Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wiadomości czasów końca: końcówka grudnia 2015

Updated: 4 stycznia 2016 — 21:19

18 komentarzy

Add a Comment
 1. Co za wspaniałe dzieci na końcu…

  1. Skoro już piszesz, to czy słyszałeś o sytuacji w Oregonie? Uzbrojona milicja złożona z farmerów zajęła rządowy budynek.Sprawa jest poważna, bo chodzi o łamanie konstytucji, prawa, niesprawiedliwe wyroki itd.W USA to jest temat numer jeden chyba a u nas są tylko jakieś zdawkowe informacje, o ile w ogóle są.Przecież to powinien być temat numer 1 we wszystkich portalach informacyjnych.
   The groxt1 już zrobił o tym kilka filmików.Mówił o wprowadzeniu stanu wojennego w USA, początku NWO i WWW3, jeźdźcach apokalipsy i Porwaniu, że będzie już niedługo.

 2. Znaki i cuda w czasach ostatecznych. https://youtu.be/8yFXb52uXBY.

 3. Deprawacja unicestwia nasze narody https://youtu.be/19R77NUC9cU.

 4. czy jest szansa aby linki umieszczane w komentarzach otwierały się w nowej karcie, bo póki co otwierają się w karcie przeglądania tego bloga?

  1. będę musiał sprawdzić.

  2. jak masz firefoxa to kliknij środkowym klawiszem myszki na link

   1. nie mam firefoxa, ale myślę, że to znacznie ułatwiłoby nawigację, bo teraz wchodząc w link strona bloga przeładowuje się linkiem i jak chce się wejść na nowo trzeba działać na zasadzie wstecz.

 5. To już nie tylko we Francji problemy,teraz Niemcy: Nowy wymiar przemocy seksualnej.
  “Od Sztokholmu po Ateny i od Cork po Kraków – wszyscy musimy się zjednoczyć. Musimy się zjednoczyć, bo siły walczące z nami są potężne – nawoływał z kolei do zebranych lider ruchu, Lutz Bachmann.”

  http://www.tvn24.pl/niemieckie-media-ataki-imigrantow-na-kobiety-w-kolonii-i-hamburgu,608198,s.html

  Muszę przyznać, że takie artykuły napawają mnie strachem:(

 6. Nie wiedziałem czy to pisać, ale czuję taką potrzebę. Chociaż podchodzę do wszelkich zjawisk nadnaturalnych dosyć sceptycznie to dzisiejszej nocy miałem bardzo nietypowy paraliż senny (zjawisko chyba powszechne, ale o akurat było inne). Śniło mi się, że spotkałem się z rodziną, witałem się z wszystkimi po kolei aż zauważyłem osobę która zmarła na raka dwa lata temu w młodym wieku, bardzo się ucieszyłem, chciałem podejść i ją uściskać aż nagle zrobiło się ciemno i zimno, widziałem tylko 3-4 sylwetki i złowrogie oczy, chciałem ich odepchnąć ale byli silniejsi niż ja, skrępowali mi ręce nie mogłem się ruszyć (typowe dla paraliżu sennego), w tej chwili chciałem wykrzyczeć imię Jezusa Chrystusa, ale miałem ściśnięte zęby, te postacie również zaczęły zatykać mi usta, aż w końcu z ogromnym wysiłkiem, przez zęby wykrzyczałem imię Jezusa i co dziwne w tym momencie się obudziłem. Serce waliło mi jak nigdy, a szczękę miałem tak ściśniętą że przez kilka minut “dochodziła do siebie”, wstałem spojrzałem na zegarek była 03:05, pomyślałem no fajnie na dodatek trzecia w nocy od razu skojarzyło mi się z egzorcyzmami Emily Rose (chociaż nie oglądałem). Pomodliłem się krótko i wróciłem spać, ale do tej pory dziwnie się czuję. 🙂 mam nadzieję że nie wyszedłem na wariata. hehe 🙂

  1. to naturalne ja miałem podobny sen z tydzień temu

 7. Te dziewczynki na końcu mówiące o wierze i Jezusie są wspaniałe…wzruszyłam się 🙂

  1. Tu jest historia Myriam, jednej z tych dziewczynek, Myriam uczy w nim ISIS jak wielka jest moc przebaczenia https://youtu.be/U3pAxAHT0jg Teraz już wiemy dlaczego Jezus kazał nam być jak dzieci, piękne przesłanie i świadectwo.

   1. Co za niesamowita mądrość w tej malutkiej…dziękuję Galeusz, zgadzam się piękny wywiad i jak piękne przesłanie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: