Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Papież Franciszek traci zimną krew kiedy jego czciciele są zbyt blisko”

Pan Bergoglio, zwykły człowiek, traci opanowanie

papiezfranek

 

 

 

 

 

 

 

Geoffrey Grider

 

Papież Franciszek krzyczał do fanatyka w tłumie używając hiszpańskiego wykrzyknienia: „Nie bądź samolubny, co się z tobą dzieje, nie bądź samolubny!”

 

A nie jestem już na świecie, ale oni są na świecie, a ja idę do ciebie. Ojcze Święty, zachowaj w twoim imieniu tych, których mi dałeś, aby byli jedno jak i my.” Ewangelia wg św. Jana 7-11

 

Watykan twierdzi, że papież Franciszek jest zastępcą Jezusa Chrystusa na tym świecie oraz jego absolutnym przedstawicielem. I tak jak to czynił Jezus w Biblii, tak i papież pozwala, by ludzie oddawali mu cześć krzycząc, szlochając i rozpaczliwie próbując go dotknąć, bo myślą, że da im to ‘błogosławieństwo”. W zeszłym roku kongresmen Bob Brady ukradł nawet szklankę z częściowo wypitą przez papieża wodą i przekazał ją bliskim znajomym i członkom rodziny, by z niej pili. To szalone, nieprawdaż? W Meksyku zrobiło się równie nienormalnie, gdy tłum usiłował ściągnąć „ojca świętego” do swojego poziomu, by uzyskać „błogosławieństwo”. A otrzymali w zamian wnerwionego papieża Franciszka w komplecie z jego obłąkanymi oczami i nabrzmiałymi żyłami na szyi.

 

Co zrobiłby w tej sytuacji Jezus?

 

Papież przejawił rzadką oznakę gniewu podczas swojej wizyty w Meksyku po tym, jak gorliwy tłum szarpnął go za ramiona powodując, że biskup Rzymu się przewrócił. Franciszek przebywał we wtorek na stadionie zachodniego miasta Morella i witał wiernych na mszy polowej dla młodych.

 

Jednakże gdy jakaś gorliwa osoba pociągnęła jego szatę, spowodowała, że papież przewrócił się na przykutego do wózka mężczyznę. I choć Franciszek wstał i pocałował tego mężczyznę w głowę, to nie krył swojej irytacji.

 

Głowa Kościoła rzymskokatolickiego wykrzyknęła: „No seas egoísta. Qué te pasó, no seas egoísta!”, co przekłada się jako „Nie bądź samolubny, co się z tobą dzieje, nie bądź samolubny!”

 

Jeżeli przeczytacie werset biblijny na początku niniejszego artykułu, zauważycie, iż Jezus używa tytułu „Ojciec Święty”, gdy mówi o swoim Ojcu, Bogu Abrahama. Zastanawiam się więc dlaczego katolicki papież również jest nazywany „ojcem świętym”, kiedy jest to imię samego Boga?

 

Tłumaczył Jacek. Dziękuję w imię Jezusa.

 

 

 

Updated: 19 lutego 2016 — 10:07

5 komentarzy

Add a Comment
  1. Uważam, że miał prawo się zagniewać, bo zachowanie tych ludzi było rzeczywiście głupie. Choć i prawdą jest to, że sam pozwala na taką zbiorową histerię na swoim punkcie.

    1. Jak nauczają ludzi że papież i magisterium są niemylną wykładnią Słowa Bozego, czyli są pośrednikami do błogosłąwieństwa Bozego inaczej, to nie ma co się dziwić że ich wierni lecą do nich jak do bożków.

      1. Oni robią z papieża właściwie boga w ludzkim ciele, a tu klops- papie puściły nerwy. Okazuje się, że papa nie ma nawet anielskiej cierpliwości 🙂

  2. Eh, kolejne ohydne bałwochwalstwom i ogłupianie ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: