Coraz bardziej wszystko z czasami końca układa mi sie w całość.

Po obejrzeniu nowej częśc i Gwiezdnych Wojen pt “Przebudzenie mocy”, jestem niemal na 100% pewien, że najpierw będzie fałszywy antychryst a później prawdziwy.

W filmie pokazano Nowy Porządek, to co jest obecnie na wielu witrynach poszujkujących prawdy. W tym na bardzo znanej stronie, zajmującej sie “obnażaniem NWO (New World Order) “liga światowa”. Liga światowa chce zwalczać NWO jednocześnie mając dewizy New Age.

 

Czy moja (nie tylko)  teza ma potwierdzenie w Biblii?

 

Oczywiście w małej apokalipsie Mateusza, kltóra mnazywam rozdział 24 owej ewangelii.

 

“”Oto jest na pustyni”, nie chodźcie tam!; “Oto wewnątrz domu”, nie wierzcie! 27 Albowiem jak błyskawica zabłyśnie na wschodzie, a świeci aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 28 Gdzie jest padlina, tam się i sępy zgromadzą.”

 

Będzie mowa o Jezusie i teraz jest na to jeszcze za wcześnie.

 

Kolejność wg mnie będzie taka: kryzys na wzór tego, w czasie którego doszedł Hitler do władzy. Wtedy pojawi się jakis despota a la Hitler.

Najpierw w wielu filmach sciene fiction jest ten sam scenariusz: despota rządzący światem (fałszywy antychryst)  i dwa słowa określające skąd będzie się wywodził prawdziwy antychryst: “ruchu oporu”. Czy znamy takie pojęcie jak “ruch oporu”? Były już rewolucje, była w Polsce solidarność, a wszystko było zainscenizowane zgodnie z dialektyką heglowską: jedni kłócą się z drugimi będąc tą samą stroną medalu, by utrzymac ten sam system.

W Polsce mieliśmy komunistów i solidarność w realnym socjalizmie. Po “upadku” realnego socjalizmu potocznie nazywanego “komuną”, powstała tz III Rrzeczpospolita. Problem w tym, że tworzyli ją ci sami ludzie co za realnego socjalizmu, plus niby “opozycja”. Wszyscy oni sa wiadomego pochodzenia.

walesapzpr

 

 

Wałęsa z Izydą na klapie marynarki. Z tyłu Michnik, Geremek.

 

walesajaruzle

 

kaczynskiwalesa2

 

Kaczyński, Wałęsa.

 

Tym razem będzie zapewne tak, że być może fałszywy antychryst będzie wywodził się nawet ze środowiska prawicowego a la Orban, Korwin Mikke. Oni najpierw tworzą problem, który później sami rozwiązują.

Dosłownie jak za Hitlera. Przeciez obecnie mamy identyczny klimat: PIS partia propagująca narodowy socjalizm. Świetne podwaliny dla NWO kraju mającego 39mln mieszkańców.

 

W nowej części Gwiezdnych wojen jest pokazany ktos a la furher. Nawet symbole, kolory identyczne. Przemowa tyrana niczym Hitlera.

starwarsneworder

 

 

Bardzo dobrze zrobiłem, iż skopiowałem 2 lata temu super wizje apokalipsy, która juz została usunięta ze stronyb źrółdłowej:

nowyporzadekgwiezdnewojny

 

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/09/imperia-czasow-konca-wg-proroctw.html

 

Czy nie wygląda to znajomo?

 

hitlerswastyka

 

Wg niej odrodzi sie III Rzesza. Autor pomylił sie w jednym. Rządzący światem nie będzie prawdziwym antychrystem.

hitlernaczerwono

 

 

W poniższymm teledysku mamy to samo. Oni pokazują nam to co będzie i jestem prawie pewien, że tak właśnie sie potoczą losy świata.

 

W teledysku pokazuja jak dogaduja sie państwa na poziomie światowym, niczym w proroctwie daniela o 7 letnim pokoju.

To z ruchu oporu wyjdzie prawdziwy antychryst. Jesli się coś zacznie, nie dajcie się wciągnąć w żadna wojnę. W żaden ruch oporu. To będzie kontrolowany ruch oporu.

 

W tym roku byłem w kinie na filmie o podobny scenariuszu:

 

Byłem w kinie na “Terminator: Genisys”.

 

Czy rozumiemy teraz dlaczego niektórzy pastoriwie i “chrześcijańscy” politycy namawiają nas do posiadania broni i walki?

Tak więc to już minimum 4 pozycje odnoszące się do dyktatora i ruchu oporu.

 

Najnowsza część Gwiezdnych Wojen kończy sie znalezieniem Luka Skywalkera – ostatniego rycerza Jedi, który może zniszczyc Nowy Porządek…..

Pytanie, kto będzie miał ową moc po fałszywym upadku NWO w rzeczywistości? Nowa rasa panów.