Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ted Cruz – ultrakonserwatywny kandydat na prezydenta USA pokonał w prawyborach Trumpa.

Robi się ciekawie. W tym roku odbędą się wybory prezydenta USA. Obama już nie może kandydować. Trump dotychczas prowadził w prawyborach, az do 1 lutego. W stanie Iowa Ted Cruz pobił Trumpa.

Kim jest ów Ted Cruz?

 

“Kiedy Cruz kończył kilka dni temu spotkanie z wyborcami w Iowa, poprosił ich: “Módlcie się choćby minutę dziennie, by Bóg Ojciec kontynuował duchowe odnowienie tego kraju; obudził ciało Chrystusa i wyciągnął nas z otchłani”. Słuchacze – około 200 osób, w tym większość w wieku powyżej 60 lat – bili brawo, niektórzy odkrzykiwali “Amen” i zgodzili się z diagnozą Cruza, że “Ameryka jest w kryzysie”, a wolności religijne i prawa konstytucyjne obywateli “codziennie zagrożone”, od kiedy krajem rządzi Barack Obama.

Cruz lubi podkreślać, że te konserwatywne wartości zaszczepił u niego ojciec, charyzmatyczny ewangelicki pastor Rafael Cruz, który w 1957 roku uciekł z Kuby do Teksasu. Tak jak syn, ostro krytykuje Demokratów i Obamę. “Kiedy byłem na Kubie i zabrali nam nasze wolności, to miałem gdzie uciekać. Ale jeśli stracimy nasze wolności tutaj, to gdzie uciekniemy?” – zwykł mawiać, zgodnie ze słowami przytoczonymi przez jego syna.

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-ultrakonserwatywny-cruz-na-drodze-do-zwyciestwa-w-iowa/9c41m4″

 

“Swych wyborców w Iowa polityk zapewnił, że jeśli zostanie prezydentem USA, to od pierwszego dnia podejmie wysiłki, by uchylić Obamacare (nie wspomniał, że sam ma prywatne ubezpieczenie w Goldman Sachs, gdzie na wysokim stanowisku pracuje jego żona) oraz wszystkie dekrety prezydenckie Obamy, w tym w sprawie zaostrzenia kontroli osób kupujących broń. Jeśli nie Trump, to kto? Konserwatyści mają pomysł Senator Ted Cruz… czytaj dalej » Jest zdecydowanym przeciwnikiem małżeństw gejów i aborcji, obiecał też śledztwo w klinikach Planned Parenthood, gdzie zdaniem ultrakonserwatystów dochodzi do handlu usuwanymi płodami. ”

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/kocha-pistolety-nie-wierzy-w-globalne-ocieplenie-kim-jest-ted-cruz,615701.html

 

 

 

Updated: 4 lutego 2016 — 14:41

36 komentarzy

Add a Comment
 1. Te pachoły międzynarodowej elity finansowej oświeconej przez Lucyfera nie mają żadnej realnej władzy…Więc czym tu się ekscytować?

  1. Tak jak u nas np. Balcerowicz. Przywieźli mu “jego” plan reform w teczce ( Soros-Sachs ), a jego wkładem był podpis i jakieś nieistotne pierdoły.

 2. Cieszyłbym się gdyby wygrał, bo wydaje się oddanym Bogu człowiekiem, ale chyba i tak jest już ustalone, że Clinton wygra.
  Clinton to dobra znajoma Rotschildów.
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/06/article-0-0068545B00000258-171_634x403-1.jpg
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rothschildowie-finansuja-kandydatow-do-bialego-domu-2015-06
  Cruz wygrał w stanie Iowa, które jest dość religijnym stanem, ale przecież musi walczyć o poparcie w całym USA, co nie będzie łatwe.
  Nawet jeśli Cruz otrzyma nominacje od republikanów to sromotnie przegra z Clinton i chyba o to chodzi.
  Clintonowa jest jakoś powiązana z kobieta z Zachariasza 5.Jest wiedźmą.Nawiązuj to też do horroru “The VVitch” – V – piąty wiek, Zachariasz 5 – kobieta z Zachariasza 5 – wiedźma.W tym horrorze rodzina chrześcijan jest nękana przez jakąś wiedźmę.Rodzina oskarża swoją córkę o bycie wiedźmą.Córka z rodziny, wiedźma.Cruz reprezentują tą chrześcijańską rodzinę, która została wygnana ze swojego kościoła, Cruz też jest nielubiany przez swoją partię.Clinton reprezentują tę wiedźmę, wiedźma, córka z rodziny – Clinton pochodzi z tego samego kraju co Cruz z USA – z tej samej rodziny/państwa.Z zapowiedzi wiadomo, że ten horror nie skończy się dobrze, tak samo jak pojedynek prezydencki między Cruzem (chrześcijańska rodzina) a Clintonowa (wiedźma) też źle się skończy dla Cruza.Nie wiem czy mam rację, tak mi przyszło to do głowy.

  1. No nie wiem,czy byłoby się z czego cieszyć.

   Clinton reprezentuje stary system,tak samo jak Obama, ludzie niezbyt lubią socjalizm,uchodźców i multi kulti.
   Ludzie tacy jak Cruz są niebezpieczni dużo bardziej niż że tak się wyraze żywe trupy z lewej strony polityki

   1. Bush też był republikaninem i chrześcijaninem a każdy wie co się działo za jego kadencji, więc kto wie, kto wiem…

    1. Tak samo można by opisać Camerona w WB.

     Jednak nie w tym rzecz,chodzi o to że im kto bardziej prawicowy tym bardziej niebezpieczny, a tym bardziej jeśli spełni przynajmniej część prawicowych postulatów,dlaczego?
     Ludzie chcą prawicy, a szatan za cenę utraty zbawienia da im to czego chcą

     1. Tylko, że postulaty prawicowe kłócą się z celami satanistów.Np. prawica chce zakazu aborcji a sataniści chcą, żeby jak najwięcej dzieci było mordowanych.Prawica chce tradycyjnej rodziny a sataniści związków partnerskich, w tym tych samych płci.Sataniści chcą mieć pełną kontrolę finansową nad człowiekiem a prawica chce wolnego rynku, chociaż Rothschildowie pracują nad projektem pod nazwą “inkluzywny kapitalizm”:
      http://www.inc-cap.com/
      http://wolna-polska.pl/wiadomosci/syjonistyczna-pajeczyna-rotszyldow-inclusive-capitalizm-projekt-ratowania-globalnej-gospodarki-lynn-forester-de-rothschild-2014-05
      Inkluzywny czyli taki dostępny dla każdego.Ciekawe co to będzie.Pewnie nic dobrego i nie będzie miało nic wspólnego z wolnością.Chyba była taka teoria, że elity finansowe mają się podzielić swoim majątkiem w zamian za całkowitą kontrolę i chyba o to chodzi.

      1. To, że socjaliści i iluminaci z yt tak twierdzą to nie znaczy, że tak naprawdę jest.

       Naprawdę wierzysz że człowiek pokroju Tusk,Merkel,Obama,Clinton mógłby zrobić NAJWIĘKSZE ZWIEDZENIE W HISTORII???
       Czym miałby kogokolwiek skusić?
       ZUS-em?
       Klasyfikacja ślimaka jako ryby?
       Uchodźcami?
       Gender?

       Co do gospodarki to na 99% będzie bardzo wolny rynek i niskie podatki.

       Wgl.przynajmniej na początku świat będzie przeżywał taki dobrobyt jak nigdy nie licząc czasów Edenu.

       Rotschildowie, Walonowie,Rokcefelerowie, McDonaldowie- oni pewnie pójdą do odstrzalu

       Gender, LGBT,multi kulti- to ma tylko spowodować nienawiść ludzi do tego systemu, który zginie z ręki złego.

       Coś jak w Gwiezdnych Wojnach- Palpatine będąc kanclerzem republiki stworzył ruch separatystów, aby potem go unicestwić i przejąć władze absolutna

       1. Wiesz co? Chyba masz rację, bo przecież czymś Szatan musi skusić ludzi i raczej nie będą to imigranci, ryby-ślimaki i słaba gospodarka.
        Przecież Antychryst ma być światowym, uwielbianym przez masy liderem.
        Rotschildowie i inni pójdą do odstrzału? No, ale to oni mają budować ten inkluzywny kapitalizm, więc nie wiem.

        1. Ten kapitalizm ma być budowany od 0

  1. zabawa w Boga rozpoczęta

   1. Zabawa w Boga zaczela sie juz dawno, teraz to tylko oficjalnie beda robic .

 3. Z taktycznego punktu widzenia dobrze jest wypuścić drugiego prawicowego kandydata co by zabrał głosy temu pierwszemu, u nas tak było z pompowaniem Kukiza. Na szczescie nie wyszło i komór odpadł, ale niewiele brakowało. Może to samo robią w USA zeby podzielić prawice i wzmocnić clintonową.

  1. Tylko, że Clinton też konkuruje z Sandersem.
   Trump ma większe szanse niż Cruz, bo na Cruza zagłosuje głównie tylko południowy Pas Biblijny.Po za tym Trump jest chyba na jednej z kart Illuminati:
   http://astralnewz.com/images/710_trumpcardfor-small.jpg

 4. Za dużo diablaków ( cielesnych i duchowych ) robiących zbyt wiele kłopotów…Jezu prowadź nas do królestwa Twego!

 5. Proponuję pomodlić się za nasz kraj, rodaczki i rodaków, by w końcu obudzili się z tego demonicznego obłędu/letargu w którym tkwią i przestali się zachowywać w sposób urągający statusowi dziecka Bożego.

  1. Nie wiem jak pozostali bracia i siostry, ale ja zgodnie z sugestią Detektywa robię to prawie w każdej modlitwie i innych również do tego zachęcam!

  2. Ja też się staram modlić jak najczęściej za Polskę i Polaków, bo naprawdę tego potrzebują, szczególnie przed tym okropnym wydarzeniem w Maju (Oddanie pod panowanie Królowej Niebios)

  1. Śmieją się z nauk Bożych, a jak się podważa się ich wierzenia to wyskakują od razu z ry.em i bluzgają ile wlezie…Ta ich tolerancja…

  2. A ja znalazłem taki program z telewizji z lat 80
   http://www.youtube.com/watch?v=asZ1ZyUnbEQ&app=desktop

   I tak płaska ziemią to dla mnie bujda na kiju

 6. Z bajki Simsonowie z roku chyba 2000 Trump ma wygrać wybory na urząd Prezydenta Usraela.

 7. Ziemia jest plaska nag an. W Piśmie Świętym nie ma mowy ze Ziemia jest kulą. Okrąg Ziemi to nie kula. Zresztą to udowodnione można zobaczyć na YT filmy.

  1. W piśmie jest użyte słowo “hog” czyli można je tłumaczyć zarówno na kula jak i na okrąg.

   Po co komukolwiek sfałszować wygląd ziemi?

  2. A czy to jakas roznica, jaka jest ta ziemia?? Bo nie rozumiem co to ma do wiary ??
   Tak tylko pytan, bo nie wiem i nie rozumiem.

   Jak dla mnie to ziemia moze nawet wygladac jak podnozek dla Pana Boga 🙂

 8. Ciekawostka. Przed chwilą wszedłem do pokoju, gdzie ktoś oglądał TV, leciał akurat krótki, 66 odcinek serialu “Spokojnie, to tylko ekonomia!”. Nigdy projektu nie obejrzałem, wiadomo tylko, że jest finansowany przez jakiś bank. Wszedłem w momencie, kiedy jeden z bohaterów miał sen: jego postać z przyszłości przyszła go odwiedzić, by ostrzec przed kryzysem i chyba wojną , powiedział, żeby zaczął oszczędzać, odkładać pieniądze w banku, może nawet zbierać jedzenie, ale co mnie zaciekawiło to to, że wspomiał o odwiedzeniu naszej planety przez kosmitów. Przeczytałem w gazecie nazwę i teraz piszę tutaj.
  http://tv.wp.pl/#program-16160380

 9. Clinton wygra wybory to juz dawno ustalone ,nawet miley cyrus w utworze krzyczala hilary 16 ;).

 10. Obama był ostatnio w meczecie, meczet – mosque, komary atakujące płody (jak smok który chce pozrec dzieci kobiety objaw 12) to mosquitos,
  mosque, mosquitos

 11. Będzie ciekawie trzeba przyznać, w głównych wiadomościach mówi o tym kilka dni temu, jeden z Amerykanów ze łzami w oczach mówił że zagłosował w prawyborach na Cruza bo zacytował Pismo Święte, już nie pamiętam jaki fragment, ale wiem że brzmiało to bardzo dziwnie (w moim odczuciu).

  Ktoś kiedyś mądrze powiedział: “myślisz że prawdziwi przestępcy noszą tatuaże? mylisz się, prawdziwi przestępcy noszą krawaty”. Cała ta Ameryka to jedna wielka korporacja dla przykładu, H. Clinton startuje w wyborach na fotel prezydenta.. kobieta która za trzy wykłady od Goldman Sachs otrzymała 675K $, a od saudyjskiego króla otrzymała 2 lata temu “drobny” prezent biżuterię wartą 500K $.

  Duża część tych polityków uwikłana jest w okultyzm, dzięki której wpływowi ludzie mogą liczyć na przychylność upadłych aniołów, zapewniających im władze i bogactwo. Większy i mniejszy klucz Salomona, czy sztuka godecji naczelnego satanisty crowleya dużo o tym mówi. Już pominę bohemian grove itd. pewnie i tak każdy już o tym słyszał.

 12. ziemia jest plaska to jest faky udowodniony , a wszystkie brednie z ziemia kula i odleglymi galaktykami to bujda zeby podwazyc Biblie , jak myslicie dlaczego zwykli ludzie nie moga dotrzec na arktyke bo jakby dotarli to kazdy by iwdzial ze ziemia jest plaska a nei rzadnakula hehe pozdrawiam ada ma calkowita racje.

  1. Ja tam nie wiem i jest mi calkowicie obojetne, ale prosze poczytac fajny artykul u Cupaka i rozwazyc go na “chlopski rozum” 😉

   https://napoczatkuslowo.wordpress.com/2016/02/01/plaska-czy-kulista/

  2. Biblia nie mówi wprost, czy ziemia jest kulą, czy jest płaska. 🙂

 13. Niestety Cruz w przeciwieństwie do Trumpa jest zwolennikiem przymusowych szczepień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: