzeniu tego słynnego już filmu:

 

Szturm na Europę Potwierdza się najgorszy scenariusz Rotszyldowie szykują rzeź Europie

 

Dlatego przypominam mój tekst o strachu:

 

http://detektywprawdy.pl/2015/09/23/chrzescijanie-i-strach/

Ps 91

(1) Kto mieszka pod osłoną Najwyższego, Kto przebywa w cieniu Wszechmocnego, (2) Ten mówi do Pana: Ucieczko moja i twierdzo moja, Boże mój, któremu ufam. (3) Bo On wybawi cię z sidła ptasznika I od zgubnej zarazy. (4) Piórami swymi okryje cię. I pod skrzydłami jego znajdziesz schronienie. Wierność jego jest tarczą i puklerzem. (5) Nie ulękniesz się strachu nocnegoAni strzały lecącej za dnia, (6) Ani zarazy, która grasuje w ciemności, Ani moru, który poraża w południe. (7) Chociaż padnie u boku twego tysiąc,A dziesięć tysięcy po prawicy twojej, Ciebie to jednak nie dotknie. (8) Owszem, na własne oczy ujrzysz I będziesz oglądał odpłatę na bezbożnych. (9) Dlatego, że Pan jest ucieczką twoją, Najwyższego zaś uczyniłeś ostoją swoją, (10) Nie dosięgnie cię nic złegoI plaga nie zbliży się do namiotu twego, (11) Albowiem aniołom swoim polecił,Aby cię strzegli na wszystkich drogach twoich. (12) Na rękach nosić cię będą, Byś nie uraził o kamień nogi swojej. (13) Będziesz stąpał po lwie i po żmii, Lwiątko i potwora rozdepczesz. (14) Ponieważ mnie umiłował, wyratuję go, Wywyższę go, bo zna imię moje. (15) Wzywać mnie będzie, a Ja go wysłucham, Będę z nim w niedoli, Wyrwę go i czcią obdarzę, (16) Długim życiem nasycę go I ukażę mu zbawienie moje.

 

 

 

5. Zapraszam nowych czytelników do komentowania. Zawsze znajdzie sie bratnia dusza i pomoże Wam w odpowiedzi na dręczące Was pytania, problemy.