Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Dlaczego zarówno papieże, jak i nazistowscy żołnierze salutują dwoma palcami?”

salutJPII

 

 

Geoffrey Grider

 

Kontrola Hitlera nad narodem niemieckim była bardziej religijna i duchowa, niż polityczna, dokładnie jak w przypadku każdego papieża, który kiedykolwiek sprawował ten urząd.

 

„Dano jej też dać ducha obrazowi bestii, aby obraz bestii i mówił, i sprawił, żeby ci, którzy nie pokłonią się obrazowi bestii, mogli zostać zabici.” Obj 13:15

 

Berlin, Niemcy, rok 1934: krótko po tym, jak Adolf Hitler utrwalił swą kontrolę nad Niemcami, nastąpiła jego próba przejęcia kontroli nad sercami i umysłami narodu niemieckiego. Jak wszystkim złym dyktatorom, tak i Hitlerowi przede wszystkim przysięgano wierność, natomiast lojalność względem narodu niemieckiego była na dalekim, drugim miejscu. Oto dokładna treść tej przysięgi wraz z salutem dwoma palcami, wymaganym nie tylko przez wojsko nazistowskie i powiązane grupy, jak Hitlerjugend, gdyż był on również wymagany od wszystkich obywateli niemieckich:

 

„Składam w obliczu Boga świętą przysięgę, iż przywódcy Imperium oraz narodu niemieckiego, Adolfowi Hitlerowi, Wodzowi Naczelnemu sił zbrojnych będę posłuszny bezwarunkowo, a jako odważny żołnierz będę w każdym czasie gotowym oddać za tę przysięgę swoje życie.” – Przysięga Fuhrera, 2 sierpnia 1934 r.

 

 

Mówi się nam, że jest to znak, który oznacza „pokój”, albo, że „V” oznacza zwycięstwo (ang. „victory”- przyp. tłum.), jednak nic nie może być dalsze od prawdy. Salut dwoma palcami, używany zarówno przez żołnierzy nazistowskich jako gest lojalności Hitlerowi, jak i przez papieży w stosunku do swoich wiernych jest okultystycznym symbolem wojny i podboju.

 

Według Codex Magic znak ten może być znakiem Szatana, znakiem złorzeczenia, lub rogatego pogańskiego boga Pana. Może on także reprezentować Vulcana, starożytnego boga ognia i destrukcji. Znak ów można również rozpatrywać jako przedstawiający szewron, symbol „Gniewu i Zniszczenia”. Amerykańscy hipisi zaadaptowali znak odnoszący się do zwycięstwa na wojnie. Ów gest szybko stał się gestem dłoni oznaczającym pokój. Reprezentuje on wszystko inne, tylko nie pokój.

katolickiobrazsalut

 

 

Obrazy takie, jak ten faktycznie pokazują jakiegoś Chrystusa, ale to nie jest Pan Jezus Chrystus. To Antychryst.

 

Na przestrzeni ostatnich 1500 lat historii sztuki katolickiej niezliczone obrazy Chrystusa tworzono przedstawiając Chrystusa wykonującego salut dwoma palcami. Gest ów, w którym jego dwa pierwsze palce oraz kciuk są wyprostowane, a trzeci i czwarty palec zgięte jest jednym z najczęściej występujących gestów dłoni Chrystusa w sztuce katolickiej. Pojawił się on jako znak benedykcji (lub błogosławieństwa) we wczesnej sztuce katolickiej i bizantyjskiej, a jego użycie trwało przez okres średniowiecza aż do renesansu. Jednakże wraz z nasileniem się prześladowań chrześcijan przez katolików w okresach takich, jak hiszpańska inkwizycja, symbol ten okazał się być znakiem zaboru, dominacji, a wreszcie i śmierci wszystkich tych, którzy sprzeciwili się duchowym rządom Rzymu. Kiedy widzisz papieża, kardynała lub księdza używającego tego znaku dziś, to jest to znak, iż Watykan i system katolicki nie spoczną, dopóki nie będziesz pod ich kontrolą. Z tego samego względu wszyscy papieże całują ziemię za każdym razem, gdy lądują w obcym kraju. Żądają tej ziemi dla Rzymu.

 

Salut dwoma palcami jest znakiem pochodzenia szatańskiego. Gdziekolwiek i kiedykolwiek by nie był używany, zawsze jest „znakiem złym”. Powiązanie między nazistami, a Watykanem używającym tego znaku robi się szczególnie złe, jeżeli weźmie się pod uwagę, że Watykan nie tylko podpisał z Hitlerem pakt, a jeszcze pomógł tysiącom nazistów uciec po II wojnie światowej do Szwajcarii.

 

Adolf Hitler nie był chrześcijaninem. Nie był on nawet katolikiem, choć tak go wychowywano. W swym chorym umyśle Hitler był bogiem i wymagał boskiej czci, zaś Niemcy składali przysięgę i oddawali mu cześć. Wszyscy papieże utrzymują, że zajmują miejsce Jezusa Chrystusa i są nieomylni, gdy ze swego „tronu” wypowiadają się w sprawach duchowych. To nie wszystko. Nazywa się ich „Ojcami Świętymi”, który to tytuł w Biblii należy tylko do Boga: „Nie jestem dłużej na świecie, bo ja idę do Ciebie, a oni są na świecie. Ojcze Święty zachowaj ich w Twym Imieniu, które mi dałeś, aby byli jedno jak my.” (J 17:11). Salut dwoma palcami, jaki wykonują obie grupy jest widocznym symbolem duchowych rządów, jakie sprawują oni nad swymi wiernymi.

 

Jest to znak klątwy. A ci z was, którzy zostaną pozostawieni, by stawić czoła czasowi utrapienia dla Jakuba ujrzą Antychrysta również używającego tego znaku.

 

 

Tłumaczył Jacek. Dziękuję.

Updated: 1 stycznia 2016 — 10:51

36 komentarzy

Add a Comment
 1. Adolf Hitler i Mussolini przywrócili w pełni do życia głowę, która była ścięta przez Napoleona czyli potęgę małego rogu, którą jest Watykan – Wielka Nierządnica.

  “A jedna z głów jego była śmiertelnie raniona, lecz śmiertelna rana jego była wygojona. I cała ziemia szła w podziwie za tym zwierzęciem.” Objawienie 13:3

  W lutym 1798 roku armia francuska na rozkaz Napoleona, pozbawiła papieża władzy i uwięziła go, czyli ścięła głowę Bestii. Tak zakończyło się na chwilę panowanie małego roku, które trwało 42 miesiące prorocze czyli 1260 dni co symbolicznie oznacza 1260 lat.

  “I dano mu paszczę mówiącą rzeczy wyniosłe i bluźniercze, dano mu też moc działania przez <strong<czterdzieści i dwa miesiące.” Objawienie 13:5

  1260 lat wcześniej (1260 dni = 42 miesiące gdzie 1 dzień = 1 rok) w 538 roku w życie wszedł dekret cesarza rzymskiego Justyniana, że papież jest karcicielem heretyków i zwierzchnikiem wszystkich kościołów.

  “Gdy uważnie przypatrywałem się rogom, zaczął wyrastać między nimi inny, mały róg, i trzy spośród poprzednich rogów zostały wyrwane. Na tym rogu były oczy jakby oczy ludzkie i usta, które mówiły zuchwałe słowa.”Daniela 7:8

  Tamtego dnia narodził się mały róg Watykan który nieustannie panował do 1798, wynosząc się ponad Boga i walcząc ze świętymi, potem na chwilę doznał śmiertelnej rany.

  “I otworzyło paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego, przeciwko tym, którzy mieszkają w niebie.I dozwolono mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano mu też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami.” Objawienie 13:6-7

  W lutym 1929 w paktach Laterańskich Mussolini przywrócił pełną władzę Małego Rogu i gojąca się powoli rana została w pełni wyleczona.

  “A jedna z głów jego była śmiertelnie raniona, lecz śmiertelna rana jego była wygojona. I cała ziemia szła w podziwie za tym zwierzęciem.” Objawienie 13:3

  Kto nie jest zapisany w Księdze żywota odda pokłon temu Babilońskiemu systemowi mimo obecnego teraz na całym świecie głosu Boga aby go opuścić.

  “I oddadzą mu pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, każdy, którego imię nie jest od założenia świata zapisane w księdze żywota Baranka, który został zabity.” Objawienie 13:8

  http://www.chrystus.com.pl/lekcje/tem_d03.htm

 2. Święte Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego…

  1. Chore wizje, porąbanych ludzi (sług diabła).

   1. Czego nie zwojowano karabinem i czołgiem, teraz wojuje się złotem i innymi trującymi umysł i ciało paskudztwami (gmo, chemitrails, kranówką, popkulturą itp. itd.)…

    1. I oprócz tego pod każdym względem masowa kontrola i inwigilacja…

     1. Właściwie możemy zrobić dwie rzeczy oprócz ostrzegania innych: błagać Boga o wybaczenie i liczyć na pochwycenie przed WU i obecność wśród zabranych.

 3. przeciwko katolicyzmowi i światu najlepiej mieć argumenty biblijne i świadectwo osobistego życia – tak żeby słowa o których mówimy były widoczne też w naszych czynach, w naszej codzienności

  podejrzewam, że większość osób odwiedzających to miejsce nie potrafi biblijnie wyjaśnić o czym mówił Pan Jezus np w tych słowach :

  ” Komukolwiek przebaczycie grzechy, są im przebaczone, a komukolwiek zatrzymacie, są im zatrzymane ” – Jan 20:23

  , podejrzewam że na podstawie Biblii wiele osób tu zaglądających nie potrafi obalić innych katolickich nauk które niby mają podstawy biblijne. Ale wielu chrześcijan na podstawie Biblii nie potrafi wyjaśnić katolikom np tego wersetu z Jana 20:23

  podejrzewam, że wiele osób tu zaglądających nie potrafi na podstawie Biblii wyjaśnić katolikom np tego wersetu :

  ” I tobie dam klucze królestwa niebieskiego. Cokolwiek zwiążesz na ziemi, będzie związane i w niebie, a cokolwiek rozwiążesz na ziemi, będzie rozwiązane i w niebie. ” – Mateusz 16:19

  ,

  1. eirene. Znasz Biblię i Szatan tez ją zna.
   To co napisałeś to nie tylko oskarżenie, ale PYCHA na kilometry.

   “podejrzewam, że większość osób odwiedzających to miejsce nie potrafi biblijnie ”

   Mógłbym o Tobie napisać więcej. Same fakty. Część wiesz jakich, ale nie będę Cię oskarżał publicznie i oceniał, punktował. Zachowam to dla siebie.
   Nie raz docinałeś mi w komentarzach, których nie publikowałem. Teraz oskarżasz WIĘKSZOŚĆ.
   Owszem, może i jakaś część nie wie tego i pewnie więcej, ale nie każdy jest na tym etapie co TY. Zresztą i Ty masz wiele błędnych teorii na blogu.
   Przełykałem docinki do mojej osoby, ale nie przełknę pogardy dla czytelników, których szanuję.
   Gdyby tak jak Ty mówili nauczyciele i pastorzy, to dyskwalifikowałoby ich to jako nauczających.

   To co podejrzewałem teraz znalazło potwierdzenie w Twych słowach.

   Nie chce mieć z Tobą nic wspólnego.

   Masz wiedzę o Biblii, ale i Brainbrekaer uważający Jezusa za szatana ma wiekszą wiedzę od wielu z nas. Powiem szczerze: BB zna ode mnie lepiej ST a owoce sa jakie są.

   Mam kolegę, który od 3 mcy jest narodzony na nowo, były alkoholik.
   Nie ma internetu. Nie zna znaczeń wielu wersetów, ale jego życie jest świadectwem na działanie Boga.

   “25 W owym czasie Jezus przemówił tymi słowami: «Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom” Mt

   Posługujesz się mieczem ducha, a więc proszę to dla Ciebie:

   “Jeśli sprawiedliwość wasza nie będzie obfitsza niż sprawiedliwość uczonych w Piśmie i faryzeuszów, nie wejdziecie do Królestwa Niebios”

   Mt5

   Po prostu masz złe mysli:

   http://detektywprawdy.pl/2015/10/16/wyleganie-jaj-weza/

   Eirene – żegnam

   Będę się o Ciebie modlił bo masz ten sam grzech co Szatan.

 4. salut dwoma palcami, także za moich czasów w szkole zgłaszano się podnosząc dwa palce.

   1. Teraz zauważyłem, że dzieci raczej podnoszą całą rękę, ale jednak… Niech to. To jest cały system szatana, a szkolnictwo indoktrynujące o wielkim wybuchu i ewolucji jest jego zasadniczym elementem.

 5. http://www.rumburak.friko.pl/img/piusxii.jpg

  Papież Pius XII w ulubionej pozie i tiarze oznaczającej panowanie nad Niebem, Ziemią i światem umarłych (Hadesem), czyli wstawianie się w miejsce Boga – Antychryst.

  Co jest ciekawe trzy palce do góry oznaczają u okultystów sprowadzenie poznania dobra i zła z Nieba na Ziemię, jak na górze tak i na dole, ten sam symbolizm jest również w heksagramie, który jest zbudowany z dwóch trójkątów (trzy place) skierowanych w dół i górę.

  https://napoczatkuslowo.files.wordpress.com/2015/11/baphomet.gif

  https://napoczatkuslowo.files.wordpress.com/2015/11/heksa1.jpg

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/10/ryt3.jpg

  1. interesujące, jedna reka w górze, jedna na dole, zgodnie z hermetyzmem

 6. Wszystko co się wynosi nad Boga pochodzi od diabła. Stosunek do Jezusa jest papierkiem lakmusowym czyichś intencji.

  1. dobrze powiedziane.

   J5

   39 Badacie Pisma, ponieważ sądzicie, że w nich zawarte jest życie wieczne9: to one właśnie dają o Mnie świadectwo. 40 A przecież nie chcecie przyjść do Mnie, aby mieć życie. 41 Nie odbieram chwały od ludzi, 42 ale wiem o was, że nie macie w sobie miłości Boga.

 7. Eh, czat cały czas pełny :/

 8. Wojsko Polskie podczas roty przysięgi też podnosi dwa palce do góry.

 9. Blad oni nie salutuja dwoma palcami tylko 3 jest jeszcze kciuk chodzi o to ze przysiegaja na trojce swieta .

 10. https://www.youtube.com/watch?v=PArggEnEj_Y

  Ciekawy początek i pod koniec konferencja szatanistów w białym domu?

  1. syjoniści ciągle czekają na swojego “neo”…

 11. kim jest Geoffrey Grider?

  1. To autor bloga Nowtheendbegins.com, z którego artykuły tłumaczę, amerykański ewangelista uliczny.

 12. Jedno jest pewne. Zawistni, podli i wredni ludzie nie mają czego szukać u Boga, gdyż są obcy Stwórcy.

 13. adi co z moim tlumaczeniem ?

 14. musiałam zainstalować tor żeby tu dziś wejść. zablokowałeś mnie detektywie?

  1. nie.
   Nawet nie wiem ktos Ty 🙂
   wybacz jesli nie pamietam

   1. często czytam, bardzo rzadko coś skomentuję. a dziś nie mogłam tu wejść z normalnej przeglądarki, co mnie trochę niemile zaskoczyło; [403] Forbidden : Dostęp zabroniony; na wszystkie inne strony mogę wejść, podejrzane to.

    1. ale to juz pisała o tym Angelika

 15. 15 fragmentów z Pisma Świętego na temat bałwochwalstwa:
  http://robertbrzoza.pl/najwiekszy-przekret-religi/

   1. “Chrystus i niewiasta kananejska”

    Słowo Pana trwa na wieki.

    Polecam 🙂

 16. jeden palec,
  jeden Bóg,
  jeden,

  Rugul Aprins – Colaj de cântări evanghelizare Cluj 2014 IV – http://www.predic.ro

 17. Uważam, że pewne znaczenie w tej sprawie ma również znajdowanie się w Berlinie ołtarza Zeusa, zwanego w Biblii Tronem Szatana, który został przewieziony po odkryciu go w XIX w. z Pergamonu do Berlina i miał szczególne znaczenie dla Hitlera. Hitler na jego replice wygłaszał również największe przemówienia.
  Mowa o tronie szatana jest w Apokalipsie 2.12-13 (List do zboru w Pergamonie):

  “Aniołowi Kościoła w Pergamonie napisz:
  To mówi Ten, który ma miecz obosieczny, ostry.
  Wiem, gdzie mieszkasz: tam, gdzie jest tron szatana,
  a trzymasz się mego imienia
  i wiary mojej się nie zaparłeś,
  nawet we dni Antypasa, wiernego świadka mojego,
  który został zabity u was, tam gdzie mieszka szatan.”

  Grecka budowla, rekonstruowana pieczołowicie od 1911 do 1930 roku, była natchnieniem dla Hitlera. To dlatego właśnie, opierając się na jego założeniach architektonicznych, Albert Speer zbudował słynną Zeppelintribune na stadionie w Norymberdze. Tam, gdzie w oryginale wznosił się „szatański tron”, znajdowała się trybuna fuehrera. To na niej przemawiał niemiecki wódz 8 września 1936 roku podczas słynnego Parteitagu.

  Tysiące wyznawców oddawały hołd maleńkiej postaci wodza Niemiec przemawiającego z kopii „tronu Szatana”. W tyle niebo rozświetlały kolumny światła utworzone z kilkudziesięciu reflektorów przeciwlotniczych. Czy ta „katedra światła” – była w rzeczywistości katedrą Lucyfera?

  Cóż, Hitler miał zażądać, żeby finałowa uroczystość w Norymberdze była „celebrowana” dokładnie tak jak katolicka Msza. Innymi słowy, wódz III Rzeszy odprawił po prostu czarną mszę na kopii „ołtarza szatana”.

  http://www.eprudnik.pl/pergamonski-tron-szatana-stoi-w-berlinie/

 18. W replice tronu szatana z Pergamonu występował również Obama:

  http://www.proroctwa.com/tron-szatana.htm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: