Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dlaczego nie daję pieniędzy na WOSP Owsiaka?

Blog ma już ponad  trzy lata i za każdym finałem WOSP w styczniu miałem inne powody nie uczestniczenia w tym finale.

Dotychczasowymi powodami były:

 1. Różnica w wydatkach:

 

wydatkinazakupsprzetumedycznegoWOSP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

znalezione w necie.

 

2. Pochodzenie Owsiaka. Syn pułkownika milicji z czasów komuny.

http://manager.money.pl/strategie/grupy/pl-soc-polityka/pulkownik-milicji-obywatelskiej-zbigniew-owsiak-1426782.html

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Owsiak

 

3. “Niejasne” działanie jego firmy Złoty Melon, współpracującej z WOSP

http://kontrowersje.net/kompendium_wielkiej_ciemy_13_groszy_do_puszki_24_fina_u_wo_p_i_portfela_jerzego_o

4. Wyręczanie państwa polskiego, oraz ukryty podatek dla służby zdrowia, który ludzie płacą dobrowolnie.

 

Nowe powody:

 

5. Promocja ateizmu, abnegacji, nihilizmu (róbta co chceta). Owo credo Owsiaka:  “Róbta co chceta”, jest hasłem satanisty Crowleya:

“A. Crowley w swojej publikacji “Księga Prawa” jasno wyłuszcza istotę satanizmu – czyli -“Rób Co Chcesz” – lub – “Rób Co Ci Się Podoba”. ‘

6. Owsiak organizując Woodstock pokazuje, iż jest przeciwny Królestwu Bożemu na Ziemi:

 

woodstock

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znam dziewczynę, która po kilku miesiącach od tej imprezy, na której była, dowiedziała się, że jest w ciąży z przypadkowym człowiekiem. “Miłość” w odurzeniu trwała chwile. Konsekwencje na dziesiątki lat. Dostaje alimenty od ojca, który nie przyznaje się do dziecka.

7. Jest to niezgodne z Biblią:

Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa,

4 aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.

 “

Mt

 

Wiele ludzi daje pieniądze na pokaz. Firmy są reklamowane w TV, ludzie dają datki na ulicach usypiając swe sumienie raz w roku, tak samo, jak raz w roku ludzie są dla siebie mili w dzień wigilii.

Lepiej zainteresować się kimś, kto w Twej okolicy jest biedny, lub wysłać pieniądze anonimowo na siepomaga.pl dla chorych dzieci.

 

 

Szatan działa w imię pozornie dobrych ideii, haseł jak: wolność, miłość.

Jest wiele firm wspierających biednych po to, aby wybielić się ze swych niecnych czynów. Jest to tak zwany Public Relation. Szatan też miał Public Relation.

Od samego Edenu nic sie nie zmieniło:

 

Ks Rodzaju 3

 

(1) A wąż był chytrzejszy niż wszystkie dzikie zwierzęta, które uczynił Pan Bóg. I rzekł do kobiety: Czy rzeczywiście Bóg powiedział: Nie ze wszystkich drzew ogrodu wolno wam jeść? (2)A kobieta odpowiedziała wężowi: Możemy jeść owoce z drzew ogrodu, (3) tylko o owocu drzewa, które jest w środku ogrodu, rzekł Bóg: Nie wolno wam z niego jeść ani się go dotykać, abyście nie umarli. (4) Na to rzekł wąż do kobiety: Na pewno nie umrzecie, (5) lecz Bóg wie, że gdy tylko zjecie z niego, otworzą się wam oczy i będziecie jak Bóg, znający dobro i zło. (6)A gdy kobieta zobaczyła, że drzewo to ma owoce dobre do jedzenia i że były miłe dla oczu, i godne pożądania dla zdobycia mądrości, zerwała z niego owoc i jadła. Dała też mężowi swemu, który był z nią, i on też jadł. (7) Wtedy otworzyły się oczy im obojgu i poznali, że są nadzy. Spletli więc liście figowe i zrobili sobie przepaski. (8) A gdy usłyszeli szelest Pana Boga przechadzającego się po ogrodzie w powiewie dziennym, skrył się Adam z żoną swoją przed Panem Bogiem wśród drzew ogrodu. (9) Lecz Pan Bóg zawołał na Adama i rzekł do niego: Gdzie jesteś? (10) A on odpowiedział: Usłyszałem szelest twój w ogrodzie i zląkłem się, gdyż jestem nagi, dlatego skryłem się. (11) Wtedy rzekł Bóg: Kto ci powiedział, że jesteś nagi? Czy jadłeś z drzewa, z którego zakazałem ci jeść? (12) Na to rzekł Adam: Kobieta, którą mi dałeś, aby była ze mną, dała mi z tego drzewa i jadłem. (13) Wtedy rzekł Pan Bóg do kobiety: Dlaczego to uczyniłaś? I odpowiedziała kobieta: Wąż mnie zwiódł i jadłam.

