Droid sphero BB-8 Star Wars

Jest do kupienia w sieci (korporacji) Orange za 69zł.

Oto opis drodia:

“Urządzenie pożądane przez fanów Gwiezdnych Wojen ale także wszystkich miłośników mobilnych zabawek. BB-8 nie tyle przypomina robota z najnowszej części sagi, on po prostu jest jego miniaturową wersją. Nawiązania do filmu znajdziesz również w funkcjonalności BB-8, aplikacja umożliwia nagrywanie i odtwarzanie holograficznych wiadomości, a także korzystanie ze wszystkich możliwości rozszerzonej rzeczywistości. Wbudowane algorytmy sztucznej inteligencji umożliwiają pełna interakcja z robotem. BB-8 kręci głową, okazuje dezaprobatę, wpada w panikę, wyraża radość. Unikalny design Star Wars, możliwość wyświetlania treść AR, robot generuje specyficzne dźwięki rodem z filmu, jest w stanie wyświetlać holograficzne wiadomości. Możliwość sterowania urządzeniem za pomocą urządzeń z systemem operacyjnym Andorid i iOS oraz poprzez komendy głosowe.”

http://www.orange.pl/klienci_ind/smart_plan_lte__/telefony/brak_producenta/droid_sphero_bb-8_star_wars?loyalty=24&commitmentId=477&offer=5427&rateplan=XT_5665&processType=NEW&fixConvergence=false&gclid=CMjqs9W2n8sCFYIK0wodSNcGGQ

 

Ostatnio czytam świetny, o ile nie powiedzieć wybitny tekst o proroctwach Daniela w kontekście Apokalipsy i czasów końca i wydaję mi się, że będziemy jeszcze musieli poczekać do końca kalendarza żydowskiego na przyjście Pana Jezusa. Wg owego kalendarza mamy rok 5777, a więc 23 lata do zakończenia Wielkiego Ucisku, który rozpocząłby się mniej więcej za 16 lat, czyli w 2032 (2+3+2=7).

Niemniej jednak 2017 rok jest wielce reklamowany w filmach.

To może byc tak, jak opisywałem w recenzji Gwiezdnych Wojen: fałszywy Wielki Ucisk, tzw NWO obalają rebelianci NWO. Wtedy pojawia się nasi “stworzyciele” z kosmosu – Annunaki itp dający nam wszystko: leki na raka, nowoczesność, ale tylko za przyjęcie znaku bestii.

Opisze to niebawem głębiej na podstawie czytanych przez mnie interpretacji Daniela.

 

Wracając do robota. Pomyśleć, że taki prosty droid kosztuje tylko 69zł i jest dostępny w roku 2016. To co będzie za 10lat?!