Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Psychologia albo chrześcijaństwo

Prelekcja w ogólny sposób porusza temat źródła pochodzenia psychologii. Pokazuje również, że założenia psychologii są sprzeczne z Pismem Świętym.
W początkowej części wykładu wkradł się błąd. Błędnie przypisano pochodzenie żydowskie i problemy duchowe C.G. Jungowi zamiast S. Freudowi.

 

Updated: 11 lutego 2016 — 23:22

16 komentarzy

Add a Comment
 1. Duża część ludzi za nic ma duchowość ( duszę ) o ile w ogóle ją posiada, zaś zniewolenia demoniczne mają za wymysł idiotów lub choroby psychiczne.

  1. Liczy się użycie, a nie dobre życie…Byleby zadowolić swoje najniższe instynkty…

   1. “Ziewolenia demoniczne mają za wymysł idiotów lub choroby psychiczne.” – jak bardzo mnie to boli. Choćby moja mama ciągle mówi, że oddziały psychiatryczne “pełne są wariatów, którzy gadają, że ich oświeciło i że słyszą głos Boga”. Kiedy się komuś takiemu wytknie chociażby fakt, że tacy opętani robią rzeczy niewytłumaczalne rozumowo, np. wstępuje w nich nadludzka siła, to zaraz pada odpowiedź, że to naciągane, albo że to szaleńcy, co to się jakichś dopalaczy naćpali i mają fazę. Masakra. Albo imputują, że to ja zwariowałem, bo tylko o Jezusie, Biblii, KRK i spiskach rozmawiam – od rodzicielki nie raz słyszałem jakże podnoszącą na duchu diagnozę, iż rzekomo cierpię na schizofrenię paranoidalną z treściami o charakterze prześladowczym i religijnym. I że prędzej lub później przyjadą po mnie faceci w białych fartuchach kiedy dostanę “szału religijnego” i zabiorą mnie na stałe do szpitala dla chorych psychicznie, gdzie nikt nie będzie zwracał uwagi na moje tyrady, bo “tam pełno jest takich, jak ty”. Bo świat nie rozumie duchowości. Wobec jej przejawów bezbożni są równie bezradni, jak pięciolatki, które trafiły na wykład uniwersytecki.

 2. Psychologia Chrześcijańska https://youtu.be/fvarz3oZm7c. “Patrzcie teraz, że to Ja, Ja jestem A oprócz mnie nie ma boga.
  Ja pozbawiam życia i darzę życiem, Ja ranię i leczę, I z ręki mojej nikt nie zdoła się wyrwać” 5Moj.32:39

 3. Wygląda na to, że ludzie myślą, że człowiek jest taki wartościowy, taki wspaniały, że Jezus postanowił się za tych wspaniałych, wartościowych ludzi poświęcić. Podczas tego wyolbrzymiania wartości człowieka, pomniejsza się fakt, że to Jezus jest wspaniały, i mimo obrzydliwych uczynków ze strony grzeszników, postanowił za nich umrzeć, mimo że na to nie zasłużyli – Nie zrobił tego dlatego że się opłacało, bo ludzie tacy wspaniali są, tylko dlatego, że Jezus jest wspaniały, wartościowy, i okazał niezasłużoną łaskę.

 4. Nephilim Offspring kids & Bill Nye aka Reptilian Shapeshifter https://youtu.be/9A9hB_cYe64.

 5. Simpsons predicted Trump Video back https://youtu.be/9xlZs2oiauI. Trump=namiestnik Złego w USA…

 6. Nie miałem jeszcze czasu, żeby obejrzeć ten materiał, ale widząc sam nagłówek momentalnie przyszedł mi na myśl pewien szyld, który jakiś czas temu wpadł mi w oko podczas spaceru główną ulicą mojego miasta. Idę więc sobie, a tam jak byk “Chrześcijański Ośrodek Psychologiczny”. Był tam i adres ich strony: http://www.psychologchrzescijanski.pl Od razu zabrzmiało mi to dziwnie. Nosiłem się nawet z zamiarem wysłania Detektywowi tej informacji wraz ze zdęciem. No bo niby po kiego grzyba psycholog, choćby i chrześcijański, jeżeli mamy braci i siostry w wierze? Nawet w przypadku ich braku mamy przecież Pocieszyciela. Widzę tu analogię do księży-spowiedników. A teraz okazuje się, że korzenie psychologii nie są chrześcijańskie. Czyli co, zwiedzenie?

 7. Zniewolenie demoniczne nałogami z tego świata powoduje, iż tak wielu ludzi nie potrafi/nie chce/nie może/nie umie przyjąć do wiadomości, iż Jezus Chrystus jest wyłączną drogą do życia wiecznego, które zakładają, iż kończy się ze śmiercią biologiczną ciała…Przekleństwo to może przełamać Bóg, poprzez słane przez Jego Syna prośby o nawrócenie danej osoby. Tak więc trzeba się gorąco, szczerze i wytrwale modlić.

 8. Osoba zniewolona duchowo czuje się/jest w zachowaniu bardziej zwierzęciem niż człowiekiem np. wyczyny wyznawców Allaha, zateizowanych ludzi Zachodu itp. itd. …Oni żyją według pożądliwości ciała, a nie szlachetności ducha…Ktoś powie: bliższa koszula ciału. Dobra, to można odpowiedzieć w taki sposób: nie samym chlebem żyje człowiek. Walka o twoją duszę toczy się tu i teraz. Wybór należy do ciebie po której stronie staniesz. Z Bogiem,

  1. Nie wiem czy osoby NIEŚWIADOMIE żyjące według ciała są bardziej usprawiedliwione niż osoby starające się żyć według ducha, ale dopuszczające się grzechu. Ci pierwsi dopóki nie poznali Mesjasza są usprawiedliwieni, ale jeśli odrzucą propozycję zbawienia nic nie mają na swoje usprawiedliwienie, żadnej taryfy ulgowej. Ci drudzy są natomiast usprawiedliwieni z Bożej łaski.

   1. Tytuł ucznia Chrystusa to nie tylko wielki zaszczyt, ale i jeszcze większy obowiązek. Mamy być solą ziemi, a nie piachem, którego wszędzie pełno. Wobec tylu przeciwności jakie fundują nam siły Zła, jest to trudne, ale wykonalne zadanie.

 9. Berejczyk DAVE HUNT – blog

  http://berejczyk.blogspot.com/2015/05/dave-hunt-berean-call.html

  pamiętam jeszcze jego wykłady…
  jest tam na blogu wykład o psychologii i egocentryzmie:

  Powrót do biblijnego chrześcijaństwa, Dave Hunt – część 5 (psychologia, egocentryzm)

  https://www.youtube.com/watch?v=4StN7YyQszE
  Powrót do biblijnego chrześcijaństwa_Dave Hunt_5

 10. zapomniałem podać jeszcze IV część wykładów Dave Hunta –
  Powrót do biblijnego chrześcijaństwa, Dave Hunt – część 4 (psychologia, także chrześcijańska)

  na YouTube
  Powrót do biblijnego chrześcijaństwa_Dave Hunt_4

 11. krystyna kozdryk

  Prowadzi cie Piotrze Duch Bozy,wlasnie to przerabialam w innych zrodlach z racjii tego ze w swiecie nauczono mnie tych praw psychologii,psychiatrii nawet mam dyplom psychiatrycznej osoby aby po latach wrzucic to do smietnika z mojego umyslu dzieki prawdzie Bozej,to cudowne jak Pan prostuje i uzdrawia pokrzywione prawdy,kilka problemow ktore poruszales tez znalazly potwierdzenie w moich doswiadczeniach duchowych na zasadzie dwoch swiadkow,tzn slysze,dotyka mego serca prawda,a za chwile widze ze ty tez masz ten temat na tapecie i to w biblijnym swietle,chwala Panu,to jego dzielo,wzmocnie modlitwe o ochrone ciebie,jestes tarcza atakow ciemnosci,ale zwyciestwo nalezy do Pana,pisz to mlodym wierzacym,niech Pan wspiera twoja sluzbe.
  Blogoslawienstw moc i madrosci Bozej
  Krystyna

 12. A mimo wszystko chciałabym pójść na psychologię, aby dowiedzieć się czego uczą i nieco bardziej rozeznać się w ludzi światowych, aby móc lepiej do nich dotrzeć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: