Chrześcijanie biblijni bez religii.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Powody, dla których powinniśmy zaufać Biblii.

 

 

No votes yet.
Please wait...
Updated: 26 grudnia 2015 — 11:25

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Piotrze, przepraszam, iż nie na temat. Jak wytrzymać złośliwość ludzi będących pod wpływem demonów? Oni potrafią dopiec, oj potrafią…

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Ale to jest bardzo dobre pytanie, które prześladuje mnie już od dłuższego czasu. Zwłaszcza, jeżeli osobą będącą pod wpływem demonów jest osoba najbliższa, z którą spędza się najwięcej czasu, a której język jest tak okropny momentami, że tylko aktywnością demonów można to wyjaśnić. Najłatwiej odpowiadać równie złośliwe, no ale nie o to chodzi. Uciec? Czasem nie ma gdzie, a i to nie będzie rozwiązaniem, nie oszukujmy się. Mowa biblijna, używanie cytatów tylko nasila problem, pobudzając osobę zdemonizowaną do wypowiadania jeszcze gorszych bluźnierstw, typu „jakbyś zrobił to, tamto, a nie robił nigdy tego i tamtego, to bym w twojego boga uwierzyła”- sugerując, że skoro sam nie jestem nieskazitelny i porzuciwszy dotychczasowe zajęcie nie zaszyłem się gdzieś w klasztorze w górach odmawiając sobie wszystkiego, to jestem obłudnikiem a „moja księga” to byle przykrywka. Co innego ksiądz KRK, temu wolno więcej, a jego ciągoty pedofilskie, czy byle pazerność zawsze jakoś wytłumaczą, albo przymkną oko.
   a takiego szaraczka, który ośmiela się im w sposób biblijny zwracać uwagę, to rozszarpią na strzępy. I co z tego, że mnie to prawie nigdy już nie rozsierdza, że jestem w stanie pozostać opanowany, skoro nie wiem, jak z nimi postępować. Dlatego dobrze Detmoldzie, że poruszyłeś tę kwestię…

   No votes yet.
   Please wait...
   1. Niedawno, tuż po swoim przebudzeniu,miałam taką sytuację w autobusie, pewna kobieta po 40-stce ubrana na czarno,fryzura krótka z długą grzywką, przykrywająca jedno oko, torba monster high wzorki, usiadłam na wolnym miejscu na przeciw niej, a ona dziwnie zaharczała i spojrzała z takim wykrzywionym grymasem twarzy, potem już się odwróciła bokiem na siedzeniu i już na mnie nie patrzała, ale zrzucała bluzgi pod nosem, potem chciała się dosiąć się do nas jakaś pani i pyta się czy może się przesunąć, a ona znow zaharczała i ta twarz jej się wykrzywiła w grymasie, wstała i oddaliła się, rzucając bluzgi pod nosem, wcześniej brałam takie osoby za chore nerwowo, lub mające zaburzenia osobowości, ale wtedy odniosłam dość pewne wrażenie, że po prostu coś w niej ” „siedzi”, jeśli nie jest jawnie opętana to na pewno dręczona.

    No votes yet.
    Please wait...
 2. Co sądzicie o Pawle Lisickim redaktorze naczelnym do rzeczy. Oglądałem dzisiaj program księdza Sowy gdzie zaciekle bronił wartości chrześcijańskich w rozmowie z diakonem kościoła protestanckiego (kobiete) z księdzem katolickim i teologiem kościoła prawosławnego. Wszyscy oprócz Pana Pawła poparli jednogłośnie dialog ekumeniczny.,przyjmowanie uchodźców oraz rozwody za coś jak najbardziej porządanego. Czyżby Paweł Lisiecki był nowonarodzonym bratem ?

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Kobieta pastor? Uciekać z takiej wspólnoty! Natychmiast!

   No votes yet.
   Please wait...
   1. A w zborze, w którym kilka razy się pojawiłem przemawiała kobieta i to jak pastor, w sensie tak samo długo w zasadzie i też były to rozważania biblijne… Czyli był to kolejny wyznacznik panującego tam zwiedzenia.

    No votes yet.
    Please wait...
  2. Dialog z ekumeniczny z krk uważam za błąd i pułapkę, gdyż najbardziej odeszli od pisma św., protestantom się dziwię, powinni skupić na mówieniu, że krk nie ma racji, wartości chrześcjańskich owszem bronić na podstawie biblii, a nie ekumenii na warunkach krk.

   No votes yet.
   Please wait...
 3. Co myślicie o Biblii w formie e booka na YT, dla mnie Bardzo wygodne

  No votes yet.
  Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: