Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pierwsza w historii świata satanistyczna szopka “bożo” narodzeniowa, czyli szopka żmijowa.

Informacje przesłał mi Hobart. Jacka poprosiłem o tłumaczenie tego wydarzenia z fejsa, ale on stworzył kompilacje kilku tekstów. Obu Braciom dziękuję.

Jeszcze tytułem wstępu pragnę dodać, że zarzuca się nam (ostatnio fani YTuberów), że jesteśmy głupi, inni że nie potrzebnie się tym zajmujemy, kiedy teraz wychodzi do czego ludzi przygotowuje świat. Teraz dopiero pokazują swoje cele, swojego boga. Czy to spiski? nie, to już nie są spiski. To jest już jawne. Nie wierzysz? przeczytaj tekst poniżej. Nie wierzysz tekstowi?  znajdź potwierdzenie w necie angielskim.

To dlatego informujemy o znakach, symbolach abyś wiedział, że zgodnie ze słowami z Biblii:

 

“Cały świat pogrążony jest w Złym”.

 

Oto szokujący news:

 

snaketivityduża

 

 

Świątynia Szatana otrzymała zgodę na przeprowadzenie w dniu 19 grudnia 2015 r. historycznej, pierwszej satanistycznej ceremonii zatytułowanej „Snaketivity” (jest to sprytna gra słów oparta na słowotwórczym procesie kontaminacji. Szopka bożonarodzeniowa to po angielsku „nativity scene”, wąż zaś to „snake”, co w połączeniu daje „snaketivity”, które można luźno przełożyć na język polski jako „szopka żmijowa”- przyp. tłum.) na trawniku przed budynkiem administracji państwowej w stanie Michigan w USA.

 

W odpowiedzi na zaproponowany pokaz „żywej szopki bożonarodzeniowej” przed gmachem stolicy stanu Michigan, opracowanej przez lokalnych działaczy republikańskiego kandydata na prezydenta Teda Cruza, Świątynia Szatana w Detroit odprawiła satanistyczną ceremonię i ponownie pokazała na żywo kontrowersyjną „Szopkę żmijową” na tym samym trawniku.

SATANICDETROIT

 

 

 

Dyrektor Świątyni Szatana w Detroit Jex Blackmore przewodziła pierwszej publicznej ceremonii satanistycznej i wygłosiła przemowę, której głównym celem było zdefiniowanie kim są sataniści, wyszczególniając niektóre z ich poglądów, w tym kluczowe agendy. Blackmore rozpoczęła od stwierdzenia, że owa grupa satanistyczna reprezentuje oświecenie całej ludzkości. Zacytowała, iż sataniści promują „moralną, duchową i seksualną swobodę, osobistą niezależność i kładą nacisk na wybór osobisty we wszystkich sprawach.” Mówiła ponownie także o idei wolności religijnej i osobistej w Ameryce z naciskiem na rozdzielenie państwa i religii.

snaketivity3

Blackmore twierdziła, że owo wydarzenie nie jest demonstracją antychrześcijańską: „Dla jasności, nie jesteśmy antychrześcijańscy, ani nie jesteśmy antyreligijni. Jesteśmy przeciwko degradacji. Przeciwko opresji.” Jednakże w swojej przemowie dyrektor Świątyni Szatana skrytykowała kilka razy grupy chrześcijańskie. Zwróciła uwagę na to, że wcześniejszy protest w tym samym miejscu zorganizowany przez chrześcijańskich aktywistów, wymierzony przeciwko małżeństwom jednopłciowym to obraza dla amerykańskiej wartości obejmowania różnorodności obywateli.

snaketivity2

Według Blackmore „słowo boga było przywoływane wielokrotnie, by uzasadnić opozycję względem ruchu na rzecz praw obywatelskich, by zdusić wyzwolenie kobiet i stanąć na drodze do małżeństw jednopłciowych. To nie jest wolność wyznania. Włączenie wszystkich to nie ucisk, a głosy mniejszości nie są bezwartościowe… Te tak zwane „boże” instytucje nazywają siebie ofiarami i wzywają do radykalizacji- to sidła dla naszych kopyt. Ameryka nie jest instrumentem żadnej z grup religijnych.”

 

Blackmore skupiła się także na orędownictwie Świątyni Szatana, które obracało się wokół sprawiedliwości, honoru, wolności i równości w społeczeństwie amerykańskim. Zakończyła ona swoją przemowę wzywając publiczność, by salutowała szatanowi: „Cześć wiecznemu buntownikowi w nas wszystkich. Cześć swobodzie, ludzkości i sprawiedliwości. Cześć szatańskiemu oswobodzicielowi i końcowi represyjnych tradycji. CHWAŁA SZATANOWI!”

 

Na przestrzeni tygodni poprzedzających wydarzenie Blackmore mówiła, że Świątynia Szatana w Detroit nie pozwoli jednej religii na zdominowanie świąt i że zamierzają oni zakomunikować przesłanie „pluralizmu oraz swobody religijnej”, które nazywa „nadrzędnym przekazem w tym świątecznym pokazie oraz pozostałej działalności publicznej prowadzonej przez Świątynię Szatana”. Przemawiając w imieniu swojej organizacji powiedziała również, że, „nie interesuje nas głoszenie społeczeństwu satanizmu. Nie zgadzamy się jednakże, by jedna religijna perspektywa zdominowała cały dyskurs. Z tego powodu gdy jeden pokaz religijny odbywa się w miejscu publicznym, my zaoferujemy inny oraz nakłaniamy inne głosy mniejszości, by zrobiły to samo.”

 

W rozmowie z Mlive.com Balckmore stwierdziła, że Świątynia Szatana jest „bardzo zadowolona, że może stanowić część czegoś, co być może jest nową tradycją świąteczną w Kapitolu”.

 

„Okres świąt to ten czas w roku, który świętuje się na wiele różnych sposobów. Problematycznym jest, gdy nasz rząd popiera pojedynczy punkt widzenia, lub metodę obchodzenia tego sezonu kiedy mamy zróżnicowaną społeczność ludzi w Michigan,” powiedziała.

 

O samej satanistycznej szopce Blackmore mówi tak: „To uczczenie ludzkiego ducha, tak jakby naszej własnej wersji narracji satanistycznej w sensie biblijnym, gdzie ludzkości oferuje się dar wiedzy i ona go przyjmuje.”

 

Organizacja po raz pierwszy sprowadziła swoją „Szopkę żmijową”- która przedstawia pentagram z głową kozła i krwistoczerwonego węża owiniętego wokół krzyża satanistycznego, prezentującego księgę pt. „Rewolta aniołów” jako świąteczny podarunek wraz z napisem „Największym darem jest wiedza”- do budynku administracji państwowej w grudniu ubiegłego roku w odpowiedzi na planowaną szopkę bożonarodzeniową, którą później odwołano. Zapowiedź satanistów sprowokowała jednakże odpowiedź ze strony kościołów z obszaru Lansing oraz od senatora Jonesa, który pomógł stworzyć bożonarodzeniową szopkę jako przeciwwagę dla zeszłorocznej „szopki wężowej”.

 

Kontrowersja z pokazem w Michigan pojawiła się krótko po tym, jak Świątynia Szatana uzyskała prawo do zorganizowania pokazu z upadłym aniołem w Miami w stanie Floryda. Grupa zamierzała również postawić posąg bożka Bafometa w Oklahomie.

 

Członkowie organizacji udali się następnie w lokalu Spiral Bar na imprezę pt. „Bezbożna Noc”, organizowaną pod hasłem „Zostaw swoje zahamowania w domu i przyjdź tańcować z diabłem…”.

 

Świątynia Szatana to zorganizowana w luźny sposób grupa narodowa, a przy tym organizacja świecka ściśle powiązana z grupami ateistycznymi protestującymi przeciwko pokazom religijnym w miejscach publicznych. Pomimo swej nazwy, grupa twierdzi, iż nie ubóstwia szatana, lecz raczej próbuje przyciągnąć uwagę ludzi do indywidualności, współczucia oraz poglądów, które odbiegają od tych wyznawanych przez chrześcijan i konserwatystów.

 

__________________

Zobaczcie pod jakimi wzniosłymi hasłami wkrada sie satanizm?

“indywidualności, współczucia oraz poglądów, które odbiegają od tych wyznawanych przez chrześcijan”

“„Największym darem jest wiedza”

 

To dlatego tak często Wam pisuje: wiedza nie zbawia. Nawet ta o illuminati i o Biblii.

Zbawia tylko Jezus i nasze Jego naśladownictwo obfitujące owocami Ducha Świętego.

 

 

 

Teraz już wiecie, dlaczego wąż jest na każdej choince.

Teraz już wiecie jaki jest kierunek tego świata.

Teraz już wiecie w kim jest nadzieja na ocalenie od sił węża.

 

 

 

 

 

Updated: 5 stycznia 2016 — 14:50

51 komentarzy

Add a Comment
 1. szok….

  wygląda jak psia k..a.

  ech szkoda mi tych głupich ludzi…

  1. Lusia,
   a cóż “dobrego” może Wyjść z…
   z okultystycznego otworu odbytu,
   karmiąc szie tymi odchodami,
   doprowadzą szie tacy do niebytu,
   bo nie z Ojcem, ale z kłamstwem
   zzzzzzz…szszsz…tak, nie, czy ?

   Każde kłamstwo owinięte w szkarłat
   czy nawt złoty papierek, kłamstwem
   pozostanie i jest… czy to szie
   komuś podoba… czy nie…

   Niech wielbią, jawnie i skrycie, niech
   a przyjdzie Jezus Bóg i pozamiata szie
   jak było za dni Noego, tak będzie
   w dniach ostatecznych… odbytem gadali,
   ustami wydalali… potopiła takich woda
   a teraz…a teraz…przyjdzie ogień z nieba,
   ekskrementy spalić trzeba, ale do szatana
   oda… aż do śmierci, aż do smrodu, i kto
   rękę Poda ? …ten, kto podawał cały czas…

  2. dopisek

   Blokada była u mnie na ten Blog
   poradził mi… no kto, no kto ?
   rozum, co mi dał Bóg, a nie… smok.
   Wyposażył nas Ojciec wszystkich
   w wolną wolę, w umysł i w metody
   i pomiędzy Prawdą a fałszem nie
   będzie zgody… w życiu nie będzie
   zgody
   przyśniła szie Jakubowi drabina,
   by po schodach Prawdy szedł,
   szczeble teraz wyłamują sataniści,
   bo kłamstwo pokochali swe…

   ale widzi Bóg, co z drabiną jest,
   i chwała Mu, …że… do ludzi zszedł

   seler

  3. dziękuję Bogu za ten blog,
   i Piotrowi, że Boga kocha,
   bo na Wzajemności krok,
   na niej, bo Bogu szie podoba.

   nie zapisuję nigdzie wierszy
   moich ? … chyba Ojca, co dał
   jak Papusza, którą odrzucił
   ów cygański “świat”, a przyjęli
   Polacy… i tam dożyła swoich
   lat… Rodzina polska dała jej
   schronienie, Polacy pokochali
   zwykłą babinkę, bo Boga
   w sercu mieli… Cieszyła szie
   życiem i tym co Ojciec stworzył
   i odeszła w pokorze, i dupą nie
   gadała, a nawet wiersze pisała
   i od szatana uchowaj nas Boże

   seler

   1. Ej, ale rzeczywiście w tych okolicznościach przyrody to wygląda jak wielka, parująca psia kupa! 😀 haha… tyle warta jest ich wiara w szatana, który ludzi nienawidzi, a nas szczególnie! O tak, dla złego najgorzej jest, kiedy szczerze rozważamy Słowo Boże.

 2. Dla mnie jest to na razie ten ich satanizm jest strasznie prymitywny i obecnie nie nadaje się jako światowa religia.Jest to chyba dopiero jakiś wstęp, początek.Iluminaci będą przedstawiać Lucyfera nie jako diabła z rogami tylko jako boga światłości, solarne bóstwo, coś takiego jak Ra w Egipcie czy inne solarne bóstwo, coś pozytywnego, co większość ludzi łatwiej przyjmie niż właśnie takiego stereotypowego szatana.

  1. to nie jest początek bo satanistyczna religia istnieje od wyjścia ludzie z edenu, i obecnie zdominowała cały świat, to jest każda religia gdzie słucha się ludzi a nie Boga. Tzw. jedna religia będzie polegała na tym, że wszystkie religie połączą się, taki globalny ekumenizm, być może w obliczu jakiejś tragedii. To się już dzieje, nic nowego nie będzie wymyślane, ani wydobywane jakieś kulty z przeszłości, bo to od zawsze tam było. u katolików, buddystów, muzułmanów itd.

   1. Chodziło mi o początek przestawiania tego ludziom.

 3. Jak czytam słowa przemowy tej satanistki o wolności, to od razu przychodzi mi na myśl stary szlagier diskopolowego zespołu Boys, który stał się poniekąd hymnem tego nurtu, a raczej ścieku muzycznego- “Niech żyje wolność, wolność i swoboda, Niech żyje zabawa i dziewczyna młoda”. Chyba każdy to słyszał i w swoim czasie zapewne nikt nie powiedziałby, że jest to przekaz szatański. A teraz wiedząc o satanizacji pozornie dobrego, swojskiego opinii diskopolo i widząc (mama przy obiedzie ogląda, więc chcąc nie chcąc ja też) talent/idol szoł pokroju “Disco Star” (tak, jest takie coś), gdzie w jury zasiada lider zespołu Boys jako celebryta, który odniósł sukces w tym świecie wszystko staje się jasne.
  Sataniści wszystko wywracają do góry nogami, wypaczają. Śmiertelne w swoich konsekwencjach bunt i głupotę nazywają wolnością i indywidualnością, a z Boga Ojca, który jest miłością robią demiurga-tyrana. A takie myślenie dzięki swej atrakcyjności szerzy się niczym zaraźliwy wrzód, co widać chociażby, jak zauważył Detektyw Prawdy, po komentarzach w tekście o Youtuberach.
  A teraz, zgodnie chociażby z zapowiedziami Alberta Pike’a w “Morałach i dogmatach”, jesteśmy już świadkami “uniwersalnej manifestacji czystej doktryny Lucyfera”- wobec tego tylko ktoś lekko mówiąc bardzo, ale to bardzo naiwny dałby wiarę kapłance świątyni szatańskiej zapewniającej, że co jak co, ale szatana to oni nie czczą, że są ateistami i że to wszystko robią celem wyzwolenia uciśnionych mniejszości spod dyktatu chrześcijańskich bigotów, którzy są – słowo-klucz – nietolerancyjni. I tak, będziemy jeszcze bardziej nietolerancyjni dla satanizmu, dla zła. I będziemy się radykalizować, wbrew szyderstwom i ignorancji otumanionych propagandą mas. Prośmy więc pokornie Boga Ojca Wszechmogącego w imieniu Jego Syna, by napełnił nas silną nienawiścią do grzechu i otworzył nam oczy na grzech w naszym życiu i pozwolił zrozumieć, że żyjemy w czasach jak za dni Noego.

  1. To nie jest jeszcze czysta doktryna Lucyfera.Masonami i Iluminatami mogą być tylko mężczyźni, więc “kapłanki” Lucyfera są z tym sprzeczne.Ci sataniści twierdzą, że nie wyznają Lucyfera, a Iluminaci będą mówić wręcz przeciwnie, że naprawdę wierzą i wyznają taką istotę jak Lucyfer.Jak Bóg pokazywał różne grzechy, to na najgorszy wskazał jako kult solarny w świątynie (oddawanie czci słońcu – Lucyferowi) i to właśnie będą propagować lucyferianie.

   1. Aha, to nie wiedziałem. A nie ma żadnych masońskich zakonów żeńskich? I chodzi Ci o to zapewne, że punktem kulminacyjnym w owej manifestacji lucyferianizmu będzie ogólnoświatowa ekumenia?

    1. Chyba jest jakaś taka pseudo loża Wielki Wschód Francji, ale do prawdziwej masonerii kobiety nie mają wstępu, mogą co najwyżej uczestniczyć jako obserwatorzy, coś tam zaśpiewać, ale nie mogą być “masonkami”.
     Chodzi mi o to, że Lucyfer będzie przedstawiony ludziom nie jako diabeł z rogami, ale jako solarne bóstwo – słońce, ciepło, ratunek – coś pozytywnego.

 4. Już się nie kryją, a wprost walą. Tak jak mówi Biblia Nic co tajemne, nie pozostanie tajne, a zostanie ujawnione i światu ogłoszone.

  1. Quo vadis, Ameryko?

 5. Czy sataniści to tak nienawidzący siebie masochiści, gdyż wiedzą, iż za takie praktyki zostaną unicestwieni? No chyba tak…

  1. Ciągle prześladuje mnie to pytanie, Detmold. Czy oni postradali rozum i tak bardzo dali się zwieść, czy też robią to w pełni świadomie w sposób wyrachowany? Nosz jak można praktykować satanizm wiedząc, że Bóg istnieje?

   1. Jacek, a jak można być nazistą lub komunistą? Lucyfer nie ma nic do zaoferowania ludziom po za pustym totalitaryzmem, niby ma ręce i nogi, ale w ogólnym rozrachunku i jest bez sensu i prowadzi do zguby.

   2. Adminie Piotrze, odpowiedz na to pytanie. Moim zdaniem to przez geny demoniczne są te praktyki spowodowane…

    1. ciężkie pytanie i jeśli ktoś zna na nie odpowiedź, to jest tylko bliski prawdy, gdyż pewien być nie może.

     Pierwsza opcja.
     Traktujemy dosłownie plemię żmijowe, o którym mówił Pan Jezus, ale wtedy mielibyśmy 3 grupy:

     1. Plemię z nasieniem dna szatana,, upadłych
     2. Głupich ludzi, którzy pójdą na stracenie razem z szatanistami
     3. Ludzi, których pociągnął Jezus Chrystus.

     Nie wiem jak jest z tymi ludźmi z drugiej grupy, wszak mają własną wolę, ale wiem jedno na 100%. Szatan razem z 1/3 zbuntowanych aniołów zachowuje sie jak recydywistą. Chce wciągnąć w swą kulturę jak najwięcej ludzi. To tak jak z chłopakiem z poprawczaka. Jego nie ciągnie do dobra,, on chce aby wszyscy dookoła niego robili to samo co on.

   3. no rozum na pewno postradali, oni samodzielnie nie myślą, wiadomo kto za nich, są tylko narzędziem w rękach złego, postępują jak zahipnotyzowani, ich umysł jest pod stałą kontrolą.

   4. no właśnie jak można nie uświadamiać sobie Boga, jeśli czci się diabła, o którym prawda objawiona jest związana także ze Słowem Bożym.. – ale wiem jak działa ten trik: nergal mówiół o tym u Wojewodzkiego kiedyś : śmiał się gdy wojewódzki nabijał się z niego że czczci szatana, on ujawnił że szatan to w satanizmie idea i metafora, symbol wolności od ciemnoty i zabobonów, chrześcijaństwa, religii etc..
    A czcząc nawet ideę, czy metaforę i tak realnie nawiazujesz do dosłownego bytu, bo to świat obiektywny, świat duchowy wg świadectwa i objawienia Słowa B.

 6. System szatana to terror politycznej poprawności, ucisk ekonomiczny, libertynizm obyczajowy, ekumenizm religijny, relatywizm poglądowy etc.

  1. Ss nie jest więc niczym dobrem wbrew wizerunkowi kreowanemu przez propagandę wszelakiego rodzaju (szkołę, media, popkulturę, religię itd.). Podczas WU pokaże swoje prawdziwe oblicze…

  2. Zapomniałbym o żądzy krwi i krzewienia nienawiści, niesprawiedliwości (krwawych ofiarach dla złego itp.)…

 7. UWAGA! Chrześcijanie w amerykańskim stanie Oregon buntują się przeciwko NWO i polityce rządu Obamy, który realizuje ludobójcą Agendę 21, zabiera ziemię ludziom wbrew konstytucji a ludzi, którzy się temu sprzeciwiają nazywają terrorystami i ekstremistami! Milicja złożona z uzbrojonych rolników (ok. 150 osób, ale w ogólnym proteście bierze udział więcej osób) zajęło budynek federalny i wzywa innych do buntu przeciwko rządowi federalnemu.Do akcji przeciwko powstańcom skierowano już drony bojowe, czyli rozpoczyna się cała akcja bojowa.Sytuacja jest poważna, bo grozi wybuchem wojny domowej, do tego jeszcze dochodzi ograniczenie broni przez Obamę.Ludzie protestują też przeciwko wtrącaniu się rządu federalnego w sprawy stanu Oregon i przeciwko Agendzie 21.W USA to temat nr 1, ale w Polsce media głównego ścieku praktycznie nic o tym nie piszą, panuje zmowa milczenia!
  http://www.monitor-polski.pl/sytuacja-w-oregon-moze-sie-przerodzic-w-wojne-domowa-w-usa/

  1. Ludzie bardziej ufają “wiarygodnej” TV niż “niewiarygodnej” witrynie internetowej…Ach ta “magia” (tak,tak) małego ekranu (tfu)…

  2. to może być problem kontrolowany przez służby i rząd, chcą ponoć jak najbardziej zdestabilizować usa przed ww3

  3. Oregon Govt Building Seized by MILITIA! https://youtu.be/le-fpTu33Ss.

 8. Ta satanistka powiedziała: “…to sidła dla naszych kopyt”.
  No to się przyznała, kto jest ich tatusiem ;-).

  1. Dla jasności- przełożyłem ten fragment słowo w słowo. Nie mogłem nigdzie znaleźć odpowiedniego idiomu w języku polskim, ale może jest on w ich słowniku satanistów.

 9. W obecnych czasach szerzy się wszelaka niesprawiedliwość, a ludzie są w taki sposób gnojeni, iż nie zdają sobie z tego sprawy…Tylko interwencja Boska może zakończyć ten cyrk.

 10. To “dzieło” nie jest ze “świat” 2014? Teraz to całe kościoły szatanom stawiają a nie tylko kupy;-)

 11. Mój błąd; szopka 2015 a “rzeźbę” ci ludzie już wcześniej umieścili- jak na psia kupę przystało- na trawniku 🙂

  1. Podobnie zabawne było zobaczenie przeze mnie na wystawie księgarni koranu w doborowym towarzystwie działu “fantastyka”, tuż obok bajek Andersena i “Chorego portiera” 🙂

   1. księgarnie tj dobry temat. Mamy kilka dużych księgarni stacjonarnych w Polsce. W takim EMPIKu graniczy z cudem znalezienie pozycji z chrześcijaństwa biblijnego, tudzież ewangelicznego.
    Jan Paweł II? a i owszem. Z przodu, z tyłu, jako dziecko, jak student itd.

    Znajdźcie chociaż tak dobrą a neutralną pozycję Alfreda Palli, pt “Niewidzialna wojna”. Ta ksiązka jest w Empiku niewidzialna. 🙂

    Harry Prter? cała saga. Władca pier… (akurat tutaj pomnyślałem jak Seler 🙂 m) Cała Saga.

    51 twarzy Greya, zboczenia seksualne? a i owszem są.

    Budda, Allah, hary kryśka itd, ale nie książki ewangelików.

    Natomiast, jeśli ktoś chce poszukac prawdy, wchodzi na strony ewangelików…
    Paradoks, kwadratura koła. Dysonans.
    Jest taki profil katolicki na YT: znaki czasów końca. Ponad połowa materiałów tego człowieka jest od…ewangelików 😀

    Kościół Rzymski jest z dala od prawdy a blisko kłamstwa. A kto jest ojcem kłamstwa?….

    1. Detektywie, ja mam takie wrażenie od dawna, że KRK olał proroctwa biblijne (moze nie w całości, co trzeba to wybierane jest pod doktrynę) a zastępuje je swoim królestwem kościelnym na ziemi i objawieniami “prywatnymi” – gdzie jakieś rzekome maryje, matki boskie dają “orędzia” tak zwane itd

     1. tak adi, ale Ty piszesz jakby o skutku ubocznym działań kościoła Rzymskiego.
      Poza tym trudno to nazwać “olaniem”. To jest celowe działanie.

      z tymi matkami boskimi to jeszcze się nam albo juz nie nam przypomną.
      Nie zapominajmy o muzułmańskiej wersji matki boskiej.

      1. jak w art “Maryja drogą dla islamu – kult maryjny cieszy się wśród muzułmanów wielką popularnością”
       jezuita tam twierdzi że “Maryja jest drogą dla islamu”…
       po prostu polityka religijna, a nie ewangelizacja…

    2. Na głównej ulicy Łodzi mamy kilka takich księgarni. A jeszcze gorsze są antykwariaty. Jeden się nazywa “Book Się Rodzi”. Gratuluję wysoce wysublimowanego poczucia humoru… A rzut beretem po drugiej stronie ulicy jest taki z dumnie wyeksponowanymi “Faktami i Mitami” oraz “Nie”, z resztą widać po wystawie. A jeszcze bliżej samego centrum z nowo wybudowanym dworcem z tęczowym dachem, ale nadal na Piotrkowskiej mamy księgarnie, do której za dzieciaka lubiłem chodzić szczególnie. Generacja youtuberów może i tego nie rozumie, ale kiedyś mocno ekscytowało się otrzymaniem świeżo zakupionego, pachnącego kredowym papierem albumu o ziołach czy zwierzętach, a nie bezdennie głupimi filmikami z okultystycznymi gestami… A, no i w tej trzeciej tym razem księgarni wystawa jest duża, to reprezentacyjna kamienica. Na wystawie szereg książek to takie duże pudła, tak, że widać je nawet idąc blisko krawężnika. Jedna z nich, mocno wyeksponowana to “Jezus Ośmieszony”. Coś potwornego, a przecież jak w każdym większym miejscu mamy do tego księgarnie rzymskokatolickie…

    3. W KK praktycznie w ogóle nie zajmują się apokalipsą i czasem końca.Czyżby bali się, że ludzie przejrzą na oczy? Zwłaszcza fragmentu o nierządnicy na 7 wzgórzach.

     1. jest to logiczny powód

   2. To baśnie dla dużych dzieci ;-P

    Jak zwykle wszystko na odwrót przekręcone… co dla świata jest bajką (niepoważne głupstwo) – Pismo Święte, to dla Boga i naśladowców Jezusa głupstwem są zmyślone mądrości ludzkie (także zapisane w opasłych tomach)

 12. satanizm to idiotyzm

 13. Pan A. obieca ludziom to co najlepsze, a będzie czynił to co najgorsze…

 14. sataniści:Bush/USA, Jaruzelski/smiersz/Kiszczak, George Clooney/Hollywood a BEZROBOCIE w Polsce https://youtu.be/TNVrvSao9bE.

 15. Współczesny człowiek jest tak zapatrzony w siebie, iż trudno mu odnaleźć drogę do Boga…Przeszkadza mu w tym usilnie ten hałaśliwy świat, stąd potrzeba wyciszenia się, by nawiązać kontakt ze Stwórcą.

  1. widać Detmold, że… ktoś drabinę podiwanił…

   “przyśniła szie Jakubowi drabina,
   by po schodach Prawdy szedł,
   szczeble teraz wyłamują sataniści,
   bo kłamstwo pokochali swe…

   ale widzi Bóg, co z drabiną jest,
   i chwała Mu, …że… do ludzi zszedł

   seler”

 16. “Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało wyjść na jaw.”
  (Marka 4,22)

  Tylko Bogu chwała i cześć, i uwielbienie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: