Blog ma już ponad  trzy lata i za każdym finałem WOSP w styczniu miałem inne powody nie uczestniczenia w tym finale.

Dotychczasowymi powodami były:

  1. Różnica w wydatkach:

 

wydatkinazakupsprzetumedycznegoWOSP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

znalezione w necie.

 

2. Pochodzenie Owsiaka. Syn pułkownika milicji z czasów komuny.

http://manager.money.pl/strategie/grupy/pl-soc-polityka/pulkownik-milicji-obywatelskiej-zbigniew-owsiak-1426782.html

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Owsiak

 

3. “Niejasne” działanie jego firmy Złoty Melon, współpracującej z WOSP

http://kontrowersje.net/kompendium_wielkiej_ciemy_13_groszy_do_puszki_24_fina_u_wo_p_i_portfela_jerzego_o

4. Wyręczanie państwa polskiego, oraz ukryty podatek dla służby zdrowia, który ludzie płacą dobrowolnie.

 

Nowe powody:

 

5. Promocja ateizmu, abnegacji, nihilizmu (róbta co chceta). Owo credo Owsiaka:  “Róbta co chceta”, jest hasłem satanisty Crowleya:

“A. Crowley w swojej publikacji “Księga Prawa” jasno wyłuszcza istotę satanizmu – czyli -“Rób Co Chcesz” – lub – “Rób Co Ci Się Podoba”. ‘

6. Owsiak organizując Woodstock pokazuje, iż jest przeciwny Królestwu Bożemu na Ziemi:

 

woodstock

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znam dziewczynę, która po kilku miesiącach od tej imprezy, na której była, dowiedziała się, że jest w ciąży z przypadkowym człowiekiem. “Miłość” w odurzeniu trwała chwile. Konsekwencje na dziesiątki lat. Dostaje alimenty od ojca, który nie przyznaje się do dziecka.

7. Jest to niezgodne z Biblią:

Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa,

4 aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.

 “

Mt

 

Wiele ludzi daje pieniądze na pokaz. Firmy są reklamowane w TV, ludzie dają datki na ulicach usypiając swe sumienie raz w roku, tak samo, jak raz w roku ludzie są dla siebie mili w dzień wigilii.

Lepiej zainteresować się kimś, kto w Twej okolicy jest biedny, lub wysłać pieniądze anonimowo na siepomaga.pl dla chorych dzieci.

 

 

Szatan działa w imię pozornie dobrych ideii, haseł jak: wolność, miłość.

Jest wiele firm wspierających biednych po to, aby wybielić się ze swych niecnych czynów. Jest to tak zwany Public Relation. Szatan też miał Public Relation.

Od samego Edenu nic sie nie zmieniło:

 

Ks Rodzaju 3

 

(1) A wąż był chytrzejszy niż wszystkie dzikie zwierzęta, które uczynił Pan Bóg. I rzekł do kobiety: Czy rzeczywiście Bóg powiedział: Nie ze wszystkich drzew ogrodu wolno wam jeść? (2)A kobieta odpowiedziała wężowi: Możemy jeść owoce z drzew ogrodu, (3) tylko o owocu drzewa, które jest w środku ogrodu, rzekł Bóg: Nie wolno wam z niego jeść ani się go dotykać, abyście nie umarli. (4) Na to rzekł wąż do kobiety: Na pewno nie umrzecie, (5) lecz Bóg wie, że gdy tylko zjecie z niego, otworzą się wam oczy i będziecie jak Bóg, znający dobro i zło. (6)A gdy kobieta zobaczyła, że drzewo to ma owoce dobre do jedzenia i że były miłe dla oczu, i godne pożądania dla zdobycia mądrości, zerwała z niego owoc i jadła. Dała też mężowi swemu, który był z nią, i on też jadł. (7) Wtedy otworzyły się oczy im obojgu i poznali, że są nadzy. Spletli więc liście figowe i zrobili sobie przepaski. (8) A gdy usłyszeli szelest Pana Boga przechadzającego się po ogrodzie w powiewie dziennym, skrył się Adam z żoną swoją przed Panem Bogiem wśród drzew ogrodu. (9) Lecz Pan Bóg zawołał na Adama i rzekł do niego: Gdzie jesteś? (10) A on odpowiedział: Usłyszałem szelest twój w ogrodzie i zląkłem się, gdyż jestem nagi, dlatego skryłem się. (11) Wtedy rzekł Bóg: Kto ci powiedział, że jesteś nagi? Czy jadłeś z drzewa, z którego zakazałem ci jeść? (12) Na to rzekł Adam: Kobieta, którą mi dałeś, aby była ze mną, dała mi z tego drzewa i jadłem. (13) Wtedy rzekł Pan Bóg do kobiety: Dlaczego to uczyniłaś? I odpowiedziała kobieta: Wąż mnie zwiódł i jadłam.

 

Róbta co chceta, na pewno nie umrzecie….

To samo kłamstwo od 6 tysięcy lat.

Ty wybieraj.