Autor nie dopowiedział tylko o kilku ważnych sprawach.

Jak słusznie zauważył, to socjaliści stworzyli taki stan rzeczy, ale socjaliści realizują plan islamizacji kraju, na zlecenie. To nie jest tak, że tylko szwedzcy socjaliści postanowili sprowadzić muzułmanów i nadać im specjalne przywileje.

Taka jest cała Europa. To nakazują nam Polakom zrobić Niemcy, mające ten sam problem co Szwedzi. Jeśli więc nie jest to suwerenna decyzja szwedzkich socjalistów, to kogo? Kto stoi ponad wszystkimi socjalistami świata?

Człowiek reprezentujący najbardziej wpływową instytucje na świecie:

 

Papież Franciszek obłudnie wzywa o otwarciu granic dla uchodźców

 

 

“Papież Franciszek: niech każda parafia w Europie przyjmie uchodźców

Papież Franciszek zaapelował do wszystkich parafii, wspólnot religijnych, klasztorów i sanktuariów w całej Europie o przyjęcie uchodźców. Podczas spotkania z wiernymi na modlitwie Anioł Pański ogłosił, że uchodźcy zostaną też przyjęci w Watykanie.”

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Papiez-Franciszek-niech-kazda-parafia-w-Europie-przyjmie-uchodzcow,wid,17825012,wiadomosc.html?ticaid=11692b

 

Czy widzimy zbieżność? Pan Bergoglio ma identyczne zdanie z komunistami.

Czy wiecie jakie jest święto 1 maja co roku obchodzone?

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/05/1-maja-czyli-swieto-satanistow.html

 

To oni realizują swój plan krok po kroczku.

Dlaczego w tym roku odbędą się zarówno: akt ponowienia Polski królowej Niebios, jak i Światowe Dni Młodzieży? Polska jest ostatnim bastionem antyislamizmu.

Islam chce dokonać tego, czego komunizm nie zdołał – zniszczenia chrześcijaństwa.