Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

MISJA – pierwsza jezuicka gra planszowa

Co czytam o owej grze?

” MISJA to gra właśnie o takim przywództwie, w którym władza jest środkiem do celu, nigdy odwrotnie. Wcielając się w postać papieża Franciszka, Ignacego Loyoli, Franciszka Ksawerego czy Stanisława Kostki, będziecie mogli poznać nie tylko burzliwą i intrygującą historię zakonu jezuitów, ale przede wszystkim sprawdzić swoje zdolności planowania i strategii.”

 

Kim był Loyola?

Założycielem zakonu Jezuitów, którzy to mieli odzyskać utracone wpływy podczas Reformacji.

Jezuici rządzą światem. Mega ciekawy tekst. Wielka odsłona

Założyciel Zakonu Jezuitów – Ignacy Loyola

To Jezuici rządzą światem pod wymyśloną nazwą Illuminati. Organizacji, która nie ma siedziby, nie ma struktur. Illuminati formalnie nie istnieje.

Po co jest więc wydana ta gra?

Prawdopodobnie w celach rekrutacyjnych. Tak, jak podczas reformacji Jezuici ścigali ludzi czytających Biblię, tak zapewne podczas Wielkiego ucisku będzie podobnie.

Jakie jest przesłanie gry?

BĄDŹ LIDEREM

Liderem jakiej grupy, kogo?

 

Info o grze podesłał mi Maciek. Dziękuję

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Jeżeli już mamy mówić o grupie rządzącej światem, to jest to moim zdaniem 13 rodzin Iluminatów na czele z ich duchowym i fizycznym ojcem Lucyferem.Piramida na banknocie jednodolarowym ma 13 stopni i jeden, odcięty trójkąt z okiem symbolizujący sferę duchową, w której znajduje się Szatan.Z Biblii wiemy, że to on jest władcą tego świata.Kusi Jezusa królestwami, które są w jego posiadaniu, dziś dzierżą je jego dzieci – Iluminaci.
  W Objawieniu jest mowa o Żyda, którzy Żydami nie są i są to właśnie Iluminaci – Rotschildowie, Rockfellerowie itd.Rotschildowie to Edomici i Amalekici.Rotschild jest żydowską rodziną, ich nazwa wzięła się od czerwonego szyldu, edom też znaczy czerwony.
  Iluminaci mają silne struktury, np. masonerię, całą tą finansjerę rotschildowską.Mają już nawet oficjalną stronę – illuminati.am, oficjalnego facebooka, twiterra.
  Jezuci tak samo jak cały Watykan to tylko marionetki.Watykan uprawia nierząd z królami tego świata, ale niedługo to się skończy i Watykan zostanie zniszczony.Ma to też związek z wprowadzeniem jednej, światowej religii – lucyferianizmu.Jeżeli Kościół nie zostanie porwany przed WU, to będzie prześladowany właśnie przez wyznawców lucyferianizmu, którzy będą mieli pretensje do chrześcijan, że nie chcą się pokłonić Bogu Słońca – Lucyferowi, nie chcą oddać czci posągowi, nie chcą przyjąć znamienia.

  1. Palnar, zauważ, że Admin napisał w podsumowaniu: “Jezuici sprytnie zmanipulowali społeczność światową przerzucając winę na Żydów i Watykan i „niewidzialnych” Illuminati. Do tych dwu grup podsycana jest nienawiść. Nienawiść nie bez powodu. Żydzi systemowi (komunistyczni, diasporowi w biznesie) to zachłanni na pieniądze ludzie zazwyczaj ateiści. Ludzie kościoła to odstępcy od wiary, którzy pod płaszczykiem nauczania o Bogu znaleźli sobie sposób na życie”. To bardzo trafne podsumowanie. Oni przecież chcą, żebyśmy wierzyli w Iluminati, dlatego tak jest to obecnie propagowanie w popkulturze. Po co? Żebyś poznał prawdę?

   1. Dlaczego są tak propagowani w pop kulturze? Żeby jak najwięcej ludzi dobrowolnie zaczęło wielbić Lucyfera i ulegli OHYDNEMU kłamstwu, że dobry Bóg Światła Lucyfer zbuntował się przeciwko złemu Bogu Ciemności Jehowie (Tak masoni/Iluminaci nazywają Boga!!! Jehowa to bardzo obraźliwe określenie, dlatego go używają, Świadkowie są niesamowicie zwiedzeni).
    Sam Rockefeller mówił, że ludzie dobrowolnie przyjmą NWO.Przyjdą, pfu “dobrzy” brr wyznawcy pfu! “dobrego” boga Lucyfera a jego wyznawcy dadzą pokój, bezpieczeństwo i dobrobyt ludziom w zamian za przyjęcie znamienia bestii i odrzucenie Boga i Jego Syna, o to tutaj chodzi.

    1. Oczywiście, masz rację, ale tu chodzi o to, kto pociąga za sznurki. Ja zgadzam się z tezą,że to Jezuici. ps. mam prośbę, zarezerwuj słowo Bóg pisane wielką literą dla Jedynego Boga, Lucyfer może być co najwyżej czyimś “bogiem”. Z Bogiem 🙂

  2. To oko w piramidzie pochodzi od Psiej gwiazdy – Syriusza. W ogole piramidy powstawaly w zwiazku z ta gwiazda. Szatan i lucyfer to jakby jej personifikacje

   1. syriusz to ponoć ważny mechanizm w wymiarze duchowym np przerzucanie duchów, dusz etc system gwiezdy to jakby maszyneria duchowa

 2. Nie chce się rządzić czy szarogęsić, ale poprosiłbym o więcej ogólnych artykułów/opracowań o życiu przeciętnych ludzi w kontekście biblijnym np. wpływ pośredni i bezpośredni takich demonicznych organizacji jak jezuici niż takich hermetycznych ciekawostek dla zaawansowanych wierzących. Pozwoliłoby to początkującym poszukiwaczom prawdy Chrystusowej sprecyzować ich śmiertelnego wroga i zachęcić do pogłębiania wiary.

 3. http://www.dziennikzachodni.pl/styl-zycia/luzik/a/kocham-cie-polsko-wraca-z-barbara-kurdejszatan-w-roli-prowadzacej,9388840/ Bzdurny program, który ma chyba na celu rozpalić nastroje patriotyzmu “ogródków piwnych”. Ale mniejsza z tym. Zwróćmy uwagę na nazwisko tej pani. Czyżby kolejny znak od Boga, by gardzić tym upadłym światem?

  1. Widocznie jej to nazwisko nie przeszkadza, co nie zbyt dobrze o niej świadczy…

   1. nie kazdy szatan to “ten” szatan 🙂

    1. No tak, bo może być grzyb szatan – borowik szatański.
     Na szczęście nie lubię żadnych grzybów 😀

     1. raz u mnie “szatan” (nazwisko) naprawiał pralkę

 4. polecam gorąco swietne dtudium ignacjańskich “cwiczen duchowych”, w opinii autora analizy to mocno satanistyczna ksiazeczka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: