Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Papież Franciszek okrzyknięty gwiazdą rocka czasów końca organizuje bezprecedensowe spotkania na Kubie i w Meksyku”

ortodoxpapiez

 

 

 

 

 

 

 

Zanim przeczytacie poniższy tekst, zwróćcie uwagę na krzyż wiszący na ścianie pomiędzy nimi. Mamy bardzo znajomy symbol z towarzystwa Czaszki i piszczeli. Jak tym razem katolicy wytłumaczą ten symbol? Rogi papieża wyjaśnili sobie językiem migowym.

 

 

Geoffrey Grider

 

Franciszek spotkał się w piątek z patriarchą Cyrylem na pierwszym spotkaniu papieskim z głową rosyjskiego Kościoła prawosławnego, co jest historycznym momentem podczas tysiącletniej schizmy, która podzieliła kościół.

 

A kobieta była ubrana w purpurę i szkarłat i przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami. Miała w swej ręce złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości swego nierządu. A na jej czole wypisane było imię: TAJEMNICA, WIELKI BABILON, MATKA NIERZĄDNIC I OBRZYDLIWOŚCI ZIEMI.” Obj 17:4,5 (UBG)

 

Papież Franciszek usiłował dokonać czegoś, czego żaden papież nie ośmielił się zrobić na przestrzeni ostatniego tysiąca lat. Spotkał się z głową RKP w neutralnej lokacji na Kubie, by omówić, jak rozpocząć proces jednoczenia.

 

Papież Franciszek i patriarcha Cyryl objęli się i złożyli jeden drugiemu pocałunek w policzek, gdy spotkali się w pokoju w drewnie dla VIP-ów na lotnisku międzynarodowym Jose Marti na Hawanie. Dwaj przywódcy kościelni przeszli następnie do pary krzeseł o prostym oparciu obróconych pod kątem. Splatając na kolanach dłonie, obaj sporadycznie gestykulowali i kiwali głowami podczas rozmowy. Odbyli dwugodzinną „prywatną konwersację”, a następnie podpisali wspólną deklarację.

 

„Jesteśmy braćmi” – powiedział Franciszek obejmując Cyryla. „Sprawy są teraz prostsze” – zgodził cię Cyryl, gdy wraz z papieżem wymienił trzy pocałunki w policzek. „To wola Boga” – powiedział Franciszek.

 

Wszystkie relacje informacyjne używały określenia „chrześcijaństwo”, by opisać obydwie grupy, nie dajcie się jednak zwieść. Papież Franciszek i patriarcha Cyryl reprezentują dwa odłamy rzymskiej Nierządnicy Babilońskiej, którą cesarz Konstantyn stworzył w 325 r. n. e. Ludzie ci nie są wierzący biblijnie, a żadna z tych dwóch grup nie jest chrześcijańska.

 

Całe to spotkanie jest częścią planu papieża Franciszka, by stworzyć globalną Religię Światową z Watykanem jako tytularną jej głową. Po odbyciu spotkania na Kubie papież poleciał do Meksyku, gdzie przywitany został przedstawieniem na miarę koncertu rockowego z niebieskimi reflektorami oświetlającymi scenę oraz estradą i tłumami machającymi żółtymi chustkami. Kiedy jego czarterowy samolot się zatrzymywał, mariachi śpiewali serenady, a ludzie krzyczeli: „Bracie Franciszku, już jesteś Meksykaninem!”

 

Oto teatr czasów końca, a my siedzimy we pierwszym rzędzie obserwując, jak tworzy się historia.

 

Tłumaczył Jacek. Dziękuje w imię Jezusa Chrystusa.

 

 

Updated: 14 lutego 2016 — 10:04

43 komentarze

Add a Comment
 1. „To wola Boga” – powiedział Franciszek.Chyba bożka Lucyfera!!!
  Jan Paweł 2 powiedział, że “chrześcijaństwo” ma dwa “płuca”.Jedno katolickie, a drugie prawosławne.Bestia z 2 drogami symbolizująca jedną, światową religię w Apokalipsie ma 2 rogi, czyli 2 rogi to katolicyzm i prawosławie, wszystko się zgadza.Mi się wydaje, że teraz cała ta “religia” wędruje na Wschód.Budynek jednej, światowej religii w kształcie piramidy jest w Astanie w Kazachstanie, czyli na Wschodzie.
  http://www.secretsofthefed.com/wp-content/themes/goodnews47/framework/scripts/timthumb.php?src=http://www.secretsofthefed.com/wp-content/uploads/2014/06/82673az_foster_astana1.jpg&h=315&w=599&zc=1

  1. ta piramida reprezentuje “brzemię Egiptu” pod którym jest cała ziemia, m. in. idolatria etc takze jeśli się spotykają pod piramidą, to spotykają się pod brzemieniem grzechu

 2. A co z protestantami? Wsumie zastanawia mnie to. Przecie nie mamy glowy kosciol ( Glowa kosciola jest Chrystus) Chyba ze cos mnie ominelo.