 

Róbta co chceta, na pewno nie umrzecie….

To samo kłamstwo od 6 tysięcy lat.

Ty wybieraj.

Updated: 10 stycznia 2016 — 22:04

66 komentarzy

Add a Comment
 1. Najlepsze jest to ze oni kupują sprzęt dopiero po 1,5 roku. Mozna obliczyć ile to jest odsetek z lokat

 2. A ja głupi dziś im dałem.Mam nadzieję że Pan mi wybaczy za moją ślepotę..

  1. Chciałeś dobrze, a człowiek przez całe życie się uczy

 3. Głos przeciętnej matki-polki: Jak to? Nie dajesz na Owsiaka? Na chore dzieci? Ty gnoju bez serca!!! Jak ci nie wstyd!!! A niech cie szlag trafi!!!…

 4. Dzięki, Piotrze za dobre argumenty przeciwko WOŚP.Masz rację, ludzie po prostu chcą uspokoić swoje sumienie, ta jałmużna jest publiczna, co jest sprzeczne z Ewangelią.Po za tym państwo ma ustaloną ilość pieniędzy na służbę zdrowia, dajmy na to 300 mln złotych.Jeżeli od WOŚP dostaną powiedzmy 150 mln, to to 150 mln wycinają z tego 300 mln i przechodzi na coś innego, np. na wojsko czy policje itd.

 5. A jeżeli by wyszła taka sytuacja i musiał Pan lub dzieci jeżeli ma skorzystac z sprzety wośp to odmuwi czy nie?

  1. jeśli dobrze zrozumiałem to zdanie, to skorzystałbym ponieważ sprzęt będzie nie Owsiaka a państwowy.

   1. Sprzęt w dalszym ciągu jest FUNDACJI, tylko jest “wypożyczony” szpitalowi, tak kiedyś było nie wiem jak jest teraz ale pewnie nic się nie zmieniło. To dlatego fundacja może odebrać sprzęt szpitalowi jeśli ten nie wywiązuje się zobowiązań wobec fundacji.

    1. Teraz pytanie czy “wypozyczony” za darmo czy za kase ?

     Ludzie placa ogromne podatki na sluzbe zdrowia i to panstwo powinno zoopatrywac szpitale w sprzet.

    2. właśnie “wypożyczony”? to nawet ofiarować nie mogli to w postaci darowizny na szpital? a z tą różnicą bilansie ciekawe co robią

   2. Sprzęt jest własnością Owsiaka on go wynajmuje za 0zl, ale juz obsługa sprzętu i materiały nie sa za darmo i za to płaci szpital zgadnijcie komu i po jakich cenach.

     1. Jego firmom krzakom. Poza tym on sie dogaduje z dostawcami, to jest normalna praktyka biznesowa. Tyle ze to nie miał byc biznes tylko bezinteresowna pomoc. On tak naprawdę z punktu prawa nie robi nic nielegalnego (chociaz podobno robi jakieś przekręty z vatem). Każdy moze sobie założyć fundacje i zabierać z niej 50% przychodu jako koszty obsługi, tylko nie każdemu sie udaje namówić połowę Polski na ściepę.

      Albo np. zobacz sobie na reklamy Playa, Owsiak jest na każdym bilbordzie, teoretycznie kase za reklamę powinien dać na fundacje bo reklamuje play logiem fundacji, ale na oficjalne pytanie czy kase dostaje do własnej kieszeni play powiedziało ze “nie powie” czyli ani nie potwierdzili ani nie zaprzeczył, owsiak milczy wiec mozna sie domyślać co to znaczy.

      Miłość do pieniędzy to straszna rzecz

  2. Zbychu, niezależnie od WOŚP obowiązkiem drugiego człowieka jest ratowanie życia. A Ci co piszą, że Ci co nie dają nie mają prawa korzystać ze sprzętu to nie są dobrzy ludzie.

 6. To, że jest synem kogoś tam, to akurat żaden argument. Jak można mierzyć człowieka jego pochodzeniem?
  Z resztą się zgadzam. Jednak nie zapominam, że mimo wszystko pomógł wielu dzieciakom.

  1. Klaudusia, Ty nic nie rozumiesz. Chodzi o to, że te resortowe dzieci tworzą ten system okradający Polaków.

   https://wzzw.wordpress.com/2013/03/07/jak-dlugo-beda-nami-rzadzic-dzieci-bieruta-i-wnuki-stalina/

   1. Może i nic nie rozumiem. Ale chcę wierzyć w Dobro. 🙂

    1. Klaudia,
     dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane.
     Też taki byłem jak Ty. Również chciałem wierzyć, że Han Solo przemytnik to dobra postać z Gwiezdnych Wojen. Wierzyłem, że Luke Skywalker uprawiający yogę jest uosobieniem dobra.
     Wierzyłem kiedyś w Platformę Obywatelską
     itd
     itd

     1. Żadnych z tych wymienionych postaci nie znam, nawet nie kojarzę. Oraz: nie mowie o dobrych CEĘCIACH, tylko o dobru rzeczywistym, namacalnym, o owocach. 🙂

      1. mielonka turystyczna

       tylko że to jest dobro pozorne, szatańskie – z jednej strony tworzy sie wizerunek filantropa wspomagającego szpitale i dzieci a z drugiej ten sam filantrop już jako celebryta i osoba powszechnie akceptowana i podziwiana demoralizuje młodzież na swoich imprezach przemycając swojsko brzmiące róbta co chceta (czyt. tarzajta się jak świnie w błocie, ćpajta, pijta, uprawiajta dziki seks z byle kim a docelowo elejta Boga i jego prawo). Szatan zawsze oferował dużo ziemskich uciech ale za ekstremalną cenę

    2. Nie wierz w dobro ale w dobrego Boga Ojca.
     Diabeł przychodzi jako anioł światłości byś nie rozpoznała zła.
     Owsik lansuje niby przy okazji hasło:róbta co chceta, a to juz wielkie zło.
     http://www.prawy.pl/z-kraju/12219-pawlowicz-w-kwestii-dobroczynnosci-oczekuje-powrotu-do-normalnosci

 7. To nie WOŚP jest takie złe samo przez się, ale to nasze społeczeństwo porażone katolicyzmem i reprezentujące je państwo jest takie słabe i chore, iż nie potrafi należycie służyć obywatelom…Stąd pan J.O. ma pole do popisu…

 8. Dobrze jest pomagać, ale róbmy to tak jak nakazuje Słowo- wszystko poza nim nie jest z Boga! Tu nie ma o co się spierać, kto chodzi za Jezusem ten wie, a kto miłuje ten świat..?! Znacie odpowiedź.

  1. Dokładnie, każdy jeśli się rozejrzy wokół znajdzie w najbliższym otoczeniu ludzi, którym trzeba pomóc. Wtedy wiemy dokładnie na co i komu dajemy. W każdej okolicy są nieuleczalnie chore dzieci, starsi ludzie którym brakuje na leki, ludzie, których nie stać na rehabilitację itp. Trzeba tylko się rozejrzeć i oczywiście zrobić to tak jak nakazał Chrystus – dyskretnie i nie oczekując wdzięczności.

 9. I pewnie jeszcze nikt skrupulatnie nie policzył takich kosztów jak:
  – koszt zaangażowania służb resortowych jak: wojsko,
  policja straż, często angażują swój sprzęt i personel,
  – imprezy plenerowe, chyba w każdymi polskim mieście,
  jak: koncerty, zorganizowane biegi, fajerwerki, itp.,
  – całodzienna transmisja abonamentowej TVP,
  – koszty całkowite przystanku w Kostrzynie.

  Nie zdziwiłoby mnie jakby powyższe koszty przewyższyły te kilkadziesiąt milionów które im się udaje zebrać. O właśnie słyszę wspomniane wyżej fajerwerki 🙂

  1. słuszne spostrzeżenie.

  2. Ktoś pisał kiedyś podobno (chyba), bo nie pamiętam dokładnie co i jak, że Czechy w jednym roku więcej wydały na sprzęty w szpitalach niż w Polsce. Mimo, że Czechy mają mniej ludzi.

   A tu wyjaśnienie, że ten obrazek co adminie podałeś jest naciągnięty przez matkę kurka.
   http://www.fakt.pl/szokujace-zstaewinie-oto-jak-owsiak-nie-okradl-wosp-,artykuly,439446,1.html
   Czyli słowo przeciw słowu.

   Nie wiem jak wy, ale ja dałem na WOŚP 20 zł, bodajże na 1 czy drugiej orkiestrze, Czyli ponad 20 lat temu, bo coś mi nie pasowało, orkiestra mnie nie porwała. I dałem kasę tylko dlatego, że jak pokazałem serduszko to dostałem zniżkę na kablówkę tzn. za instalację zapłaciłem 1 zł. Przyznaję się bez bicia. Potem już nie dałem, ani razu.
   A tu już 24 edycja.

   1. https://www.youtube.com/watch?v=iViqV1YutGc-

    Matka Kurka masakruje Owsiaka – cały proces

 10. Te całe bagno w naszym kraju to efekt braku debolszewizacji myślenia oraz braku odnowy moralnej po 1989. Jak ma być u nas normalnie, skoro mamy tak spaczone i dotknięte nie mocą społeczeństwo?

 11. Żeby Jurka na koniec nie zapuszkowali ?

 12. W tym kraju nie ma co walczyć z wiatrakami, nie ma się co wywnętrzać na WOŚP, bo to jest już tak rozpropagowana akcja, że raczej nie da się jej powstrzymać. Osobiście jestem jednak na NIE biorąc pod uwagę to co zostało wypunktowane w poście powyżej oraz ze względu na to, że są ludzie, którzy zbierają do puszek, a później jeszcze bezczelnie potrafią się chwalić, że “jacy Ci ludzie głupi i naiwni wrzucają do puszek, a my to wszystko i tak przepijemy i przebalujemy” – autentyczne zdanie zasłyszane jak kiedyś stałam na przystanku, ludzi było niewiele a obok zebrała się grupka “wolontariuszy”. Nie potępiam ludzi, którzy to wspierają, każdy ma wolną wolę i może postępować jak chcę, osobiście wolę wrzucić parę złotych babci, która zawsze siedzi opatulona z kubkiem w dłoni przy najruchliwszym przejściu w mieście, czy kupić karmę, puszki i zanieść do schroniska.

  1. Pewnie, że nie ma co walczyć z WOSP.

   Masz rację o pisząc o co niektórych kwestujących. Znam tę część. Myślę, że są to Ci sami ludzi co biorą udział w woodstcok

 13. https://www.youtube.com/watch?v=rDnUIXF2ly8 ciekawy teledysk pelen okultystycznych znakow jest tam element porwania plonace krzyze policja wiezienia , jakies tance krzyze szopki krew z oczu lez ktos jest w stanie przeanalizowac ten teledysk dokladnie ? bardzoc iekawy .

  1. Zauważyliście, że wrogowie Boga palą tylko puste krzyże? Bo pusty krzyż to symbol zwycięstwa Jezusa nad Lucyferem.Dlatego KK używa krucyfiksu tylko krzyża z figurką Jezusa, żeby każdemu oznajmiać, że Jezus leży martwy na krzyżu – to iluminacki symbol.Iluminaci wierzą, że Lucyfer pokonał swojego brata Jezusa.Dlatego sataniści zawsze palą puste krzyże a nie krucyfiksy, to tak na początek jeżeli chodzi o analizę, wiadomo, Madonna – obok Lady Gagi i Katy Perry jedna z ulubionych pupilek Iluminatów.

   1. ciekawe spostrzeżenie. Sam na to wpadłeś?

    1. Tak, po prostu połączyłem pewne fakty.Doktrynę Iluminatów, katolicki krucyfiks, pusty krzyż, palenie wyłącznie pustych krzyży itd.

     1. naprawdę bardzo ciekawe.
      Wielu iluminackich artystów/ek jak Madonna itd noszą krzyże

      1. Pisałem o krucyfiksach, ale przecież sam krzyż też jest symbolem śmierci Jezusa i pewnie dlatego artyści związani z Iluminatami go noszą.Chyba sam kiedyś pisałeś o symbolu krzyża i dlaczego różne kościoły “chrześcijańskie” go tak chętnie używają.O, znalazłem:
       http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/03/krzyz-jako-apokaliptyczny-znak-bestii.html
       http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/01/kult-smierci.html

  2. pomyśleć, że to moje lata młodzieńcze 🙂

 14. Czy ktoś mógłby się za mnie pomodlić? Bardzo proszę. Od kilku lat zmagam się z depresją, a ostatnio mi się nasiliła…

  1. Znam ten ból, więc oczywiście będę się gorąco modlić! Napisz jak masz na imię.
   PS. Mnie Bóg wyrwał z rąk tej obrzydliwej choroby! Wyrwie i Ciebie! <3

   1. Ja też mam depresję:-(

    1. Współczuję 🙁
     Ale pamiętaj, że Bóg ma moc Cię uwolnić z tego koszmaru! <3

     1. Mam na imię Ada i dziękuję Ci.

 15. Najlepsze lata 80 🙂

 16. Ja mimo wszystko uwazam że WOŚP robi kawał dobrej roboty,w sumie 343 mln złotych poszło na ten sprzęt.

  Co nie zmienia faktu,że Woodstock i Owsiak i wgl to zło.

 17. I tak na końcu wyjdzie, iż jesteśmy zawistnymi ludźmi, którym nie w smak jest to, iż ktoś robi coś pozornie dobrego…Ot takie uroki demaskowania zła ukrytego pod płaszczykiem dobra…

  1. Priest nie pierwszy raz.
   Spokojnie nie nakręcaj się.
   Jak masz na imię?

   Pozostawiaj starego człowieka

 18. Ludzie wolą tkwić w nieznośnym, choć sprawdzonym złym systemie gdyż nie wierzą w to, iż poprzez inne wybory mogą coś polepszyć, a nawet boją się zmian, choćby nie wiele poprawiających ich stan…

 19. W szpitalach na sprzęcie od Owsiaka naklejone są serduszka, na początku działalności WO szczęśliwymi posiadaczami tego sprzętu były tylko szpitale specjalistyczne, ale dzisiaj to chyba większość je ma. Ale powiem wam jak to było lat temu 15, kiedy dane mi było ( a raczej mojej córce) korzystać z tego sprzętu. Kiedy twoje dziecko ( albo ktoś inny bliski) leży pod respiratorem, albo w inkubatorze z naklejonym znajomym czerwonym serduszkiem, to co wtedy myśli? Oczywiście, ma ogromną wdzięczność, że ten sprzęt, który wlasnie ratuje życie twojego dziecka. To jest magia… Sama to przerabiałam, personel medyczny zwróci ci uwagę, dzięki KOMU możesz się leczyć i będziesz wdzięczny za ten cud. PanuOwsiakowi. Bo to dzięki niemu twoje dziecko zdrowieje, żyje. Ta maszyna jest tak rozpędzona, że raczej nie da się jej zatrzymać. Kogo to obchodzi co poza tym robi P.Owsiak? To jest tak samo, jak: co mnie obchodzi, że ksiądz to homo, czy molestant, pedofil, skoro tyle dobrego zrobił dla parafii, a poza tym ja nie chodzę do kościoła dla księdza… I tak Polscy będą wrzucać do puszek do końca świata i jeden dzień dłużej.

  1. Dziękować należy Panu Bogu za ten cud. Pozdrawiam

   1. Oczywsicie, że tylko Bogu należy dziękować za cud i ja dzisiaj dziękuję, bo Pan zabrał moją córkę, abym zrozumiała kto jest Panem życia i śmierci.
    Podziękowanie w przypadku uzdrowienia powinno tak wyglądać: Dziekuję Panie za Twoją wolę powrotu do zdrowia i dziękuję Ci za wszystkich ludzi dobrej woli, dzięki którym mozna było kupic sprzęt, bo on pomogł mojemu dziecku wyzdrowieć.
    A ja wiem, że w tym miejscu na tronie sadza sie Pana O.

    1. Bardzo Ci Reniu współczuje, mi Bóg zabrał poł roku temu męża, abym się nawróciła i dostrzegła jak bardzo jestem grzeszna i bez niego nic nie warta. Zgadzam się z tobą, dziękować trzeba wszystkim tym darczyńcom a nie Panu O.

    2. Bardzo mi przykro z powodu Twojej córki, podziwiam Twoją wiarę w tak trudnych chwilach. Z Bogiem.

  2. Tablice przy wybudowanych drogach i obiektach informują, że zawdzięczamy je UE. Ha, ha, ha! Gdzie się nie spojrzy to kłamstwa szatana. KRK, Unia, Św. MIkołaj, Owsiak… i końca nie widać.
   Przyjdź Panie Jezu.

 20. Nie wiem jak to się stało, ale nigdy nie czułam potrzeby dać nawet złotówki na Orkiestrę…
  Teraz już wiem, że byłam prowadzona nawet wtedy, gdy nie byłam nowonarodzona.
  Bóg jest niesamowity, wystarczy słuchać tego cichego wewnętrznego głosiku i iść za nim…

 21. Dzięki bardzo za ten tekst, Detektywie! Chyba wszystkie istotne argumenty przeciwko WOŚP podane mamy w 1 miejscu na tacy. Ja bym jeszcze dopowiedział, że nie bez przyczyny mawia się, że dobrymi uczynkami to piekło jest wybrukowane. Nie obchodzi mnie, że żyjący tym światem uznają otwarty bojkot WOŚP za coś nagannego (choć także wśród niewierzących opozycja wobec tej akcji jest niemała), bo prawda stoi po stronie Słowa Bożego, w świetle którego demonstracyjne jałmużny wrzucane do noszonych głównie przez zindoktrynowaną młodzież puszek Owsiaka są martwymi uczynkami, co tylko potwierdzają te widoczne z odległości czerwone serduszka. Jak by nie było taki Lejba Kochne, lepiej znany pod pseudonimem Lech Wałęsa dumnie paraduje z Królową Nieba na klapie marynarki i widzę tu ewidentną analogię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: