Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Papież Franciszek organizuje spotkanie polityczne za zamkniętymi drzwiami z prezydentem Iranu”

Geoffrey Grider

 

Spotkanie w Watykanie było kluczowym elementem starań Iranu o zajęcie bardziej znaczącej pozycji na scenie światowej po podpisaniu porozumienia nuklearnego z mocarstwami zachodnimi.

 

„Bóg bowiem położył im do serc, aby wykonali jego wolę, i to jednomyślnie, i oddali swoje królestwo bestii, aż wypełnią się słowa Boga. A kobieta, którą zobaczyłeś, to wielkie miasto, które króluje nad królami ziemi.” Obj 17:17,18 (UBG)

 

NOTA REDAKTORA: 17. oraz 18. rozdział Objawienia Jezusa Chrystusa spisanego przez Jana mówi, że Nierządnica Babilońska, powszechnie znana pod nazwą Watykan, będzie „mieć panowanie nad władcami ziemi” politycznie, gospodarczo i duchowo. Dzisiejsze bezprecedensowe spotkanie papieża Franciszka z prezydentem Iranu w Watykanie jest więc fascynujące. Oto mamy papieża Franciszka kontrolującego naród muzułmański taki jak Iran, prowadzącego negocjacje polityczne i kończącego to z muzułmańskim prezydentem proszącym rzymskiego papieża, by „modlił się za niego”. To tak, jakby 17. rozdział Apokalipsy WYSKAKIWAŁ z kart Biblii wprost na pierwsze strony gazet. Franciszek jest bardzo blisko zamiany swojej piuski na królewską koronę.

 

Watykan – Papież Franciszek odbył we wtorek spotkanie z prezydentem Iranu, wzywając Teheran do odgrywania kluczowej roli w powstrzymaniu szerzenia się terroryzmu, podczas gdy Iran próbuje poprawić swój wizerunek na arenie światowej po zawarciu porozumienia dotyczącego jego programu nuklearnego.

 

Biskup Rzymu gorąco uścisnął dłoń prezydenta Hassana Rouhaniego podczas pierwszego oficjalnego kontaktu papieża z irańskim prezydentem od 1999 r. Odbyli trwającą 40 minut prywatną rozmowę nim Rouhani spotkał się z innymi najwyższymi rangą urzędnikami watykańskimi.

 

Rozmowy „skupiały się na zawarciu i zastosowaniu porozumienia nuklearnego oraz podkreśleniu istotnej roli, do odgrywania której powołany jest Iran wraz z innymi krajami tego obszaru” – podaje Stolica Apostolska.

 

Dodano, iż rola ta winna „sprzyjać powstawaniu adekwatnych politycznych rozwiązań problemów trapiących Środkowy Wschód, zwalczaniu rozprzestrzeniania się terroryzmu i przemytu broni.”

 

„Serdeczne” rozmowy zaakcentowały również wspólne wartości duchowe, jak mówi oświadczenie.

 

Zwykle to papież jest tym, który prosi swe audytorium, by się za niego modliło. Tym razem, po tym jak tych dwóch mężczyzn rozmawiało ze sobą przy pomocy tłumaczy języka włoskiego i perskiego, to gość poprosił papieża o modlitwę. „Proszę [Waszą Świątobliwość], by się o mnie modliła”- powiedział Rouhani.

 

Iran, który zgodził się ograniczyć swoje działania w dziedzinie jądrowej w zamian za zniesienie sankcji gospodarczych pragnie odgrywać większa rolę w mediacjach celem rozwiązania środkowowschodnich konfliktów. Pontyfikat papieża Franciszka podkreśla znaczenie arbitrażu, wliczając w to swoją pomocnicza rolę w normalizacji stosunków między Kubą, a Stanami Zjednoczonymi.

Tłumaczył Jacko. Dziękuję.
Updated: 27 stycznia 2016 — 13:29

16 komentarzy

Add a Comment
 1. Watykan współpracuje z Iranem, a Iran jest wrogiem Izraela czyli znów mamy dowód na to, że Babilon zostanie zniszczony przez Izrael, oby stało się to jak najszybciej, by ludzie poznali prawdę o KK.

 2. Nic z tych rzeczy Iran jest ostatnim krajem , ktory zostal do obalenia przez Watykan , papiez zaprosil , przewodniczacego Pana Rowhaniego dla zmylenia przeciwinika chce uspic jego czynnosc podpisanie tego porozumienia bylo jak Monachium w 1938 r zeby dac chwile oddechu a nastepnie zaatakowac i zniszczyc Iran , iran stoi na drodze do utworzenia NWO , tylko poprzez iran mozna wywolac WW3 zmykajac Ciesnine Ormuz dzis Iran bedzie cwiczyl zamkniecie ciesniny ormuz http://pl.sputniknews.com/swiat/20160126/1928707/iran-manewry.html tu link Iran doskonale wie ze chca ich zniszczyc bo papiez musi pokonac sunnitow ktorzy sa w Iranie tak jak pierw wymordowal sunnitow w iraku i afganistanie teraz kolej na iran , niedlugo dojdzie do jakiejs prowokacji zeby usa moglo zaatakwoac na iran badz poprzez zgroamdzenie onz zostanie wmowione ludziom w usa ze iran zagraza pokojowi na swiecie , Iran to dobre panstwo prowadza samis woja polityke maja potezne zloza ropy i zachod robi wszystko zeby ich zdestabilizowac , probowano to robic jzu wiele razy w przeszlosci ale nigdy nie nie udawalo pobic attojahow.

  1. Nieźle Priest, widzę, że jesteś kumaty w temacie geopolityki w świetle Pisma Świętego 🙂

 3. woho widze u siebei na kanale że najbardziej ogladana jest analzia z papieżem 😀 nie wiem czy to tytuł tak przyciaga..

  1. Mógłbyś przeanalizować trailery tego horroru:
   https://www.youtube.com/watch?v=iQXmlf3Sefg
   https://www.youtube.com/watch?v=Bo2OTEbz-jU
   Groxt już o nim wspomniał w kontekście Zachariasz 5 i 5 ery.
   Na oficjalnym Twitterze tego filmu pojawił się taki oto wpis: “11.13 zło przybiera nową formę”
   Wtedy nastąpiły zamachy w Paryżu i faktycznie zło przybrało nową formę – strach przed masowymi zamachami w Europie oraz wojsko na ulicach.
   Tak w ogóle, to obejrzałem cały film twojego autorstwa:

   1. Ja też,trzeba przyznać, że dobrze się Ciebie słucha. Coekawie nawijasz:-) Jak na “polskiego Groxta” przystało 🙂

    1. zbieram właśnie materiał, bo znalazlem naprawde mocne zbieżnosci znowu, nie patrzcie na dlugosc, sorry za glos nie jestem przyzwyczajony do długiego przemawiania, wszystkie tresci od 1 do dalszych odcinków wiązą sie ze sobą, tego jest mnóstwo wokół nas, najwazniejsze pokazuje, żeby wam uswiadomić jaki to jest “real”

   2. Palnar: witch to wiedzma, czarownictwo to niegodziwość, to reprezentuje kobiete niegodziwosć z efy w Zachariasza 5 – 5 era, 5 anioł trąbi w objaw Jana i anioł (szatan?) spada z kluczem do otchłani. Że chodzi o 5 to zobacz 2:23 pierwszy twój link, z W zrobili V V , tj 5 era znowu, i jak 5 panien madrych i 5 głupich też; zach 5 – latający zwój = moze ufo; w trailerze tego film wyeksponowany jest czarny kozioł – Daniel 8 wizja baran i kozła, Daniel 8:9 – mały róg właśnie z kozła wyrasta, dzienna ofiara dalej uznawana też jest czasem za eucharystie czy ogólnie za obrzęd chrzescijanskiego łamania chleba, “And an host was given him against the daily sacrifice ” – i dostaje hostię, przeciw dziennej ofierze (eucharystia) – coś jak nowa eucharystia ale zatruta, podrobiony kościół chrzescijanski antychrysta może bedzie to mieć…
    “powstanie król o okrutnym obliczu,
    zdolny rozumieć rzeczy tajemne.
    Jego moc będzie potężna,
    ale nie dzięki własnej sile ” – to chyba siła smoka, który daje moc bestii w objawieniu Jana

    1. możliwe że jezuici po zniszczeniu watykanu użyją prawosławia,
     bestia objaw 13 ma nogi niedzwiedzia

 4. Tak poza tematem wpisu, ostatnio słyszałem tekst w jakimś filmie: amerykański głos krzyczy typowe – Jesus Christ! a przetłumaczono na – O BOŻE !
  proste? 😀 no proste

 5. Dzieki Jacek Niech Bog ma nas w Swojej opiece.

  1. Dokładnie bracie, kiedy grozi na inwazja muzułmańska, ogólnie w tle szykuje się sterowany odgórnie konflikt musimy pozostać w 100% czujni i mieć tę pewność, że Pan Jezus Chrystus wszystko kontroluje.

   “Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza.” Ps 23:4

 6. Wlasnei zacytowales moj ulubiony kawalek z Biblii skad wiedziales ; ) ?

  1. Ostatnio bardzo często łapię się na takiej “intuicji” (z braku lepszego określenia). Np. też wynajduję tekst, wysyłam Adminowi, a on mi pisze, że sam chciał mi akurat ten temat podrzucić…

 7. Armia zła naciera, Armia Boża ją zatrzyma i w perzynę obróci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: