Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Postsłowiańskie granice się powoli zamykają. Słowenia stosuje mobilny mur na granicy z Austrią. Wieści ws uchodźców.

 

Słowackie służby 24 lutego przeprowadziły ćwiczenia przy ochronie granic z udziałem specjalnej mobilnej bariery, która ma być stosowana przeciwko napływowi imigrantów.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych poinformowało, że barierę można rozłożyć w krótkim czasie na długości kilku kilometrów. Słowacja takie zastosowanie ma przeprowadzić na razie na granicy z Austrią.”

 

Węgry drutem kolczastym na granicy z Rumunią:

 

“Kolejna fala uchodźców jest już na granicy Grecji z Macedonią. Wydano pozwolenie na przepuszczanie do 8,5 tys. osób dziennie. Wiktor Orban nie czeka i zapowiada budowę ogrodzenia na granicy z Rumunią. Pomiędzy dwoma krajami powstaną 443 kilometry stalowego płotu zwieńczonego drutem kolczastym. “Gangi uchodźców nie będą polować na nasze żony i córki” – twierdzi Victor Orban i wydaje polecenie do rozpoczęcia prac budowlanych”

http://www.naszestrony.co.uk/uk/wielka-brytania/7063-victor-orban-odgrodzi-drutem-kolczastym-wegry-od-rumunii.html

 

Tymczasem w Kosowie niszczone są kościoły:

Rząd tzw Polski póki co bierny na rozkaz UE o przyjęciu przez Polskę 200tys uchodźców:

Komisja UE do Polski: Macie przyjąć 200 tyś imigrantów!

 

Słynna Syryjka chce zdelegalizować Islam w Polsce:

 

 

 

Shaded szuka biegłego prawnika. Chce zdelegalizować islam i Koran

Miriam mówi także, że nie ma szans na asymilacje muzulmanów z chrzescijanami:

 

 

 

Muzułmanin edukuje co robić jesli dziewczynka zostanie zgwałcona:

 

Muzułmanin mówi co zrobić ze zgwałconymi dziewczynkami. „Dziewczynka może zostać prostytutką” [Video]

 

Mark Zuckeberg:

Założyciel Facebooka zapowiedział, że firma podejmie niezbędne kroki w celu wykrywania mowy nienawiści skierowanej przeciwko nielegalnym imigrantom.’

http://prostozmostu.net/swiat/mark-zuckerberg-nie-ma-miejsca-na-mowe-nienawisci-na-facebooku-wobec-imigrantow

 

 

Niemcy: Na placu budowy meczetu znaleziono martwą świnię z napisem “Mama Merkel””

 

Agencja DPA poinformowała o znalezieniu na placu budowy meczetu w Lipsku martwego zwierzęcia na którym ktoś napisał czerwoną farbą “Mama Merkel” (niem. Mutti Merkel). Incydent został potępiony przez burmistrza Lipska.

 

http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz%2Fniemcy-na-placu-budowy-meczetu-znaleziono-martwa-swinie-z-napisem-mama-merkel-

 

 

Według mojej oceny, albo pojawi się dyktator rozwiązujący problem uchodźców, albo kraje post słowianskie trafią w strefę Rosji.

Realizuje się zarówno Plan III wojen światowych jak i proroctwo o 10 królestwach czasów końca.

 

 

Updated: 29 lutego 2016 — 15:12

23 komentarze

Add a Comment
 1. Jankes nawarzył tego piwa, a szwab ma je wypić ( germamerykanów jest sporo w juesej więc licho lobbują )…Co za chichot historii.

 2. Nie ma to jak chronić czegoś co już i tak jest skończone. ” Kamień na kamieniu tu nie zostanie”

 3. To jest Słowenia a nie Słowacja.

  1. chyba faktycznie pomylili się autorzy tego tekstu.

 4. Tak patrzę na ten mobilny mur i nie widzę przeszkód by szarańcza go nie obeszła lub powaliła bo co to za mur z materiału czy co? Zanim oni go rozwiną to ci zdążą przejść w innym miejscu. Poza tym jeśli już mowa o murach to jak juz pisałem kiedyś wygnać setki świń na łąki i niech się pasą to daje 100% pewność, że uchodźcy, imigranci czy jak ich tam zwą nie przejdą tej bariery złożonej z trzody chlewnej. Druga sprawa to jakim prawem chcą narzucic Polsce przyjęcie tak ogromnej liczby tej szarańczy? Z tego co pamiętam Kopaczowa fafloczyła coś o 7 max 11 tyś a tu nagle walą z grubej rury mówiąc 200 tyś??! Przecież to jest farsa i jeśli Pisowcy się ugną a podejrzewam iz jest to tylko kwestia czasu to ludzi ich po prostu rozniosą. Oczywiście niemałą zasługę będzie miał w tym wszystkim Miś Petru ze swoimi zaKODowanymi bojownikami! Wówczas będzie mógł wykorzystać falę niezadowolenia społecznego i przyciągnąć większość pod skrzydełka obrońców demokracji. Jeśli do tego kociołka dodamy to, iż jest on finansowany przez Sorosa czyli kasy mu nie braknie oraz gorące polskie głowy które wpierw działają a później myślą to mamy gotowy przepis na polski Majdan o którym zresztą otwarcie mówił psychopata Niesiołowski w wywiadzie telewizyjnym!!! Zapomniałem jeszcze o magicznym rytuale jaki szykują opaśli purpuraci którzy zapewne nawoływać będą przy okazji do postawy chrześcijańskiej i przyjmowania biednych uchodźców pod strzechy! Obym sie mylił ale lato w Polsce może być naprawdę gorące!! Jeśli nasze modlitwy pomogą i choć część ludzi się opamięta to jest szansa, że Polska się jakoś wybroni, W przeciwnym wypadku może nas czekać bratnia pomoc z zachodu i wschodu przy okazji. I kto wówczas będzie bronił swych ojców i matki? Fejsbukowe cioty, które na wieść o wojennej zawierusze co najwyżej “like” nie dadzą i wstawią jakiegoś głupawego emota czy mema??!

  1. Walczymy ze zwierzchnościami duchowymi, które kontrolują owych mahometańskich nieproszonych gości oraz innych sługusów Złego.

  2. Dlatego tak ważna jest nasza piątkowa modlitwa o ochronę kraju przed muzułmaństwem i innymi zwierzchnościami demonicznymi, którą osobiście odmawiam codziennie, a na głos od 2 tygodni odczytuję podczas nabożeństw. Starsi w moim zborze w pełni popierają tę inicjatywę, aczkolwiek o “happeningu” KRK z Asztarte w roli głównej 4 maja dowiedzieli się ode mnie. Detektyw Prawdy był jednak wcześniej czujny, więc toczymy ten bój.

 5. Wszyscy zaangażowali w walkę z imigrantami i Islamem, a mało kto zauważył, że to wszystko płynie z góry i media właśnie tego od Was oczekują! Ja zauważyłem coś jeszcze mieszkając w Anglii w mieście które jest zalane muzułmanami. Że to są życzliwi ludzie, ich dzieci wyglądają na szczęśliwsze od tych, które często widuję na polskich podwórkach, a kobiety dogadują się z mężami doskonale. Faktem jest, że wiele z tych rodzin żyje tutaj już od dziesiątek lat, nawet od początku XX wieku. Ale nie dawajcie sobie mydlić oczu, ktoś nakręca Waszą nienawiść i doskonale mu to wychodzi 🙂

  1. http://detektywprawdy.pl/2015/02/21/isis-celowym-tworem-czasow-konca/

   ale to co Ty piszesz, to promil przypadków.
   W Szwwecji, Francji, Niemczech są kolosalne z nimi problemy, ale nienawiśc jest podkręcana.

   1. o nie nie, ludzie są wszędzie tacy sami, i we wszystkich jest tyle samo dobra (czy zła, jeśli kto woli). Normalne rodziny to większość, patologia to promil. Ale rzeczywiście, jak ściągają na siłę uchodźców, to wśród nich jest większy odsetek przestępców itp. Po kilku miesiącach zupełnie inaczej zacząłem ich oceniać…

  1. Ohyda spustoszenia…

  2. kobieta 39 = 36 – 666 w czerni i ucięcie głowy… przykre ale oznacza smoka atakującego dzieci Boże

  3. spirytualna bestia pobudza i wytwarza w ludziach – przemoc, nienawiść, żądze śmierci, ządze władzy i ciała

   1. Chroń nas Panie Jezu

 6. Zastanawia mnie tylko Wojciechu dlaczego akurat znowu taki filmik został nakręcony skarpetką.

  1. może zła konwersja, może model telefonu ze starą kamerką

   1. Znowu…..”Nie bójcie sie zabijających ciało pózniej już nic zrobić nie mogą” Nie bójmy sie. Nie dajmy sie zastraszyć kochani.

  1. Komentarz groxta:
   https://www.youtube.com/watch?v=PA99bztes5w
   Zniszczenie Nierządnicy zbliża się!!!!!!!

 7. “Inwazja islamu pustym Koniem Trojańskim żydowskiego terroru”. konkluzja: “Różnica pomiędzy Koniem Trojańskim a pustym Koniem Trojańskim jest prosta do zrozumienia, w Koniu Trojańskim ukryto wojowników, którzy po dostaniu się do miasta otworzyli jego bramy napastnikom, to dla różnicy w pustym Koniu Trojańskim nie ukryto nikogo. Tam nie ma wojowników. Islam jak Koń Trojański jest wpuszczany do serca Europu po to, aby ukryć fakt, ze ten Koń jest już faktycznie niepotrzebny, bo żydzi i tak już znajdują się we wnętrzu tej twierdzy i wyżynają jej mieszkańców. Akt ten już trwa i teraz trzeba dorobić do tego fałszywe papiery”. cały tekst: http://gazetawarszawska.com/pugnae/2187-inwazja-islamu-pustym-koniem-trojanskim-zydowskiego-terroru
  Pomijam oczywiście język jakim tekst ten został napisany. Wystarczy zamiast “Zydostwo” wstawić “Illuminati”.
  Bracia, pamiętajmy, że IM właśnie o to chodzi abyśmy znienawidzili muzułmanów.

  1. Zgadzam sie i jeszcze abysmy dostali bron i zabijali w “obronie” Ja osobiscie w razie “W” bede wolał być zabity przez kogokolwiek niz zabić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: