Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Trzy zjawiska atmosferyczne jednocześnie w Canberze w Australii

Do dziwnych scen doszło w Canberze. Nagle pojawiały się: błyskawice, zorza polarna i dziwne światło jakby “portal wymiarowy”.

 

Updated: 6 stycznia 2016 — 14:59

33 komentarze

Add a Comment
 1. Jeśli video jest prawdziwe- a na takie wyglada- to jesteśmy bliżej niż dalej powrotu Pana.

 2. wygląda na bardzo realistyczne.

 3. Ktoś po prostu wykorzystał moment uderzenia pioruna aby zachować efekt błysku który nadaje wiarygodności, a wszystko wygląda na fotomontaż. Co jest ciekawe to że kamera stoi idealnie w centrum wydarzenia. Jeżeli nie ma innych nagrań z innych miejsc to 100 % twz. “fake”.

  1. Dowodem na fotomontaż jest też to że ta kula błyska daleko za tym białym domem, a dom zostaje rozświetlony źródłem światła zza kamery czyli po prostu piorunem z burzy która nadciągała od tyłu.

 4. Dziwne, wygląda jak fajerwerk rozbłyskujący za mgłą.

 5. krótko i na temat: 5 stycznia były testy wybuchowe w korei pólnocneju, Pbama także zapowiedzial kontrole broni, to wszystko oznacza – narodziny nowej ery 5, obama=nwo, testy =narodziny – miejsce wybuchu zmapowane pokazuje brzuch kobiety a przed nią smok czekajacy aby pożrec jej dzieci
  https://www.youtube.com/watch?v=kWBcYetc_TQ

  znaki wokół nas…

 6. To dzieło technologii ludzkiej, nakręcają coraz bardziej spiralę strachu wsród ludzi. Chrystus powiedział, że mamy się nie trwożyć tym co nadejdzie, bo to nieuniknione, więc się nie trwożę 🙂

 7. To znaki końca.Przyjdź panie Jezu.

 8. Jeśli to nie fake to może piorun kulisty?

  1. może wypowie się jakis specjalista od obróbki filmów?

   1. Mistrzem obróbki nie jestem, ale znając możliwości ogólnodostępnego programu do edycji video After Effects to uzyskanie wybuchu takiego jak tego, to dosłownie pikuś. Powiedziałabym wręcz, że jeżeli jest to fake, to ktoś zrobił bo bardzo prymitywnie.
    Poniżej różne przykłady tego co można wyczarować w Afterze:
    https://www.youtube.com/watch?v=jU2ZA-rVzK8
    https://www.youtube.com/watch?v=RnE8YO3HifM

 9. Minął dopiero tydzień nowego roku,a już tyle rzeczy się wydarzyło…

 10. Jeśli tak dalej ludzie będą pochłaniani przez nihilizm, to nikt nie ocaleje…

  1. Trzeba prosić Boga, aby to szaleństwo jak najszybciej się skończyło i jak najliczniejsza grupa ludzi była zbawiona.

 11. ja już nie mogę… Piotrze
  upodlono mnie strasznie..
  życie odbiorę sobie,
  nie zniosę….

  masz adres mój
  ale naogrzeb nie przyjeżdżaj

  proszę

  jestem tylko selerem
  ale nie chce juże żyć
  Boga kochsm i Was
  hej…

  do zoba czenia w niebie,

  trzynajcie szie

  1. kto Cie upodlił Seler?

  2. Do góry głowa, nasz grajku. Z Bogiem.

  3. ojej co się stało?

  4. O czym bracie seler mówisz!?

  5. Seler co ty piszesz, bracie?
   Dlaczego masz aż takie czarne myśli skoro Jezus jest z tobą? Przecież ufasz i wierzysz Jemu. Oddałeś Mu swoje życie. Czyż nie? Nie znam twojej sytuacji i nie wiem co cię spotkało ale przecież ty wiesz, że dla Niego nie ma nic niemożliwego. Jeżeli nie jesteś w stanie odrzucić tych myśli to proś Ojca aby cię od nich uwolnił.

   “Kto przebywa w pieczy Najwyższego i w cieniu Wszechmocnego mieszka, mówi do Pana: Ucieczko moja i Twierdzo, mój Boże, któremu ufam. Bo On sam cię wyzwoli z sideł myśliwego i od zgubnego słowa. Okryje cię swymi piórami i schronisz się pod Jego skrzydła: Jego wierność to puklerz i tarcza. W nocy nie ulękniesz się strachu ani za dnia – lecącej strzały, ani zarazy, co idzie w mroku, ni moru, co niszczy w południe. Choć tysiąc padnie u twego boku, a dziesięć tysięcy po twojej prawicy: ciebie to nie spotka. Ty ujrzysz na własne oczy: będziesz widział odpłatę daną grzesznikom. Albowiem Pan jest twoją ucieczką, jako obrońcę wziąłeś sobie Najwyższego. Niedola nie przystąpi do ciebie, a cios nie spotka twojego namiotu, bo swoim aniołom dał rozkaz o tobie, aby cię strzegli na wszystkich twych drogach. Na rękach będą cię nosili, abyś nie uraził swej stopy o kamień. Będziesz stąpał po wężach i żmijach, a lwa i smoka będziesz mógł podeptać. Ja go wybawię, bo przylgnął do Mnie; osłonię go, bo uznał moje imię. Będzie Mnie wzywał, a Ja go wysłucham i będę z nim w utrapieniu, wyzwolę go i sławą obdarzę. Nasycę go długim życiem i ukażę mu moje zbawienie. ”

   Ks. Psalmów 91:1-16,

   “Dlatego trzykrotnie prosiłem Pana, aby odszedł ode mnie, lecz /Pan/ mi powiedział: Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali. Najchętniej więc będę się chlubił z moich słabości, aby zamieszkała we mnie moc Chrystusa. Dlatego mam upodobanie w moich słabościach, w obelgach, w niedostatkach, w prześladowaniach, w uciskach z powodu Chrystusa. Albowiem ilekroć niedomagam, tylekroć jestem mocny. ”

   2 list do Koryntian 12:8-10

  6. Seler, nie rób tego.Odbierając sobie życie wątpisz w to, że Bóg może rozwiązać twoje, nawet największe problemy.

   1. Módlcie się za niego!

   2. bracie seler co ty mówisz? ?
    Proszę Cię zostań z nami i z Bogiem, który Cię kocha, nie zważaj na ludzi, którzy tylko upadlają, dla Boga jesteś najważniejszy i zarówno Jemu jak i nam jesteś potrzebny.

 12. w filmie oblivion była inwazja na ziemię (w 2017) dokonana przez “tet” taka duża stacja kosmiczna w kształcie odwróconej piramidy z czerwonym okiem w środku – kosmiczna, obca sztuczna inteligencja, w ostatniej scenie tom cruise mowi do tet “…Rzym, miasto które zniszczyłeś”

  1. PS ostatnio mój znajomy – dosć zdroworozsądkowy gość, powiedział “w ten ich watykan to powinien Bóg walnąć w końcu..”
   aż mnie zatkało trochę, bo on generalnie nie interesuje się żywo Pismem Św etc

 13. Ludzie mają ustroju dość, ale nie chcą Jezusa jak na złość…

  1. bo to taki trik ,religie w imie boga zniechęcaja do Boga…

 14. Seler, pomodlę się za Ciebie

 15. faktycznie wygląda na fake, ponieważ jak brat ujął wcześniej dom rozświetla się od tyłu co nie jest możliwe bo przy błysku winniśmy widzieć ciemność na domie.
  Wraz z rozbłyskiej jest piorun który już rozjaśnia cały dom i wszystko inne i jest to normalne bo od góry rozjaśnia.
  Dodaktowo można zauważyć, że ten błysk nie rozświetla wgl ani lewej ani prawej strony nagrania, np drogi po lewej stronie na dole a przecież jest bliżej to niż dom na wzniesieniu, bardziej na prostej do żródła światła.

  Więc jest to punktowy rozbłysk światła, który na pewno musiał być utworzony sztucznie.

  Tym bardziej, że jest to okrągły rozbłysk, więc winien ten rozbłysk być wszędzie a nie w punkcie jak latarka świeci. Jeszcze można wziąć pod uwagę, że coś stoi za kamerą co odbija światło przez co pada na dom, ale to równocześnie rozświetliło by las przed kamerą a tak się nie dzieje.
  Więc uważam za fake 🙂

 16. zaś ten dzwięk po zaniknięciu tego światła już dość realistyczny wydaje się być.
  Jeśli to było tak daleko i było słychać taki odgłos to ludzie na pewno zaczną mówić o tym i może będzie info.
  Zobaczymy ;p

 17. obawiam, sie, ze to fajerwerki noworoczne

 18. Mam wielką nadzieję że Pan wróci jak najszybciej bo od bardzo dawna do dziś mam często myśli samobójcze a czasem nawet depresję z pewnych złych przyczyn i czasem już nie daję rady..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: