Spowodowało to wielki strach i niepokój wśród mieszkańców miasta Calarca. Człowiek, który zbudował tę świątynię jest satanistą – Damian Victor Rozo. Projekt stał się rzeczywistością dzięki pomocy finansowej satanistów na całym świecie.

kosciol-sztana-columbia
Teren budowy znajduje się dokładnie w “La Aguacatal” w Calarca, Quindio. Pułkownik Ricardo Suarez, szef policji tam, powiedział, że otwarcie tej świątyni, spowodował wiele strachu wśród ludzi, na obrzędy i praktyki mają być wykonane. Dodał, że w Kolumbii nie ma wolności religijnej. Dlatego muszą oni respektować przekonania innych. Wszystko, co możesz zrobić, to sprawdzić, czy mają uprawnienia i dokumenty potrzebne do tej świątyni.
W Ameryce otworzono taka  szatańską świątynię w mieście Detroit, z figurą szatana ponad dwa metry i ważącą półtorej tony.
Biblia mówi szatan jako upadły anioł, sprzeciwił sie i chciał być równy Bogu. (Iz 14: 01/12 maja). Szuka on zniszczenia i tych którzy będą razem z nim niszczyć oraz czcić szatana

Apostoł Piotr ostrzega chrześcijan być czujni wobec dzieł ciemności. “Bądźcie trzeźwi i czujni . Przeciwnik wasz, diabeł chodzi wokoło jak lew ryczący, szukając kogo pożreć “(1 Piotra 5: 8)

 

Największym kłamstwem Szatana było wmówienie ludziom, że on nie istnieje. Kiedy już pojawiają się jego kościoły przeciwne Bogu, wmawia się innym że to w imię równości i wolności religijnej, aż w końcu zażąda on czci tylko dla siebie.

 

Wielu krytykowało mnie, za to, że zajmuje się wymyślonymi rzeczami. To nie jest fikcja. To jest prawda, takie są fakty.

To już nie są spiski. To są fakty. 

Tak jak faktem jest kościół Szatana w Detroit i posąg Baphometa oraz szopka szatana.

Znak rogów, odwrócony krzyż są realnymi znakami Szatana.

Przypominam słowa z początku tego tekstu:

“Projekt stał się rzeczywistością dzięki pomocy finansowej satanistów na całym świecie”

Oni są na całym świecie.

Zbliżamy sie bardzo wielkimi krokami do Wielkiego Ucisku biblijnego. Jeśli nie jesteś z Bogiem, to będziesz z bogiem i martw się sam co dalej.

Nie wierzę, aby ten świat miał jeszcze trwać z 20lat.

Nawet najwięksi sceptycy poznają w tym roku do czego ten świat zmierza.

 

Jana

 

Poznacie prawdę a prawda Was wyzwoli.