10.01.2015 odbył się marsz poparcia Izraela.

“Pragniemy, żeby z ziemi Polin podniósł się głos poparcia dla Izraela. Chcemy publicznie pokazać, że jako Polacy i chrześcijanie wspieramy Izrael i sprzeciwiamy się antysemityzmowi” – promują wydarzenie organizatorzy. Marsz ma być sprzeciwem wobec “islamskiego terroryzmu”. Wydarzenie ma trwać około dwóch godzin, marsz zakończy się pod ambasadą Izraela.

Wśród organizacji wspierających marsz są: Ruch “Polska dla Jezusa”, Fundacja “Polania” Kraków, Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej, zbór “Nowe Jeruzalem”, Radzyń Podlaski, Kościół Misja “Nowy Poczatek” w Skarżysku-Kamiennej, Zbór Zielonoświątkowy “Eklezja” w Gdyni, Kosciół Chrześcijański “Wieczernik” Kielce, Kościół “Droga” w Warszawie, Kościoł Jezusa Chrystusa “Syjon” w Rzeszowie.”

źródło: http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/w-warszawie-odbedzie-sie-marsz-poparcia-dla-izraela-video

 

Nie wiem w jakim celu jest taki marsz, ale jedno jest pewne. Widząc jakie organizacje brały w tym udział, jasno widać przeniknięcie Żydów do kościołów protestanckich co napisał chnews.pl

http://chnnews.pl/index.php/pl/kraj/item/3118-warszawa-chrzescijanie-przeszli-w-marszu-poparcia-dla-izraela-byla-kontrmanifestacja-wideo.html

 

A propos kwestii żydowskiej. Nie wiem także co sie dzieje, ale na coraz większej ilości polskich produktów pojawiają się napisy żydowskie:

 

mlekopolsko-izraelskie

 

foto przesłał mi Thunder.

Niedawno widziałem takie napisy na niemieckim piwie.

Być może doprowadzają oni do realizacji Planu III wojen światowych, gdzie polityczny syjonizm będzie walczył z Islamem.

 

Coś się szykuje i na tym etapie ciężko stwierdzić co.