odswiezacz

 

 

 

 

 

 

 

 

System atakuje nas chemią. Jak ktos nigdy nie byl na oddziale onkologicznym, to nie wie na jak wielką to wszystko jest skale. Jak chcecie to kiedyś podjeździe przed taki szpital, a zobaczycie skale problemu. Dlatego tez w miarę możliwości będę umieszczal teksty jak poniżej.

  1. Świece zapachowe. Według badań przeprowadzonych przez Consumer Product Safety Commission (CPSC) w USA, 40 procent świec na rynku zawiera ołów w przewodach wewnątrz ich knotów.
  2. Odświeżacze. Wiele odświeżaczy powietrza zawiera czynniki rakotwórcze, lotne związki organiczne i toksyny, takie jak estry ftalanów w swoich formułach. Natural Resources Defense Council (NRDC) Badanie z 13 odświeżaczy powietrza wspólnego gospodarstwa domowego, pokazuje że większość badanych produktów zawiera substancje chemiczne, które mogą nasilać astmę i wpływają na rozwój reprodukcyjny. Według badania 2008 Anne Steinemann z Uniwersytetu w Waszyngtonie, wszystkich powietrzem odświeżacze przetestowane dawały chemikalia regulowane jako toksyczne lub niebezpieczne, zgodnie z prawem federalnym, w tym rakotwórczych bez bezpiecznego poziomu narażenia. Żadna z tych substancji, jednak nie została wymieniona na etykietach lub kartach bezpieczeństwa. Jako zamiennik, wypróbuj naturalne zapachy z olejków eterycznych…
  3. Art Supplies…Niektóre materiały do sztukaterii, takie jak cement i kleje epoksydowe, farby akrylowe gumowe i rozpuszczalniki i środki chemiczne zawierają znaczniki stałe związane z alergią, uszkodzenia narządów i rakiem. Dzieci są szczególnie wrażliwe na toksyny, ze względu na ich wyższy metabolizmem i niedojrzałym układem odpornościowym.
  4. Większość konwencjonalnych dezodorantów i antyperspirantów zawiera kilka składników związanych zjadliwych nowotworów. Dezodoranty i antyperspiranty, ponieważ są zaprojektowane tak, aby utrzymać się na naszych ciałach kilka godzin, co pozwala to na potencjalne wchłanianie szkodliwych substancji chemicznych przez skórę
  5. Szampon. Mało prawdopodobne, jak się może wydawać, konwencjonalne szampony mają zbyt wiele toksycznych składników. Zabawne, jak się może wydawać, ich skutki są wciąż badane, i nie ma konsensusu naukowego, czy powodują one raka.
  6. Zasłony prysznicowe.Plastikowe zasłony prysznicowe uwalniają toksyczne substancje chemiczne, nie tylko pod swoim prysznicem lub wanną, ale także w środowisku, emitując szkodliwe związki chemiczne zwane lotnymi związkami organicznymi lub VOC.

http://www.whydontyoutrythis.com/2015/10/6-surprising-cancer-causers-to-eliminate-from-your-home.htmlRead