  1. spokojnie, to KRK próbuje zrobić na świecie wrażenie, że “buduje mosty porozumienia” z resztą chrzescijaństwa ,(podczas gdy nie budują tych mostów na gruncie biblijnym, bo wtedy KRK przestałby być KRK – kult maryjny, czysciec etc to ich wyróżnia, straciliby “twarz”) natomiast faktycznie to dogadują się po prostu ze swoją jakby mimiczną kopią – prawosławiem, ortodoksami, czasem charyzmatykami z ruchu wiary (Beny Hin regularnie ponoc zawituje do watykanu, może po rozkazy..) etc (tam też baaardzo lubią tradycje przez duże T), a reszta jest pomijana – przecież nie usłyszycie w TV stanowiska antyekumenicznego w oparciu o Biblie zborów chrzescijańskich (to by bylo zbyt gorszące dla świata..), a tak promuje sie ” religijna jedność” która prowadzi do jedności nowego porządku.

 3. Proszę o zwrócenie uwagi na nakrycie głowy patriarchy Cyryla na załączonym zdjęciu; tzw. kukolu. Według tradycji biały ma mieć umieszczone postacie serafinów (można zobaczyć inne wyobrażenie np. na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Kukol). Na tym zdjęciu, które zamieścił Piotr ja widzę zakamuflowane cyrkle z węgielnicami. Nad nimi starożytny (u Hetytów mógł być używany już 2000 lat pne) symbol słońca czyli krzyż. Kto się za nim wiadomo.

  1. Uciekło dziwnie słowo; “Kto się za nim kryje wiadomo.”

 4. Powszechna implantacja mikrochipów we Włoszech zaczyna się od 2016 roku. Przeciwnicy będą ukarani grzywną i więzieniem. Jak powiedział włoski premier Matteo Renzi, „w ciągu dwóch lat każdy będzie miał pod skórą mikrochip”. To już po zatwierdzeniu projektu ustawy o amerykańskiej bazie i o implantacji mikrochipów pod skórę wszystkim Włochom. Włochy są trzecim krajem, po USA i Szwecji, który dołączył do programu wszczepiania mikrochipów pod skórę.

 5. Piotr. Katolicy akurat tutaj nie muszą nic tłumaczyć. To jest krzyż prawosławny, nie katolicki. Te piszczele są dla nich ( prawosławnych ) symbolem tego, że Jezus pokonał śmierć, dlatego na krzyżu znajdują się pod stopami Jezusa.

  1. tak ja wiem, że prawosławny, widac po dolnej części.
   Jednakże Bergoglio mógł zaprotestować.
   Na Filipinach użyl rzekomego znaku milości stsowanego właśnie na Filipinach.

   1. Myślę, że nie mógł, ponieważ był gościem.
    Ponadto, jestem przekonana, że żaden mnich prawosławny nie pozwoliłby na zdjęcie krzyża w swoim pomieszczeniu. Krzyż jest dla nich symbolem wiary.
    Myślę, że potrzebujemy trochę głębiej rozumieć pewne sprawy.

     1. Piotruś, ja myślę: głębiej,
      Ty myślisz: szerzej ?

      1. Dziś na nabożeństwie dotknął mnie taki fragment nauczania, że Pan patrzy na serce bardziej, niż na słowa modlitwy. Myślę też ze bardziej patrrzy na to ci jest w sercach jego ludu niż w znakach którymi próbują to opisać. Jest wiele szczerej, głębokiej wiary w ludzie prawosławnym, pomimo znaków, którymi to wyrażają. W ludzie ewangelikalnym nie ma znaków, jest dużo słów, nie koniecznie idzie za tym głębią serca. To miałam na myk mówiąc o głębszym patrzeniu.

       1. Przepraszam za błędy.:(

      2. ja właśnie zgłębiłem owe linki 🙂

  2. golgota = miejsce czaszki

   1. Dokładnie tak. Stąd ten symbol w prawoslawiu.

    1. od kiedy oficjalnym symbolem Golgoty jest czaszka i piszczele. Poproszę o link ze źródłem historycznym

     1. Przepraszam.
      Się nie znam.
      Nie ogarniam.
      Przepraszam.
      Nie mówię.

      Jedyne co jest faktem, co jest w Słowie, to że Golgota, po aramejsku czaszka, po łacinie kalwaria, to miejsce gdzie umarł nasz Pan.

      1. tak zgadza się, ale złączone kości i czaszka to symbol właśnie Bractwa Czaszki i piszczeli. Skull and bones.
       W slowie też jest napisane np

       (wersja Tysiąclatki KRK)

       (48) Bo wejrzał na uniżenie Służebnicy swojej. Oto bowiem błogosławić mnie będą odtąd wszystkie pokolenia,

       A teraz wersja choćby Biblii Warszawskiej

       “”48) bo wejrzał na uniżoność służebnicy swojej. Oto bowiem odtąd błogosławioną zwać mnie będą wszystkie pokolenia”

       Takie rzeczy stały sie podstawą do kultu maryjnego

       Takie detale są istotne dla mnie jako poszukiwacza prawdy. Dlatego powstał taki blog.
       Co innego Czaszka z golgoty a co innego symbol Czaszki i piszczeli.

       1. Ok
        Działaj.
        Warto poszukać kiedy i dlaczego( oni wierzą ze Adam był pochowany w tym miejscu, stąd ta symbolika ) pojawił się w prawoslawiu. Myślę że dużo wcześnie niż w tym bractwie. To może nie mieć żadnego związku.
        Wracając do Biblii, tłumaczenie nie jest tekstem natchnionym. Żadne.

        1. “Wracając do Biblii, tłumaczenie nie jest tekstem natchnionym. Żadne.”

         jak to rozumiesz Ewa

        2. Biblia jest natchniona. Nie tłumaczenie. Dlatego ważne jest, o ile to możliwe, sięganie do oryginalnych tekstów, oraz porównywanie tłumaczeń, konfrontowanie z natchnionym tekstem, co czynisz.

         1. i gitara gra 😉

        3. “Biblia jest natchniona. Nie tłumaczenie. ” to w takim razie musimy wszyscy nauczyć się starohebrajskiego, greki koine etc żeby zrozumieć o co chodzi, żeby znać prawdę,
         “całe jest natchnione” jak mówi NT – chodzi o przekaz, a nie język (język to forma, środek do celu – przekazu), tłumaczenia dzielą się na wierne i mniej wierne i przekręcone, chodzi o oddanie dobrze sensu a nie dokłądnie każdej literki (to formalizm i legalizm)

        4. może to rzuci więcej światła na zagadnienie http://apologetyka.com/teologia/hermeneutyka/lj-interpretacja

         to nie jest takie “proste”, no chyba że zamienimy się w kogos jak “kubik” i bedziem ysię uważać za wyrocznie od wszystkiego

 6. Możni/idole/bożyszcza/przywódcy mas wiodą je na wieczne potępienie…To są ślepi przewodnicy ślepych. Trzymajmy się od nich i ich złowrogiej działalności z daleka. Tak nam dopomóż Bóg!

  1. Jezus, nasz Pan polecił nam modlić się za nieprzyjaciół, a nie unikać.

  2. Jak nie stać się “zgniłym jabłkiem” wśród wszechobecnych pokus? Trzeba mieć pieczęć Boga na sercu.

 7. https://www.youtube.com/watch?v=6sCioKnpHdY
  Co ten Rotschild gada i o co go pytają? Jest coś chyba o FED i NWO, ale dalej nie rozumiem, więc jakby ktoś by mógł to przetłumaczyć.

 8. Mam temat na artykuł: Kult ciała, czy raczej wiecznej młodości ( witalności ) w obecnej kulturze.

 9. teksty autorstwa Geoffrey Grider są ciekawe, czy ktoś kto je tu tłumaczy ma je może zapisane wszystkie dotychczas? Chciałbym je mieć w 1 miejscu

  1. Hej Adi, jak je tłumaczę to i zapisuję i mogę Ci wysłać. Wiem, że maila podawałeś, ale jak możesz raz jeszcze?

   1. o panie janie, bardzo proszę marek.kajec@o2.pl

    1. Jak tylko wrócę z roboty to zaraz ci bracie podeślę 🙂 Z Panem Bogiem!

 10. Odbiegając od tematu. Taki niewinnie wyglądający serial przygodowy z lat 90 pt. Maszyna zmian. Co on propaguje? Ano czarostwo i okultyzm…Trochę nieporadnie, ale jednak…Teraz takiego lepiej zakamuflowanego syfu wszelakiego rodzaju wszędzie pełno…

 11. Najgorsze jest to, iż łotry obojga płci są coraz bardziej bezczelne w tych czasach…Pamiętajmy jednak, iż pycha bezbożnego zawsze kroczy przed jego upadkiem.

 12. A mi jeszcze znaczki na chustoczapce Cyryla przypominają kształtem insygnia masońskie.

  http://tinyurl.com/zqq8wjk

  Choć może mnie już poniosło 😀

  1. Niekoniecznie Cię poniosło, bo w komentarzach pod oryginalnym artykułem jakaś siostra też dopatrzyła się właśnie tego, co wielce ucieszyło brata Geoffa, że czytelnicy jego bloga są tak spostrzegawczy 🙂 Dobra robota Kasiu :-*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: