O sprawie powiedział mi Krzysiek z naszego forum-chrzescijan.pl

Mówi się, chyba dla zmylenia, iz będziemy intronizowac jezusa na króla Polski. Tymczasem na okoliczność 1050 lecia chrztu Polski 14.kwietnia 2016 odbędzie się:

 

“3 maja 2016 roku na Jasnej Górze zostanie ponowiony Akt Oddania Polski Matce Bożej, zaś na październik 2016 r. planowana jest jubileuszowa Pielgrzymka Narodowa wiernych z Polski do Rzymu”

Co się stało z Polską i Polakami po ustanowieniu Marii krolową Polski wiemy:

Jeszcze o przekleństwie ciążącym nad Polską. Uaktualnienie 12.11.2014

http://eliasz.dekalog.pl/goscie/palla/krolowa.htm

http://www.proroctwa.com/krolowa-niebios.htm

 

Nie ma przypadków. Mój kolega, brat w wierze z Kielc podesłał mi niedawno link do objawienia niejakiej Łucji:

 

“Trzecie objawienie Matki Boskiej w Fatimie

Trzecie objawienie, 13 lipca i wydaje się być najbardziej kontrowersyjne z wielu powodów: to objawienie z Fatimy, daje tajemnicę w trzech częściach, którą to tajemnicę dzieci strzegły gorliwie. Pierwsze dwie części, wizja piekła i zapowiedź przyszłej roli Rosji i sposoby jak zapobiegać temu, nie były ujawnione do czasu, aż Siostra Łucja zapisała je w trzecim życiorysie, na prośbę biskupa, w 1941 r. Trzecia część, zwykle zwana Trzecią Tajemnicą, była potem zakomunikowana biskupowi, który wysłał ją do papieża Piusa XII, nie czytając jej.

Wizja piekła ukazana w Fatimie

Łucja ujawniła później, że jak Ona mówiła te słowa, Matka Boska otworzyła ręce i promienie światła płynące z nich, wydawały się penetrować ziemię, tak, że oni zobaczyli przerażającą wizję piekła, pełnego demonów i straconych dusz pośród nieopisanych okropności. Wizja piekła była pierwszą częścią „tajemnicy” fatimskiej i nie była ujawniona bardzo długo. Dzieci patrzyły na smutną twarz Matki Boskiej, która mówiła do nich uprzejmie: “Wy widzieliście piekło, miejsce dokąd idą dusze biednych grzeszników. W celu uratowania ich, Bóg chce, aby nabożeństwo do Mojego Niepokalanego Serca rozszerzało się na całym świecie i wzrastało. Jeśli ludzie zrobią to, co ja ci powiem, wiele ludzi będzie uratowanych i tutaj będzie pokój, wojna się zakończy jeśli ludzie szczerze przestaną bluźnić Bogu. Jeśli nie przestaną podczas pontyfikatu Piusa XI, to wybuchnie jeszcze gorsza wojna. Jeśli ty nagle zobaczysz jasne nieznane światło w nocy, wiedz, że to jest znak od Boga, że On oznajmia tobie, że zamierza ukarać świat za grzechy. Uczyni to poprzez wojnę, głód, prześladowanie Kościoła i Papieża. W celu zapobieżenia temu, Ja  proszę, aby Rosja była poświęcona Mojemu Niepokalanemu Sercu. I, żebyś ty przyjmowała Komunię Świętą w każdą pierwszą sobotę miesiąca jako wynagrodzenie. Jeśli ludzie zrobią, tak jak proszę i rzeczywiście uważać będą na moje słowa, Rosja się nawróci i tu będzie pokój. Jeśli to się nie zdarzy, Rosja będzie rozprzestrzeniać błędne nauki po świecie, wojna i prześladowania Kościoła są nieuniknione. Dobro, będzie cierpiało męczeństwo; Ojciec Święty będzie cierpiał bardzo; różne narody będą unicestwione. Ale na końcu Moje Niepokalane Serce zwycięży. Ojciec Święty poświęci Mi Rosję i to będzie nawrócenie i pewien czas pokoju będzie dany ludzkości. W Portugalii ludzie będą utrzymywać swoją wiarę.  Nie mów tego nikomu, z wyjątkiem Franciszka. Kiedy ty odmawiasz różaniec, mów po każdej dziesiątce: “O mój Jezu, przebacz nam nasze winy, zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadź wszystkie dusze do nieba, dopomóż szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują Twojego miłosierdzia”. Łucja potem zapytała: “Czy chcesz, abym zrobiła coś jeszcze?” “ Nie, Ja nie żądam niczego więcej od ciebie dzisiaj”. Potem Matka Boska powoli udała się na wschód i znikła w bezgranicznej odległości na firmamencie.”

http://www.marypages.com/FatimaPolski.htm

 

Tak więc Łucja otrzymała objawienie demoniczne, w którym to Ojciec Święty (vide Papież nie Bóg) poświęci Rosję.

 

Co się stało w roku objawienia fatimskiego?

Poszperałem trochę i okazuje się że rok 1917 był bardzo demonicznym rokiem:

 

13 maja troje dzieci z wioski w pobliżu miasta Fátima w Portugalii miało doznać objawienia Matki Bożej.

“13 października – według tradycji Kościoła Rzymskokatolickiego miało miejsce ostatnie objawienie Matki Bożej w Fátimie, podczas którego miał mieć miejsce Cud Słońca.”

 

Wszystkie 13go w dzień templariuszy i satanistów.

Zaraz potem, bo 27 grudnia – rewolucja październikowa: w Rosji ogłoszono dekret o nacjonalizacji banków.

Rewolucja to nie ejst tylko data na kartach historii. To także a może przede wszystkim:

 

Ofiary skutków rewolucji październikowej, czyli trwającej od jesieni 1917 roku aż do jesieni 1922 wojny domowej, ocenia się na około 15 milionów istnień, czyli więcej niż cała I wojna światowa. Około 8-9 mln to ofiary głodu, chorób, 3-4 mln to ofiary egzekucji i pacyfikacji ludności cywilnej przez Armie Czerwoną, Czeka i Kombiedy. Około 800 tysięcy zabitych czerwonogwardzistów i czerwonoarmistów i około 500 tysięcy zabitych białogwardzistów

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_domowa_w_Rosji

 

 

Kochani Bracia i Siostry.

W tej sytuacji uważam, iż powinniśmy się sprzeciwić demonicznym silom, proszą Pana Jezusa Chrystusa o ochronę naszego kraju przed Królową Niebios. Może zorganizujemy jakis post.