Informacje przesłał mi Hobart. Jacka poprosiłem o tłumaczenie tego wydarzenia z fejsa, ale on stworzył kompilacje kilku tekstów. Obu Braciom dziękuję.

Jeszcze tytułem wstępu pragnę dodać, że zarzuca się nam (ostatnio fani YTuberów), że jesteśmy głupi, inni że nie potrzebnie się tym zajmujemy, kiedy teraz wychodzi do czego ludzi przygotowuje świat. Teraz dopiero pokazują swoje cele, swojego boga. Czy to spiski? nie, to już nie są spiski. To jest już jawne. Nie wierzysz? przeczytaj tekst poniżej. Nie wierzysz tekstowi?  znajdź potwierdzenie w necie angielskim.

To dlatego informujemy o znakach, symbolach abyś wiedział, że zgodnie ze słowami z Biblii:

 

“Cały świat pogrążony jest w Złym”.

 

Oto szokujący news:

 

snaketivityduża

 

 

Świątynia Szatana otrzymała zgodę na przeprowadzenie w dniu 19 grudnia 2015 r. historycznej, pierwszej satanistycznej ceremonii zatytułowanej „Snaketivity” (jest to sprytna gra słów oparta na słowotwórczym procesie kontaminacji. Szopka bożonarodzeniowa to po angielsku „nativity scene”, wąż zaś to „snake”, co w połączeniu daje „snaketivity”, które można luźno przełożyć na język polski jako „szopka żmijowa”- przyp. tłum.) na trawniku przed budynkiem administracji państwowej w stanie Michigan w USA.

 

W odpowiedzi na zaproponowany pokaz „żywej szopki bożonarodzeniowej” przed gmachem stolicy stanu Michigan, opracowanej przez lokalnych działaczy republikańskiego kandydata na prezydenta Teda Cruza, Świątynia Szatana w Detroit odprawiła satanistyczną ceremonię i ponownie pokazała na żywo kontrowersyjną „Szopkę żmijową” na tym samym trawniku.

SATANICDETROIT

 

 

 

Dyrektor Świątyni Szatana w Detroit Jex Blackmore przewodziła pierwszej publicznej ceremonii satanistycznej i wygłosiła przemowę, której głównym celem było zdefiniowanie kim są sataniści, wyszczególniając niektóre z ich poglądów, w tym kluczowe agendy. Blackmore rozpoczęła od stwierdzenia, że owa grupa satanistyczna reprezentuje oświecenie całej ludzkości. Zacytowała, iż sataniści promują „moralną, duchową i seksualną swobodę, osobistą niezależność i kładą nacisk na wybór osobisty we wszystkich sprawach.” Mówiła ponownie także o idei wolności religijnej i osobistej w Ameryce z naciskiem na rozdzielenie państwa i religii.

snaketivity3

Blackmore twierdziła, że owo wydarzenie nie jest demonstracją antychrześcijańską: „Dla jasności, nie jesteśmy antychrześcijańscy, ani nie jesteśmy antyreligijni. Jesteśmy przeciwko degradacji. Przeciwko opresji.” Jednakże w swojej przemowie dyrektor Świątyni Szatana skrytykowała kilka razy grupy chrześcijańskie. Zwróciła uwagę na to, że wcześniejszy protest w tym samym miejscu zorganizowany przez chrześcijańskich aktywistów, wymierzony przeciwko małżeństwom jednopłciowym to obraza dla amerykańskiej wartości obejmowania różnorodności obywateli.

snaketivity2

Według Blackmore „słowo boga było przywoływane wielokrotnie, by uzasadnić opozycję względem ruchu na rzecz praw obywatelskich, by zdusić wyzwolenie kobiet i stanąć na drodze do małżeństw jednopłciowych. To nie jest wolność wyznania. Włączenie wszystkich to nie ucisk, a głosy mniejszości nie są bezwartościowe… Te tak zwane „boże” instytucje nazywają siebie ofiarami i wzywają do radykalizacji- to sidła dla naszych kopyt. Ameryka nie jest instrumentem żadnej z grup religijnych.”

 

Blackmore skupiła się także na orędownictwie Świątyni Szatana, które obracało się wokół sprawiedliwości, honoru, wolności i równości w społeczeństwie amerykańskim. Zakończyła ona swoją przemowę wzywając publiczność, by salutowała szatanowi: „Cześć wiecznemu buntownikowi w nas wszystkich. Cześć swobodzie, ludzkości i sprawiedliwości. Cześć szatańskiemu oswobodzicielowi i końcowi represyjnych tradycji. CHWAŁA SZATANOWI!”

 

Na przestrzeni tygodni poprzedzających wydarzenie Blackmore mówiła, że Świątynia Szatana w Detroit nie pozwoli jednej religii na zdominowanie świąt i że zamierzają oni zakomunikować przesłanie „pluralizmu oraz swobody religijnej”, które nazywa „nadrzędnym przekazem w tym świątecznym pokazie oraz pozostałej działalności publicznej prowadzonej przez Świątynię Szatana”. Przemawiając w imieniu swojej organizacji powiedziała również, że, „nie interesuje nas głoszenie społeczeństwu satanizmu. Nie zgadzamy się jednakże, by jedna religijna perspektywa zdominowała cały dyskurs. Z tego powodu gdy jeden pokaz religijny odbywa się w miejscu publicznym, my zaoferujemy inny oraz nakłaniamy inne głosy mniejszości, by zrobiły to samo.”

 

W rozmowie z Mlive.com Balckmore stwierdziła, że Świątynia Szatana jest „bardzo zadowolona, że może stanowić część czegoś, co być może jest nową tradycją świąteczną w Kapitolu”.

 

„Okres świąt to ten czas w roku, który świętuje się na wiele różnych sposobów. Problematycznym jest, gdy nasz rząd popiera pojedynczy punkt widzenia, lub metodę obchodzenia tego sezonu kiedy mamy zróżnicowaną społeczność ludzi w Michigan,” powiedziała.

 

O samej satanistycznej szopce Blackmore mówi tak: „To uczczenie ludzkiego ducha, tak jakby naszej własnej wersji narracji satanistycznej w sensie biblijnym, gdzie ludzkości oferuje się dar wiedzy i ona go przyjmuje.”

 

Organizacja po raz pierwszy sprowadziła swoją „Szopkę żmijową”- która przedstawia pentagram z głową kozła i krwistoczerwonego węża owiniętego wokół krzyża satanistycznego, prezentującego księgę pt. „Rewolta aniołów” jako świąteczny podarunek wraz z napisem „Największym darem jest wiedza”- do budynku administracji państwowej w grudniu ubiegłego roku w odpowiedzi na planowaną szopkę bożonarodzeniową, którą później odwołano. Zapowiedź satanistów sprowokowała jednakże odpowiedź ze strony kościołów z obszaru Lansing oraz od senatora Jonesa, który pomógł stworzyć bożonarodzeniową szopkę jako przeciwwagę dla zeszłorocznej „szopki wężowej”.

 

Kontrowersja z pokazem w Michigan pojawiła się krótko po tym, jak Świątynia Szatana uzyskała prawo do zorganizowania pokazu z upadłym aniołem w Miami w stanie Floryda. Grupa zamierzała również postawić posąg bożka Bafometa w Oklahomie.

 

Członkowie organizacji udali się następnie w lokalu Spiral Bar na imprezę pt. „Bezbożna Noc”, organizowaną pod hasłem „Zostaw swoje zahamowania w domu i przyjdź tańcować z diabłem…”.

 

Świątynia Szatana to zorganizowana w luźny sposób grupa narodowa, a przy tym organizacja świecka ściśle powiązana z grupami ateistycznymi protestującymi przeciwko pokazom religijnym w miejscach publicznych. Pomimo swej nazwy, grupa twierdzi, iż nie ubóstwia szatana, lecz raczej próbuje przyciągnąć uwagę ludzi do indywidualności, współczucia oraz poglądów, które odbiegają od tych wyznawanych przez chrześcijan i konserwatystów.

 

__________________

Zobaczcie pod jakimi wzniosłymi hasłami wkrada sie satanizm?

“indywidualności, współczucia oraz poglądów, które odbiegają od tych wyznawanych przez chrześcijan”

“„Największym darem jest wiedza”

 

To dlatego tak często Wam pisuje: wiedza nie zbawia. Nawet ta o illuminati i o Biblii.

Zbawia tylko Jezus i nasze Jego naśladownictwo obfitujące owocami Ducha Świętego.

 

 

 

Teraz już wiecie, dlaczego wąż jest na każdej choince.

Teraz już wiecie jaki jest kierunek tego świata.

Teraz już wiecie w kim jest nadzieja na ocalenie od sił węża.